SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

n70 /DZIENNIK/ czyli jak spalić tłuszczyk - mądrze

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
mam pytanie - jak sie zakalda dziennik? hmm nie widze nigdzie tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1486
"Zacznij nowy temat" - na samym środku na górze, tuż pod reklamą a nad tematami podwieszonymi

Kiedyś widząc kobietę z bananem w ustach miałem bardzo kosmate skojarzenia. Dziś martwię się o jej limit węglowodanów
Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Cien_lasu_/Kroczkami_pomalu_az_do_idealu-t471398-s1.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Ja w tamtym roku jeszcze miałam chętke na bodyspace ,ale jakos nie doszłam ,a teraz byloby mi szkoda kasy lubie te cwiczenia co mam .A na bodyspace chyba wiekszych efektów nie ma.Ja tez smaze na samym teflonie przyzwyczaiłam sie już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Oj jakoś dalej jestem sceptycznie nastawiona na sam teflon Wiec jak co wybieram garnek i wszystko na parze robię - wolę to od gotowania zwykłego
vajolet i masz racje bodyspace to perspektywa dla tych którzy maja dużo $ i nie lubią siłowni - hehe. A tak serio to mojej koleżance która kupiła sobie karnet na pewno coś to da (bo normalnie nie ćwiczy - a tam chcąc już czy nie to ma 12 wejść po 30 min - więc musi być efekt) dzisiaj byłam u niej i wszystko ją bolało - a mnie nic - nie chwaląc się. Ale moja to była pierwsza i ostatnia wizyta.
A wracając do mnie i mojego treningu - więc został już zmodyfikowany - a dieta urozmaicona - za co serdecznie dziękuje Marcinowi Białko zamówione - czekam tylko na tel, że jest i mogę odebrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22475
Dziewczyno, piekna jesteś, po co Ci ta redukcja

A co do przygotowania posiłków kup może sobie grill elektryczny. Bardzo fajna rzecz. Szybko zdrowo i smacznie. A teflon tez polecam, do tego kup sobie PAM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Co to ten PAM?
Nad grillem osobiście myślałam i wcześniej czy później trzeba będzie zainwestować

n70, ciesz się,że nie masz zakwasów, widać wysportowana z Ciebie babka

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
macieju - urosłam o 10 cm - teraz trzeba mnie szybko sprowadzić na ziemię - bo jeszcze się zadomowię tam i będzie problem - ale dziękuję bardzo A teraz fakty spójrz na moje wymiary już nie jest tak kolorowo - ale nie ma się co łamać.
Saida PAM z tego co wiem to bezkaloryczny olej w sprayu do smażenia beztłuszczowego - choć nigdy się z nim nie spotkałam. A poza tym to również dziękuję choć to chyba żaden wyczyn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
a jak wyglada u Ciebie teraz dieta- po urozmaiceniu ? opisz prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Matylda szukałam Twojego dziennika, ale chyba go jeszcze nie założyłaś? A moja dieta - po próbach kontaktu BodyLinem - (które zaowocowały sukcesem ) - mam pięknie ułożoną dietę i trening. Ale to jest sprawa na tyle indywidualna, że sensu by raczej nie było, żebyś ją stosowała - jak np ćwiczysz inaczej niż ja - o innych porach - masz inna budowę (= inne problemy niż ja). Czekam na Twój dziennik - na pewno wiele osób Ci pomoże!

Zmieniony przez - n70 w dniu 2009-04-18 23:35:02

Zmieniony przez - n70 w dniu 2009-04-18 23:35:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
hmm a kto ci ulozyl ta diete i cwiczenia? ....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nareszcie FBW. Trening do sprawdzenia.

Następny temat

Pomoc w ułożeniu treningu

WHEY premium