SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mrocznyy-dziennik treningowy Lafay'a + gymnast

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Kitly dzięki za ocenę jednak uważam , że moja sylwetka jest tragiczna i muszę to poprawić , chociaż wiem , że mięśni dużo nie narobi zwłaszcza że , mając w planach Lafay i gimnastykę nie ma praktycznie regeneracji , co do budowy mięśnie jest niestety niezbędne.

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Niedziela 14.08.2011

Dziś dzień nie treningowy . Pojeździłem sobie pod wieczór na rowerku jakieś 1,5 h . Od juta dodaję kalorii do diety ( wrzucam 50 g ryżu , 50 g kurczaka , 15 g migdałów) i jadę z tym koksem ;p Do tego w Lafay cofnę się jednak , taki mini obwód żeby dopieścić technikę i w planach mam dojście do 16 powtórzeń w każdym ćwiczeniu. Także od Poniedziałku zacznę od 10 powtórzeń – czyli 70% możliwości . Plan w Lafay przez najbliższe 2 tygodnie będzie wyglądał następująco : 1 tydzień : 10 /11/12
2 tydzień : 13/11/14 no i takim to wyjściem w 3 tygodniu , na koniec powinienem osiągnąć pułap 16 powtórzeń ;p Wtedy wskoczę na poziom nr 3 .






Nutka na dziś :



Pozdro


Zmieniony przez - mrocznyy w dniu 2011-08-14 20:22:37

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975


posiłek nr 2

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Szczerze Ci współczuję, że musisz to jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ziomek, makaron z jogurtem jest dobry. Mi przynajmniej bardzo smakuje ;>
Kiedyś jadłem to jako deser.
Pomidorka też bym chlusnął. A Jeden kieliszek oliwy, to nic strasznego. Lepiej wchodzi niż wódka :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Lepiej wchodzi niż wódka :D

Dyskutowałbym

A miniobwód do dobra decyzja

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Cały dzień nie było mnie na kompie. Co do jedzenia to bardzo smakuje , zwłaszcza makaron z jogurtem :) Do oliwy już dawno się przyzwycziłem , także bez problemowo wchodzi ;p A co do miniobwodu to miała być dobra decyzja , jednak po dziesjszym treningu posnatowiłem , że na siłę nie ma co ciągnąć . Bo trening nie sprawia takiej frajdy jak wcześniej , a wkradło się zmęczenie.

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Poniedziałek 15.08.2011

Dziś w planach Lafay. W zamiarach było cofnąć się na 70% czyli na 10 powtórzeń . Dziś późno wstałem i nie zdołałem zrealizować wszyskich założeń diety , które to miałem wprowadzić od tego tygodnia.. Jednak po dzisjeszym treningu dałem sobie do zrozumienia , że nie ma co ciągnąć dalej z takim samopoczuciem i formą . Nie ma sensu robić planu ze wzgl. na który będę musiał odpuszczać nogi , bo kolano jednak bardzo mocno daje się we znaki . Bardzo boli ścięgno o czym przekonałem się na treningu , także lepiej nie pogłębiać . A cofanie się w ćwiczeniach nic tu nie da bo czuję , że nie ma siły i idzie jak krew z nosa ;/
Zrobiłem trening na 10 powtórzeniach , myślałem , że pójdzie bez żadnego oporu i ćwiczenia B1 i C1 nie spodziewanie bardzo ciężko szły , co wcześniej przy takim poziomie nie sprawiało problemów. Także odpuszczę sobie do Niedzieli , te 6 dni . W zamian za to porozciągam się i trochę popływam . Nie samym treningiem siłowym człowiek żyje , a mi się to szczerze trochę przejadło , do czego muszę przyznać – przyczyniła się dieta. Niby bez zastrzeżeń , jednak podaż kalorii była bardzo , ale to bardzo zaniżona .
Są wakacje ,także trzeba korzystać , aktywny odpoczynek na pewno się przyda , będę starał się jak najwięcej odpoczywać , oby wszyło na dobre .Nie ma co się spinać , głowa chcę jednak mięśnie nie dają rady ;p





Nutka na dziś :



Pozdro


Zmieniony przez - mrocznyy w dniu 2011-08-15 20:24:29

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975


posiłek nr 4

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Stagnacja to stara ****a, i fizyczna i psychiczna, a odpoczynek na pewno Ci nie zaszkodzi, zwłaszcza przy takim trybie jaki prowadzisz (a i kolano trochę wytchnąć powinno)

Od przyszłego tygodnia dalej podbijasz ciągle ten poziom rozumiem ?

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-08-15 20:48:57

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domatora + Siłownia

Następny temat

Trening kolano-mięśnie w jego okolicy

WHEY premium