SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepsze teksty na forum onetu %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43852

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 57 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111
tusk to *****

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wszyscy Polscy politycy to zlodzieje i klamcy

a nawet jak jacys tacy nie sa to reszta albo ich wmanipuluje w swoja gre albo nie pozwoli im dzialac i osmieszy.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bohaterski Polak dał odpór przeważającym siłom Zulusów - brawa!
Ostatnie 3 tygodnie spędziłem w pewnym ciepłym miłym kraju gdzie nie ma zim, a gatunek 'Mietek Polski Pospolity' również tam nie dociera. Stęskniłem się trochę za wami, gwiazdeczki wy moje. Nawet mi się czasem żal was robiło, jak leżycie w tych śpiworkach wąchając bąki towarzyszy niedoli, jedząc to żarcie krótko po ekspajrydejt i klikając w klejące się klawisze swych obdrapanych laptopów. Jak się okazuje już nawet murzyńska horda do was wali z grzmiących kijów - robi się wam więc też gorąco, no nie?

Pozdrawiam i witam po krótkiej nieobecności, moi twardziele:)
http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw2NDc1MjI5OSwxNzE0MzA4MTksNzc1OTEyNywwLGZvcnVtMDAxLmpz
o tym kolesiu też ktoś pisał że to robotnik fabryczny, żeby u mnie taki pracował to bym palce połamał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepędzić wąsatą i tipsową szarańczę ze Skandynawii

trzeba raz na zawsze i nauczyc chociaz troche kultury. Wszędzie, gdzie się polactwo zalęgnie, tam za chwile afery, przekręty i jeden wstyd!

~marek , 17.01.2010 17:18
http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,64763160,171459376,7775258,0,28350,forumeu.html

co mnie dziwi to każdy trol internetowy myśli że jako jedyny emigrant jest cacy, a reszta to świnie i chamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
W UK SIE SZASTA FUNTEM BEZ OPAMIETANIA!! TU JEST RAJ

Ja trufle to zamawiam w iranie, kawior w australii a szuszi tylko i wyloncznie w tejk-eleju gdzie pracuje. A i tak wszystko wyrzucam bo mi nie smakuje. Tu sie zarabia tyle ze L420 to ja nawet nie zauwazam ze wydalem. Ja nie patrze na ceny nawet w sklepie bo to nie ma sesu tylko wrzucam do koszyka a to gruszke a to pietruszke!! najlepsze wazywa kupuje z bolivi albo madagaskaru. Ale nie dla was pieszczoty podniebienia, nie dla was smakowite carots, nie dla was smuuuuth potejtos, nie dla was ekstaza zapachu frencz bins. Dla was to puszka paprykarzu szczecinskiego co to go zwiecie owocami moza, albo pasztet z konia tudziesz slonia. Nieuki powiem tyle po pierwsze-adin funta klakow nie warte wasze jedzenie w PL po drugi-cietyrje nawet nie wiecie co to porzadny quaterpounder z onionsem myyyyyy pycha!!!
buuucha cha



~Buuucha cha , 21.01.2010 18:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
najlepsze wazywa kupuje z bolivi albo madagaskaru
Haha a ja z Tesco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 57 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111
ja jeżdżę na madagaskar osobiście raz w tygodniu i wybieram ze straganów to, co najlepsze, nie korzystam z odrzutów w marketach.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Przed irlandzkim sądem zeznawał ksiądz, który został oskarżony o to, że przez rok molestował seksualnie 14-letnią dziewczynkę. Kapłan nie przyznaje się do winy - podaje "The Independent"


Forum:

To jest kolejny obrzydliwy atak na Kosciol, na Boga i na naszego Papieza!
Czemu wogole ktos zajmuje sie takimi kretynstwami wyssanymi z palca? Przeciez to oczywiste ze to jest zmyslone, zwykla konfabulacja majaca na celu zdyskredytowanie dobrego imienia slug Bozych. Te kobiete powinno sie oskarzyc o znieslawienie i dla przykladu ostro osadzic poniewaz to czego sie dopuscila to zwykle pszestepstwo. Najpewniej kryja sie za tym pieniadze i chec zostania slawna - tojest odrazajace!

~KrystynaKatoliczka67 , 22.01.2010 11:55


http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,64942621,171881070,7794494,0,28351,forumeu.html




Zmieniony przez - warezz w dniu 2010-01-23 02:48:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krystyna wymiata, a potem zawsze banda *****i bierze to na poważnie i jej odpisuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
módlmy się i wspierajmy Krystynę albowiem to ona doznała łaski boskiej i jako jedyna z nielicznych w Polsce wiarą swoją w ojca z Torunia dzieli się na forum onetu. Jej trzeźwy i logiczny osąd wszelkiemu kłamstwu przeczy, a logiczność argumentów zamyka usta innowiercą (na przykład katolikom którzy nie słuchają na co dzień radia M więc tak naprawdę są żydo-muzułmanami w przebraniu). Ważnym jest aby nasz papież, przez ojca Rydzyka dostawał co dzień dotacje byśmy wszyscy mogli jak krystyna przejrzeć na oczy i doznać niegdyś zbawienia w niebie. Amen. :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bezrobotne.

Następny temat

Dzisiaj impreze sponsoruje warezz:-)

WHEY premium