SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepsze teksty na forum onetu %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43831

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie ma takiego zakopywania, koniec imprezy dobranoc :D

nie ogladam chamskich bo czasem sie tam trafi cos dobrego ale 90% to chore gowno i mocno przesadzone. Tym bardziej ze jak wspomnialem, nie mialem zadnyh nieprzyjemnosci z murzynami a o ciapkach malo jest tam wrzucane.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




to mnie rozwaliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest chamówa, coś takiego dzieciakowi zrobić, sweter w pudełko od xboxa zawinęli


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Ja mam zle doswiadczenia w pracy z kolegami z Afryki wiec rozbawil mnie ten film. Chociaz i tak dostal tego xboxa.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wlasnie przez taki chory stuff nie ogladam tego tematu, trzeba miec zryty leb zeby to kogos smieszylo moim zdaniem i tyle

Wasal- to nie byl tekst do ciebei napsialem to znaim ty dales swojego komenta :P ale daj spokoj to tylko dzieciak, kto wykreca taki numer dziecku na swieta? i kto wogole sie tym jara ze dzieciak ryczy przed kamera z teog powodu

Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-03-11 01:16:00

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no żart dla dzieciaka wyjątkowo chamski
pewnie mu się tego xboxa potem włączać przez tydzień nie chciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
eee, kurva, zaraz, zaraz - ja nigdzie nic nie napisałem o katolicyzmie. też poryta religia, z tym, że tutaj imo całą machinę napędza kler i ta kasta też powinna zostać wytępiona. Poza tym, faktycznie - chrześcijanie i ich krucjaty przyniosły mnóstwo ofiar, ale przynajmniej społeczeństwo chrześcijańskie w jakimś tam stopniu ewoluowało, a takie kurva arabusy są tak samo dzicy, jak byli 1000 lat temu.
Ale chrześcijaństwo ewoluowało tylko trochę, bo ostatnio gdzieś czytałem, że bank watykański ma wystarczające fundusze, żeby wyzerować dług Afryki więc miłosierdzie wobec bliźniego w wykonaniu katolików to bujda. Z drugiej strony nawet gdyby takie coś się stało, to myślę, że czarni i tak nie potrafiliby wykorzystać takiej szansy.

Sorry, ale nie potrafię być obiektywny w sytuacji, kiedy widzę totalne zezwierzęcenie w ludzkim wykonaniu. I dotyczy to wszystkich ludzi - ludzie zachodu, niby "cywilizowani", wcale nie są lepsi. U nich przybiera to tylko inną formę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Kto zrobil komu zart mi ich za cholere nie jest szkoda.
Powiem jedno ze dzieli europejczykow, mam na mysli bialych wielka roznica kulturowa pomiedzy afryka.

Zreszta jak zaczne pisac co mysle, to mi sie ban bedzie nalezal.
Jestem kure&^sko nie poprawny politycznie.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poczytaj trochę o kulturze arabskiej z czasów krucjat a potem gadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
dla mnie katolicy, muzulmanie, buddysci, hindusi to jedno i to samo czyli:
fajnie o tym poczytac ale Boze bron mnie przed nimi :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bezrobotne.

Następny temat

Dzisiaj impreze sponsoruje warezz:-)

WHEY premium