SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

n70 /DZIENNIK/ czyli jak spalić tłuszczyk - mądrze

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
n70 i pewnie na tych 30 staniesz mi tez tak urosły i juz stoja rece od dłuższego czasu nie rosna.Mięsnie są dobre spalają kalorie nawet jka nic nie robimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
czy mozna jesc dziennie 250g twarogu chudego? jezeli nie to dlaczego? ma malo kalorii sporo bialka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Dziękuje Wam za wsparcie Bałam się o te ręce bo i tak są już grube, zresztą co nie jest. Ah będę marudzić bo mi zwiał autobus i jestem do jutra do 13stej uziemiona tu - zamiast być już w domku Przynajmniej pójdę rano na siłownię - a nie będę musiała płacić u siebie (a karnet mam i tak ważny do niedzieli - kolejny wydatek) - będę musiała chyba poszukać jakiejś nowej - tańszej.
A Matylda ja jem max 100g dziennie - ale czy można, czy nie - nie wiem. Więc musisz poczekać, aż ktoś o większych kwalifikacjach niż ja Ci powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
ola, a marudź chetnie posłuchamy, też bym chciała być już chuda i w ostatnim tygodniu mam spadek formy zresztą z tego co widzie w dziennikach to dużo osób narzeka na samopoczucie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22475
Matylda, można w sumie ale nie widzę sensu. Jest to białko wolnowchłanialne, na noc w sam raz. Od czasu do czasu możesz tak zjeść ale lepiej jedz białko z miesa, ryb, jajek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Witam
Wczoraj miałam małe kłopoty z internetem, do tego jechałam do domu - więc jakoś tak wyszło, że nie miałam jak zaglądnąć Ale trening B przeprowadzony, a dieta trzymana!
Dzisiaj (że wypada dzień z aerobami) byłam pobiegać w takim słoneczku - ah po prostu cudownie, ale .... dieta Przyznaję się bez bicia i czekam na reprymendę, ok tłuszcz zastąpiłam paroma orzechami - to nie grzech, pierś zrobiłam na grillu więc bez tłuszczy. Rybę na wieczór od razu też, od czasu do czasu coś innego niż na parze, chyba może być. Ale ... zjadłam kawałeczek sernika - taki mały ale jednak, a wszystko przez moją mamę - "a ja Ci na urodziny upiekłam, taki bez cukru (z fruktozą)" no i zjadłam, bo już mi tyle mówiła. Teraz za to mi poważnie źle z tym, może przesadzam - ale wiem, że nie powinnam - a jeszcze mnie wczoraj tak brzuch bolał - eh.
A w poniedziałek ważenie i mierzenie - aż się boję rezultatów. Wiem, że nie ma się czego spodziewać (za mało czasu minęło) - ale boję się, że przytyłam. Nie ma co rozpaczać, jak co to w poniedziałek będę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Ola nie przejmuj sie. jak to byl maly kawaleczek to moze byc. potraktuj to jako posilek oszukany (zjadany raz w tyg dla zdrowia psychicznego).
nie mysl o tym, dietuj i cwicz dalej jakby nigdy nic. napewno przez to nie przytylas jak dieta byla ok caly tydzien i na treningu dawals z siebie wszystko.
(a przyszlosciowo kombinuj, zeby taki posilek byl po treningu silowym - spali sie od razu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
taki mały kawałek nie powinien narobić wielkich szkód... to nie połowa blachy - spokojnie

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od czasu do czasu słodkość nie zaszkodzi na zdrowie. Nie ma się co łamać zrobisz 5 min dłużej biegu i będzie OK


Pozdrawiam i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
milosh87 ja tu czekam na mały "ochrzan" a Ty mi tu takie herezje siejesz hehe ale dziękuję bardzo, długa walka przede mną.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nareszcie FBW. Trening do sprawdzenia.

Następny temat

Pomoc w ułożeniu treningu

WHEY premium