SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

n70 /DZIENNIK/ czyli jak spalić tłuszczyk - mądrze

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
korektor ja tam znam swoja genetyke i wiem jak powinnam wygladac IMO sie spaslam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Święta racja! Najlepiej to być prostą jak deska - do tego nóżki jak paluszki i wtedy spokojnie się ubierzesz. Tylko nikt nie myśli o większości kobiet - bo prawda jest taka - że osoby ćwiczące i te które po prostu mają trochę więcej tłuszczyku - mają problemy z kupnem ubrań. Moja mama jak słyszy, że idę kupić spodnie - to już się śmieje i zawsze mi mówi, że dla mnie to chyba ich nie wyprodukowano jeszcze - a jak już kupie to max pół roku i mi się przecierają w udach i kryzys kupowania zaczyna się od nowa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
kavva więc jak tak to się nie spieram
dziewczyny kobieta powinna mieć krągłości,a nie być chuda jak wieszak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
a jak już kupie to max pół roku i mi się przecierają w udach i kryzys kupowania zaczyna się od nowa!

Ola no wypisz wymaluj ja,spodnie praktycznie niezniszczone,a w kroku dziury

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
korektor83 żeby każdy mężczyzna miał takie podejście Choć to chyba też częściowa zasługa kobiet, które wyobrażają sobie siebie jak modelki (no prawie) i później zaczyna się ta walka.
I vena84 to jest straszne - ja już naprawdę nie mam cierpliwości z tymi spodniami - nawet nie ma co kupować jakiś porządnych bo to po prostu żal. U mnie jest identycznie spodnie wyglądają idealnie - tylko na pierwszy rzut oka - i tak co jakiś czas przymusowe zakupy. Za to jak ja lubię lato - przynajmniej krótkie spodnie mi się nie przecierają - a w pracy mam na sobie 3 pary sportowych i getry więc problem na jakiś czas znika A tak jeszcze w kwestii nóg to vena84 masz je śliczne - bardzo bym chciała takie

Zmieniony przez - n70 w dniu 2009-05-29 14:20:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
tylko brzydkie nóżki zaczynaja się u mnie od polowy ud wzwyż
zlewają się ze soba,a udo ociera się o udo
latem już wolę jakąśkieckę założyć niż krótkie spodenki chyba,że takie luźne gacie

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
A mi się i tak podobają Kiecka - jak jadę do pracy nawet żadnej nie biorę ze sobą (bo i tak nie byłoby kiedy jej założyć - no chyba że na niedzielę) - i pewnie że luźne gacie za to kocham lato!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ja w sumie lubię nawet swoje nogi,bo się wyrobiły i nie są takie kołki i łydk jakoś się fajnie odznacza zwłaszcza w wyższych butach,ale też w tygodniue to nie mam gdzie założyć,bo na rower to raczej nie założę

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
I bardzo dobrze, że tak mówisz bo to szczera prawda - może i ja za jakiś czas będę miała się czym pochwalić.
Hehe to trzeba nowy sport wymyślić np bieganie w szpilkach

A swoja drogą co do biegania - to jeśli się dzisiaj nie zmobilizuję i nie pójdę na nową siłownię to pozostanie mi znowu bieganie w deszczu. Dlaczego ja taka wstydliwa jestem - na moją siłkę mam brak kasy - a ja nie lubię nowych miejsc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Hehe to trzeba nowy sport wymyślić np bieganie w szpilkach

hehe ale takie zawody się odbywają "bieg w szpilkach" tylko nie pamiętam już gdzie

Ola nie wstydź się wstyd to kraść

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nareszcie FBW. Trening do sprawdzenia.

Następny temat

Pomoc w ułożeniu treningu

WHEY premium