SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepsze teksty na forum onetu %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43840

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jakoś nie jestem zaskoczony :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już kiedyś pisałem o kolesiu co zgrywał anglika i zaczepił polaków, jak zaczął dostawać w******* to sobie nagle polski przypomniał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
hehehehehhee :D

polish NVQ LVL 2 w sekunde opanowany między jab a cross :D

Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-03-15 00:05:55

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koleś krzyczał "ała moje plecy"
a minutę wcześniej szydził z nich że są polakami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
dobry fragment o polskim torlowaniu na forach:
"Bywasz piekącym jadem trollów
na internetowym forum
Wiwat Polonia, frustrata,
wiwat to psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć
Tylko tu możesz być Bogiem, na wszystkich podnosisz nogę
I załatwiasz te sprawę jak pies"


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch.uja za mojąm kasę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
emigracyjne ofermy
bezpanstwowcy,nieudacznicy,lenie smierdzace i nieroby,nieuki, beneficiarze, garkotluki, bezmowgowce oderwane od pluga,wykolejency zyciowi
NIE WRACAC MI DO POLSKI NIE JESTESCIE JUZ POLAKAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~aneta15 , 18.03.2010 18:45

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?forumhash=MSwxNSwxMSw2NzAwODg2NCwtMSw4MTM5MTQxLDAsZm9ydW0wMDEuanM= 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
DO LUDZI Z PL. MUSICIE KONIECZNEI SPROBOWAC TEGO PRZEPISU
1 duzy łabędź, garsc ziol, sol z pubu przy rzece PYCHA Buuucha cha

~Buuucha cha , 24.03.2010 12:27

http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,67194477,177213809,8161409,0,28350,forumeu.html 

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
"Niech sie wpisze choc jeden co nie kupil ciucha na szmateksie"
No wlasnie, gdziez sa komentarze tych wszystkich zawistnych i zazdrosnych osob, ktore obrazaja nas, zyjacych i pracujacych na emigracji? Mieszkam w Angli 3 lata i w ciagu tego okresu zdazylam stracic przyjaciol i kontakt z dalsza rodzina. Nie ze wszystkimi. Moja dobra przyjaciolka (rowniez ksiegowa) ma bardzo dobra prace w Polsce i nie potrzebuje wyjezdzac za granice. Kiedy to robi, jest na wakacjach. Z dalszej rodziny, utrzymuje kontakty tylko z tymi, ktorzy rowniez maja dzieci tutaj w Anglii, wielokrotnie je odwiedzali i rozumieja nas, zyjacych tutaj. Reszta po prostu zazdrosci lub wyglasza idiotyczne komentarze o czyms, o czym nie maja najmniejszego pojecia. Z drugiej strony, kiedy o tym mysle teraz, zaczelam tracic przyjaciol juz wczesniej, w Polsce. Tylko dlatego, ze odwazylam sie zaryzykowac i podjac dobrze platna prace w renomowanej firmie, wyprowadzic sie z rodzinnej miejscowosci i przeniesc na drugi koniec Polski. Polacy tego nie lubia u innych, zazdroszcza im i potrafia to okazac. Najgorsi sa ci, co nie mogac sami nic osiagnac (boja sie wyzwan, ciezkiej pracy, samotnosci, krytyki), pluja na Tych co zaryzykowali i wygrali.

~Aga , 24.03.2010 10:13

http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,67190057,177203572,8161315,0,28350,forumeu.html 

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
akurat co do mnie to przez wyjazd nie straciłem przyjaciół bo to byli szczerze przyjaciele którzy nam życzyli dobrze, ale kontakt się urywa i jak sam się nie odezwę do nikogo to nikt do mnie nie napisze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bezrobotne.

Następny temat

Dzisiaj impreze sponsoruje warezz:-)

WHEY premium