SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

n70 /DZIENNIK/ czyli jak spalić tłuszczyk - mądrze

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
ehh odchudzanie cieeeezka robota. mi trener powiedzial na silowni ze zeby zgubic przy mojej wadze cenymetr w biodrach to minimum 6 miesiecy ciezkiej pracy na silowni :/ boze co za niesprawiedliwosc a jak bym chciala 1cm wiecej to wystarczy ze zjem paczka.grrr.

najgorsze jest to ze pan dietetyk ktory udziela porad na silowni platnie zreszta... ofk wybralam sie do niego - powiedzial ze jedzenie 6 posilkow dziennie to bzdury ktore moge znalezc w kazdej kolorowej gazecie. Powiedzial ze mam jesc kiedy czuje glod w malych ilosciach zdrowe rzeczy i nie popadac w obsesje bo mi na psychike siada. Zwatpie juz we wszytko

Olu przepraszam ze moje farmaony u Ciebie w dzienniku pisze ale tak sie dolaczam do powszechnej dyskusji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
to wedlug pana dietetyka z Twojej siłowni robimy bzdure bo nie dopuszczemy do tego zeby byc glodna i rzucac sie na jedzenie tak... heh.. i do tego chudniemy noo coz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Oj po prostu nie jest łatwo, każdy musi znaleźć swój sposób. I puszczać płazem docinki, nawet ze strony bliskich! A trzymać się tylko myśli, że się uda i wtedy czerpać satysfakcję ze swojego wyglądu i tego, że pomimo gadania udało się - więc życzę wszystkim powodzenia
Ja muszę zmienić dietę, już coś wymyśliłam. Poczekam jednak, aż napisze mi Marcin, bo nie wytrzymałam i się zważyłam. Niestety nie poszło za dobrze, nawet przytyłam i to sporo. Nie ma co się poddawać, mój organizm nie przyzwyczaił się do jedzenia, ale ja go nauczę Na razie zostawiam śniadania jak były i wszystkie posiłki - ale przez najbliższy tydzień tnę je na pół, zobaczymy co z tego wyniknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
n70, moim zdaniem trochę za szybko chcesz majstrować przy diecie. Dieta powinna najpierw się "rozbujać", a dopiero potem można przy niej manipulować. Ty musisz się najpierw przyzwyczić do normalnego jedzenia - a jak utniesz posiłki na pół,to powiedz mi,z czego będziesz miala energię na treningi?

Uprzedzam,że to moje subiektywne zdanie i trzeba poczekać na odpowiedź fgachowców

Matylda - bzdur Ci pan trener i dietetyk naopowiadali,ja w ciągu pół roku straciłam w biodrach 20 cm

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do fachowców nie należę ale zgadzam sie z przedmówcą troszkę szyboko chcesz efektów dostrzec, spokojnie, pomału do celu poczekaj jeszcze z dietą ewentualnie odejmij sobie nie pół a 1/4 jedzenia ale uwierz mi na słowo jest bardzo ładnie z Twoją figurą także spokojnie bez paniki i marudzenia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Ok to posłucham Was obetnę tylko trochę węgli. A ja rezultatów nie chcę szybko - ale przytyć w tydz 1,4 trochę się podłamałam wczoraj i tyle. Ale dzisiaj już po treningu jestem (musiałam iść później bo jestem w domu, a tu siłownia jedyna czynna od 11) i walczę dalej
Saida i milosh87 dziękuję Wam bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Niepotrzebnie się przejmujesz pojedynczym ważeniem.
Ja czasami się ważę 3-4 razy w tygodniu (zawsze rano) i waga potrafi mi się wahać o 1 kg nawet z dnia na dzień, mimo że każdego dnia żywię się bardzo podobnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
wlasnie Olu moze skosultuj to najpierw z Marcine i niech on Ci doradzi czy jeszcze poczekac czy cos zmieniac albo Olbi podpytaj lepiej ostroznie z tym ucinaniem

ja w dzien potrafie 1,5 kg przytyc... wodaaaa

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-04-27 13:45:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Własnie - do tego u kobiet występują spore wahania wody w organizmie, więc się naprawdę nie ma czym na razie przejmować. Takie wahnięcia na plus są dwa razy w miesiącu - przed okresem i przed owulacją. Więc cykl też trzeba śledzić,żeby być w miarę obiektywnym

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1486
Moja waga waha się i bez owulacji i okresu

Kiedyś widząc kobietę z bananem w ustach miałem bardzo kosmate skojarzenia. Dziś martwię się o jej limit węglowodanów
Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Cien_lasu_/Kroczkami_pomalu_az_do_idealu-t471398-s1.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nareszcie FBW. Trening do sprawdzenia.

Następny temat

Pomoc w ułożeniu treningu

WHEY premium