SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

n70 /DZIENNIK/ czyli jak spalić tłuszczyk - mądrze

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Witam
Przepraszam za mą nieobecność ale rozchorowałam się dość poważnie. Wczoraj mimo gadania mojej mamy poszłam biegać - choć kiepsko się to skończyło. A dieta hmmm - może tak cukrów - słodyczy - lodów nie jadłam - ale stanowczo za dużo węgli więc obawiam się o wagę.
Oj i Macieju uwierz, że ja wolę już być głodną - a nie wpychać w siebie - choć przez 2 dni to wepchałam wszystko co mi podłożyli pod nos - aż wstyd mówić.
I Matylda ok umieszczę - wtedy przekonasz się o co tak naprawdę mi chodzi - zresztą Wojtku (o ile tu zaglądasz jeszcze) to proszę wesprzyj mnie i potwierdź to co mówie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
wszytko co ci pod nos podlozyli tzn ?:D:D bo pewnie jak zwykle przesadzasz:PP
biegac chora? uh uh... nie dobre dziecko z ciebie:D
ja jade za tydzien do domu i sie boje ze za duzo bede jadla:/ ale juz zygam piersia i twarogiem rybami zreszta tez bo ile... ile mozna ble
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
moze ty wiesz olu ile gram miesci sie w szklance makaronu razowego np rurek albo wstazek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
No to po kolejnym ważeniu i mierzeniu choć ta minka odpowiednia nie jest. Waga dalej stoi - ale spadł cm w talii - uda niestety dalej stoją Ale ale nie przejmuję się tym wcale - nie no co będę ukrywać troszkę tak - dlatego lekka modyfikacja diety tzn przytnę węgli odrobinę.
Właściwie to właśnie jestem po treningu - robi się już mi jedzonko na cały dzień - a w menu na teraz kurczak z kaszą A poza tym to mam problem - okazało się że jutro kończy mi się karnet (a byłam przekonana że pod koniec tyg) a brak kasy na nowy - będę musiała coś wykombinować - bo 80 zł drogą nie chodzi
I Matylda ja z niecierpliwością czekam na Twoje zdjęcia i maruda może jestem - ale też bez przesady. Mi tam jedyne co zbrzydło to kurczak - rybki NIGDY! Teraz oprócz dorsza kupiłam jeszcze łososia mniam A niestety nie jestem w stanie Ci pomóc ile makaronu mieście się w szklance - ale na forum widziałam tematy gdzie możesz znaleźć taką informacje
Ok idę popatrzeć jak tam moje jedzonko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
a jesz wedzonego łososia? w ogole jak to jest czy wedzone ryby sa bardziej kaloryczne a tym samym bardziej tuczace?>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Łososia nie jem wędzonego - kupuję tuszę i robię na parze A czy wędzony jest bardziej kaloryczny, nie wiem - gdyż za takim nie przepadam więc nie interesowałam się tym za bardzo. Ale moim zdaniem ryba to ryba i tak jest zdrowa - więc parę kcal więcej czy mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
No to ciężki dzień na uczelni - ale przed chwilą zjedzony posiłek nr IV - czyli:
Pierś z kurczaka:100g
Wasa:2kromki
Warzywa gotowane:100g
Oliwa z oliwek:10ml
W.20g B.21g T.10g

W związku z tym, że dzisiaj mi się karnet skończył (a i tak miałam zajęcia i brak czasu żeby wykorzystać go w ostatni dzień) a na dzisiaj zaplanowane mam aeroby to idę biegać wieczorkiem

Ogólnie to cały dzień diety - posiłki zjedzone na uczelni więc regularnie - tylko zjadłam 10dkg truskawek do twarogu - ale obcięłam wasy - poza tym to i tak jak wspominałam ucięłam odrobinę węgli

Zmieniony przez - n70 w dniu 2009-05-27 17:27:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Padłam - choć muszę przyznać, że bieganie we Wrocławiu to nie to samo co u mnie. Choć tu biegałam już cały poprzedni rok, jednak jak jestem w domku to wybiegnę za miasto - kawałek i jestem w lesie - a tam biega się cudowanie - tak ładnie wszystko pachnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
wiadomo,że tereny zielone są przyjemniejsze niz ulice
ja czasami nie mogę jak jadę do pracy rowerem i przez miasto i śmierdzące auta,spaliny aż się duszę

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Niestety sami sobie taki los zgotowaliśmy - choć jak już przebiegnę część miasta to na wałach jest nawet przyjemnie - ale to i tak nie to co las Nawet z katarem czułam drzewa - a jeszcze jak biegłam ostatnio to jakaś wycinka była - to dopiero zapach piękny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nareszcie FBW. Trening do sprawdzenia.

Następny temat

Pomoc w ułożeniu treningu

WHEY premium