SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

n70 /DZIENNIK/ czyli jak spalić tłuszczyk - mądrze

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
chodzi mi akurat o chleb a nie o Wase zwykly razowy chleb nie zadne oszukanstwa barwione lub pszenno-zytnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
gratuluję spadków!!! 2,5 kg w 6 tygodni to prawie idealnie tak trzyamj! pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053


Matylda – a więc nie wiem co Ci tu dużo opisywać – najlepiej jak zobaczysz co to za dieta kopenhaska (gdy ja jeszcze w niej ograniczałam jedzeni – czyli jak coś było dużego ja jadłam jak najmniejsze – a jak kurczak to jadłam kawałek piersi) a później zjedzenie choćby musli to już bomba kaloryczna i tak się „załatwiłam”. A w ogóle to nic nie mówiąc ja przytyłam od musli – tyle, że zastępowały mi chipsy – i mogłam paczkę zjeść naraz – a np. Sante Granola Orzechowe zobacz ile to kcal. Do tego jogurt naturalny i Ola szczęśliwa. Aż wkleję Ci zdjęcie ich – są przepyszne!

Ah no i moim celem nie jest 60 kg – do tylu chcę zejść aby wrócić do swojej wagi – a później jeszcze jakieś 4-5kg – ale wszystko powoli.

Macieju mam pytanko – bo pisałeś o mleku, że należy unikać- wiem że to laktoza i w ogóle, ale jakoś nie wiem mam opory przed wypiciem białka rano z wodą i piję z mlekiem 0,5% (wiem to prawie jak woda) ale czy bardzo to szkodzi? No i dziękuję za gratulacje Mam nadzieję, że choć w takim tępiej nie za szybkim – ale będzie to szło jakoś do przodu.

Zyrafka198 dziękuję bardzo – ja dokładnie na diecie ułożonej przez Marcina jestem krócej.

Zmieniony przez - n70 w dniu 2009-05-14 23:15:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
tak powoli jak u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
powoli ale do przodu! i to się liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
i tak trzymać Będzie jeszcze lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
A Ty mój drogi uważaj żeby nie było za dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22475
Ola, zostaw to mleko na razie skoro lubisz. Są efekty wiec nie ma co zmieniać. W razie zastoju zawsze można wyrzucić. A czy będzie to miało istotne znaczenie najlepiej jak sprawdzisz sama na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź To ja się właśnie zabieram za śniadanko czyli białko z płatkami owsianymi i na siłownię idę - dzisiaj w planie aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Oj ciężki dzień miałam dzisiaj ... zamiast siłowni zwiedziłam wszystkie możliwe muzea i wystawy - nie no może nie wszystkie ale od 7 rano do teraz mi to zajęło. Więc mój dzień dzisiaj co do diety to nie komentuje - jednak zaznaczam iż jadłam wszystko, poza posiłkiem przed chwilą trzymając się ogólnych reguł. Tyle, że jeden posiłek jakoś się wyciął no i przed chwilą zjadłam makrelę (aż źle się po niej czuję) zagryzając razowcem mojej mamy - totalnie zawaliłam. Ale, ale - żeby nie było wszystko aż tak źle - moja mama zabrała nas na lody i to takie najlepsze w mieście - a ja nie jadłam! Co lepsze namawiała mnie jak mogła i dopiero jak już nakrzyczałam, że nie chce - poddała się. Nie mówiąc jakie jeszcze smakołyki jadły - a ja i tak zawaliłam - ale przynajmniej słodyczy nie jadłam - tylko w miarę zdrowo (w miarę bo powinnam co innego).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nareszcie FBW. Trening do sprawdzenia.

Następny temat

Pomoc w ułożeniu treningu

WHEY premium