SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepsze teksty na forum onetu %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43835

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
hehe, u mnie jest to samo - jak sam sie nie odezwe, to cisza. a potem wielki zal, z czemu sie nie odezwalem, jak bylem w PL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Taka sama sytuacja w moim przypadku, jak sie nie odezwe to duza czesc tez milczy. I ogolnie wieksza czesc kontaktow sie sypie.
Zycie.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZALOZE SIE ZE KAZDY Z WAS WYPARLBY SIE SWOJEJ WIARY PO

Trzykorc! stojac oko w oko z 12 letnim irakijczykiem. Buuucha cha


~No co myle sie? , 26.03.2010 13:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Są oskarżeni ws. zabójstwa na Victorii. Uczą się
Dwunastu nastolatków zostało oskarżonych o zabójstwo 15-letniego chłopca. Do ataku doszło na stacji metra w centrum Londynu – podają brytyjskie media.
Do dramatu doszło w czwartek na stacji metra Victoria. Sofyen Belamouadden został otoczony przez grupę ok. 20 innych nastolatków, którzy powalili chłopaka na ziemię i zadali mu wiele ciosów nożem. Rannego przewieziono do pobliskiego szpitala, jednak jego życia nie udało się uratować.

Policja na miejscu zbrodni znalazła dwa noże. Narzędzia zostaną poddane badaniom przez analityków.

W tym momencie oprócz dwunastki już oskarżonych w areszcie na zarzuty oczekuje dalszych siedem osób.

Sofyen był uczniem Henry Compton School w Fulham.

Oskarżeni mają od 16 do 17 lat, są uczniami jednej ze szkół w południowym Londynie. Wiadomo, że w czasie ataku mieli na sobie szkolne stroje.

Oskarżeni mają stanąć przed Sądem dla nieletnich w zachodnim Londynie.

Według policji napad był wcześniej zaplanowany.

Ashley Croft z londyńskiej policji powiedział, że nastolatek tragicznie stracił życie przez "bezmyślny akt przemocy".

Świadkowie mówią, że gang odpowiedzialny za to morderstwo od jakiegoś czasu dokonywał rozbojów w tamtym rejonie. Grupa 15 nastolatków była widziana na stacji Victoria w środę w nocy. Tydzień wcześniej ci sami bandyci zaatakowali innego chłopca, opowiada pracujący tam sklepikarz.


O ja pyerdole...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
norma, juz przywyklem, nie ogladm wiadomosci mam luz

jak mam trafic na kogos z kosa to informacje o tym co zrobili nastolatkowie ostanio mi nie pomoga

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ale kurva grupa ze szkoly szlachtuje kolege z klasy????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzieś czytałem że koledzy byli "z innego kontynentu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Wszyscy? Ja tam w IRE nigdy nie slyszalem o segraegacji w szkolach a mam sporo znajomych z dziecmi w szkolach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to tego chłopca zabili: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1261155/Victoria-station-stabbing-schoolboy-watched-Chelsea-scouts.html

nie mogę teraz znaleźć ale czytałem że sprawcy to jakieś "karaibskie" dzieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie moze byc ze aglicy zabili anglikow? Zawsze sie kurva znajdzie jeden jamajczyk w grupie 13 i wtedy jest grupa polityczna...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bezrobotne.

Następny temat

Dzisiaj impreze sponsoruje warezz:-)

WHEY premium