SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepsze teksty na forum onetu %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Jak ktos ma czas i ochote polecam ksiazke Spisek Sykstynski Vandenberga.

Moge sie poswiecic i wrzucic na rapida.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
http://www.4shared.com/file/100165056/24483314/Vandenberg_Philip_-_Spisek_Syk.html?s=1

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
http://rapidshare.com/files/361719717/Philip_Vandenberg_-_Spisek_Syksty__ski.rtf.html

Czytales Leyus????

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jeszcze nie :D

spadam spac, padam na ryj po jiu jitsu a jutro muay thai

Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-03-11 01:49:29

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
A pojutrze origami Dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
origami? nie ma takiego skladania papieru, koniec imprezy dowidzenia :D dzieciaki mnie sciagnely o 9-tej niech to szlag

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
robisz mt i jj?
ile razy w tygodniu?
ja chcę zacząć jj, ale nie wiem czy warto jak się mt robi, widziałem filmiki z jj i jakoś wyobrażałem to sobie jako parter a z tego co widziałem to więcej stójki niż parteru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
moim zdaniem warto bo twoje podejscie ebdzie bardziej kompleksowe. Robie 2 x tyg MT i 2 x JJ. Proporcje stojki do parteru zaleza od trenera i zaawnasowania grupy.

Jedni uwazaja ze dobrze tez troche wjazdow w nogi i rzutow przerobic inni ze tylko bronic sie przed tym i zaczynac od gardy. Jak chcesz wiecej stojki a troche parteru to lepiej judo, tam sa konkret rzuty i podstawy parteru (duszenia, balacha pamietam ze byla, za krotko chodzilem zeby podac szczegoly ale nacisk byl na stojke ale tez jedna walke parterowa zawsze nam sensei dawal). Moim zdaniem judo tez jest lepsze na ulice niz bjj, wiem ze w MMA BJJ rozkladali judokow w 90% ale sry tam padasz na deski, a nie na polski chodnik, wyobraz sobie ze twoj kregoslup uksztaltuje sie tak jak wyry w chodniku, powodzenia zycze :D

Wydaje mi sie ze przez to ze chodze 2 x tyg na jedno i 2 x tyg na drugie nie mam tak szybkich postepow w zadnym z tych, z drugiej strony jak masz cos z chwytania i z uderzania to jak trafisz na przedstawiciela tylko jednego stylu to raczej watpie zeby mial on z toba szanse bo zawsze mozesz dostosowac swoj styl walki. Jak chodzilem na judo to widizalme od razu ich braki (nie trzymanie gardy, kopniaki na nogi tez by w nich pieknie wchodzily) z drugiej strony na karate szlo od razu zauwazyc ze za sztywno stoja. Teraz wiekszosc ludzi z ktorymi trneuja robi MMA+MT lub MMA +BJJ to ich walka jest dosc kompleksowa.

Walka w BJJ zaczyna sie zawsze od stojki w zawodach i sa 2 punkty za udane obalenie przeciwnika, wiec niektorzy klada na to bardoz duzy nacisk z drugiej strony licz ze jak na judo masz proporcje, 3 walki w stojce jedna w parterze to nawet jak trener BJJ polozy duzy nacisk na stojke to proporcje bedziesz mial odwrotne.

EDIT: i pomimo wsyzstkich dyskusji na temat ktora sztuka walki lepsza uwazam ze chwytacz ma zawsze przewage nad uderzaczem, zwyczajnie nikt sie tego nie spodziewa, a ludzie naogladali sie za duzo filmow i przy rzutach/duszeniach panikuja strasznie

Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-03-11 11:16:50

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
zabił mnie ten teledysk:



a myśmy się śmiali z disco polo :D

EDIT:
O lol przeczytalem komentarze pod nim i calkiem mnie zabilo :D

Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-03-11 11:25:19

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bezrobotne.

Następny temat

Dzisiaj impreze sponsoruje warezz:-)

WHEY premium