SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

n70 /DZIENNIK/ czyli jak spalić tłuszczyk - mądrze

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
hmm ppo powtornej obserwacji twoich zdj tak sobie mysle... nie masz na pewno nadwagi bo nie widze ani jednego waleczka tluszczu tylko normalny plaski brzuch i talie... bo wiesz jak ktos ma walki tluszczu to latwiej chudnie bo ma co spalac. Uda widac masz umiesnione ... generalnie nie wiem gdzie masz tkanke tluszczowa.. hmm a mzoe po prostu masz taka genetyczna budowe? czy np w wieku 20 lat wygladalas inaczej tzn duzo sie zmienilas? a np twoja mama ma podobna figure.. wiesz genetyka jednak duzą odpowiedzialnosc ponosi za wszytko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Więc szybko wszystko w skrócie - popsułam kompa i nie mam neta więc nie bardzo mam jak pisać

Wczoraj: aeroby
40 min - stepper
5 min - takie coś co nigdy nie wiem jak się nazywa - na ręce i nogi
5 min - bieżnia
10 min - rowerek

Dieta trzymana - pozwoliłam sobie tylko na jabłko - czego później bardzo żałowałam - bo zawsze mam ogromny brzuch po nich

Dzisiaj:
Właśnie zjadłam po treningu kurczaka z kaszą
Dzisiejszy trening A + 10 min marszu na bieżni

A Matylda - ja na zdjęciu może i nie wyglądam na grubaskę - ale na żywo prezentuje się to inaczej! Jestem po prostu mocno zbudowana - nigdy nie będę kruszynką, ale nigdy wcześniej też nie ważyłam 66 kg - zazwyczaj kolo 60. Mój tato w młodości był szczuplutki - mama trenowała więc nadwagi nie miała - ale chudzinką też nie jest. Wiem, że genetyki się nie zmieni - ale patrząc na moją siostrę (wiem do rodzeństwa nie ma co się porównywać - ale to bliźniaczka) to jest możliwe żebym miała szczupłe uda. Trochę pracy mnie czeka - ale powoli przynajmniej zejdę do wagi 56kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Blizniacza? Super. Jedno- jajowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Oj jedno jedno Nieźle dawałyśmy popalić rodzicom - zresztą dalej dajemy hehe
Ale właśnie co do wyglądu to ja jestem zawsze ta "brzydsza" - wszystko się zmieni I właśnie patrząc na moją siostrę - to wiem, że z genetyką da się wygrać - i aż takich złych genów to nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrzuć fotki to porównamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
fajnie musi być zobaczyć siebie z zewnątrz przynajmniej wiesz jak mozesz wygladac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nareszcie FBW. Trening do sprawdzenia.

Następny temat

Pomoc w ułożeniu treningu

WHEY premium