SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

n70 /DZIENNIK/ czyli jak spalić tłuszczyk - mądrze

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
n70 ważne,że coś spada,a nie idzie w gorę jest dobrze
ja też nie jestem super ekstra zadowolona ze swoich "postępów" ale trzeba iść dalej

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to już sukces jest odnośnie tych smakołyków a raczej ich brak w menu będzie dobrze...to że nie spada aż tak drastycznie waga to nic..na pewno rzeźbi się ciało i jeszcze jak możesz wklejaj dokładne posiłki będziemy modyfikować, zmieniać, ulepszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
vena84 dobrze będzie Jeszcze wszyscy będą nam zazdrościć sylwetek!
milosh87 fajnie by było gdyby choć ciało się rzeźbiło skoro z waga tak kiepsko - ale obawiam się że to moje ciało się broni - a oto mój posiłek jaki przed chwilą zjadłam (3ci dzisiaj):
Ryż brązowy:30g
Chuda wołowina:100g (jaka mi pyszna dzisiaj wyszła )
Surówka:100g
Olej lniany:10ml
W.35g B.24g T.10g
W ogóle to nie wiem czy dobrze robię - sałatkę polewam oliwą/olejem lnianym i dodaje odrobinę np bazylii (biorąc pod uwagę, że nie znoszę warzyw to i tak duży sukces że je jem). Zazwyczaj zrobione już mięsko/rybkę polewałam ale to chyba bez różnicy co? Jeśli źle robię to proszę o wskazówkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
n, moje też się broni, głowa do góry

co do oliwy, nie jest istotne, czy polewasz nią rybkę czy sałatkę, ważne, żebyś wrzucała ją do określonego pisiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ja tam olej wolę sam przełknąć właśnie jem kuraka z warzywkami popiję lnianym przegryzę laskowymi i na trening o 16,gdzie w przerwach poobserwuję żyrafkę

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
nie narzekaj 3 kilo to bardzo duzo ja dopiero 1 kg :/ mi trener na silowni mowi ze nie mam z czego chudnac dlatego tak wolno pfff.... uda mam beznadziejnie grube grr 52cm w najgrubszym miejscu.

ciesz sie Olu ze ci tak dobrze idzie ja bym chciala miec takie postepy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
A ile chcesz mieć 40 ? oO i dlaczego takich informacji nie zamieszczasz w swoim dzienniku? przecież masz załozony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
zamiescilam taka informacje.

nie chce miec 48 :P

tu sie przyjemniej pisze:D ok juz nie bede
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
mam pytanie do Oli - jak wygladal twoj przykladowy jadlospis przed tym forum i przed ulozeniem tej diety co masz??? jadlas kalorycznie? jadlas slodyczE? jest jakas drastyczna roznica w jakosci zjadanych produktow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
fajnie ze ci sie udaje - mnie zastanawia fakt ze Katii jest od paru mies na diecie i w sumie ma bardzo dobrze ja ulozona cwiczy i nic... podobnie jak ja :( bu..
mozesz napisac tez np jak wyglada twoj jadlospis dzisiaj? bede wdzieczna:)P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nareszcie FBW. Trening do sprawdzenia.

Następny temat

Pomoc w ułożeniu treningu

WHEY premium