SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mrocznyy-dziennik treningowy Lafay'a + gymnast

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
noo i gicior bcaa i węgle i będzie regeneracja jak sie patrzy. Co do nogi , to nie przemęczam i nie nastawiam na jakikoliwek zruszenia to i bólu nie czuje, ale czasem jak strzeli to jest ten sam ból. W poniedziałek ide znów na kontrole i wtedy dostane codzienne zastrzyki , a jak to nie pomoże to odcinam noge hahaha , Nooo albo zrobie topic w targowisku o treści : Kupie Lewy Staw kolanowy !!!!! Tylko poważne oferty ;]hyhyh pozdro.

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Hm właśnie - myślisz, że bcaa do wody na trening bjj byłoby dobre ? Twój post podsunął mi ta koncepcję, i wydaje się być obiecująca

A z tym tematem to uważaj, bo jeszcze jakiś rosyjski tawarisz weźmie to na poważnie i ktoś przez Ciebie nogę straci

Zdrowa MOC !

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-09 18:09:26

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Piątek 9.09.2011

Dalszy ciąg moich " męczarni " . Po śniadaniu poszedłem trochę poćwiczyć. Całkiem dobry trening wyszedł. Opatulony w ciepły dres i bluzę z kapturem wyglądałem jak Rocky hahha. Mimo bólu kolana , udało się trochę poćwiczyć. Nogę staram się trzymać ciągle sztywno , także odpuszczam jakiekolwiek ćwiczenia gdzie trzeba zginać nogi.
Zrobiłem sobie kilka rozgrzewkowych serii na drążku , a następnie nachwytem i podchwytem serie właściwe z obciążeniem w plecaku ( od 5 do 8 kg w ostatniej serii), ilość powtórzeń nie duża , bo to taka ala siłówka miała być hehe. 5 serii nachwyt po 4 powtórzenia, wolno , dokładnie z przytrzymaniem. I do tego 3 x 5 podchwyt.
Natępnie pyknołem jakieś 60 pompek w seriach i wsokczyłem na poręcze. Tu zrobiłem 4x8 bez obciążenia . Wszytko to zapiłem szejkiem i po piwnicznych schodach doczłapałem się do domu ;]
Lepsze to niż nic , bo mnie już dosłownie strzela w tym domu hehe. Zabardzo nie chcę też nigdzie wychodzić , jak nie muszę ( praca) żeby nie nadwyrężać nogi. Leże i się " leczę" . Tylko za***iście mnie to nie na rękę. Bo mam już tego dojść i chcę wreszcie TRENOWAĆ !!!!. Dieta trzymana

A co do pytania wazz. Z rozmieszaniem bcaa w np 1,5 l butelce wody bardzo dobry pomysł. Jeżeli zależy ci na oszczędności to możesz np . jak ćwiczysz bjj przed treningiem 30 min walnąć i do tego na treningu w butelece. Podaczas Lafay byś sobie te bcca odpuścił. I takim to sposobem , używając tego 2x/tydzień miał byś puchę na jakieś 8-9 tygodni , czyli dwa miechy . Co moim zdaniem wychodzi super ekenomicznie ( tj 25zł / miesiąc ) - super sprawa. Sam bym sobie kupił bcaa , ale po co jak nie ćwiczę :D Kasę mam na suple odłożoną , ale co mi z niej ....
No nic tyle na dziś miałem do powiedzenia hehe .

Nutka na dziś :



Pozdro

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975


a teraz zajadam : pomidory + wołowina +oliwa

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Wujaszku aż tak ekonomicznie to nie muszę, więc mógłbym i w Lafayu i w bjj je stosować - uważasz, że i tu i tu optymalnie byłoby stosować porcję przed, i porcję w trakcie treningu walić, i do tego po bjj ten mass activator - tak byłoby najlepiej ? "Rozpisz mi cykl" Waszmość, a sądzę, że dam radę zrealizować go ekonomicznie

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Poniedziałek 12.09.2011

Dobra żeby nie było , to żyję. Nie pisałem nic w weekend bo po prostu nie było sensu , dawać wpisek z samej diety  Wiem, wiem stęskniliście się hahaha. Dziś z rana byłem u lekarza , dostałem dalej antybiotyk i 7 zastrzyków przez tydzień będzie szło. Oby to pomogło , bo jak nie to szpital … A chciał bym ominąć te złowrogie miejsce hehehe. Popołudniu praca , a na wieczór zrobiłem sobie trening, który wyglądał mniej/więcej tak :

Podciąganie nachwyt 4x
Podciągnie podchwyt 3x
Pompki zwykłe 3x
Pompki na poręczach 4x
Wznosy nóg na drążku 6x

Tak to wyglądało , wszystko jakoś oscylowało w około 10 powtórzeń , oprócz pompek. Takie treningi chwilo jestem zmuszony robić , bo kolano dalej dokucza . Trochę samopoczucie się poprawiło , a chęć do ostrych treningów jest nie do pisania. Nie to żebym się opierniczał w tym co teraz robię , ale brakuje mi Sali i wreszcie chcę zapisać się na te sztuki walki 
Dieta trzymana jak należy.
Nutka na dziś :



Pozdro

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ale Cię szprycują tymi zaszczykami, biedna Twoja dupa
Zdrówka po raz enty!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Środa 14.09.2011

Dziś zrobiłem trening. Noga dalej boli , jednak wreszcie jest jakaś lekka poprawa. Codzienne zastrzyki coś tam działają . Trening zrobiłem o 19. Skupiłem się na nie dużej ilości powtórzeń, natomiast dokładałem ciężar. Taka ala siłówka. Przerwy między ćwiczeniami po 2 min.

Podciąganie nachwyt 5x5 ( 5-10 kg)
Podciąganie podchwyt 3x5 ( 5-10 kg)
Zwykłe pompki 4x 15 ( 5kg)
Pompki na poręczach 4x5 ( 5-10 kg)
Wznosy nóg 6x10 ( 5 kg)
Do tego trochę cwiczeń rozgrzewkowych poprzedzających serie właściwie oraz kilka gimnastycznych wynalazków ;p
Tak to wyglądało na dziś. Jeszcze nie mogę w 100 % operować Sobą hehehe . Dlatego zmuszony robić powyższy trening. Dieta trzymana





Nutka na dziś :



Pozdro




Zmieniony przez - mrocznyy w dniu 2011-09-14 22:09:14

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Piątek 16.09.2011

Dziś był dzień „ treningowy”. Poszedłem poćwiczyć o godzinie . Trening wyglądał następująco :

Przerwy między ćwiczeniami 2 min

Podciąganie nachwyt 4x5 + 1x4 ( 5-15 kg )
Podciąganie podchwyt 3x 5 ( 7,5-15 kg)
Pompki 3x20 ( 5kg) – 1 min przerwy
Pompki na poręczach 4x5 ( 5-15 kg )
Wznosy nóg ( 5kg) 6x 11

Tak to mniej - więcej wyglądało. Teraz weekend i postaram się jak najlepiej wykurować z kolanem. Ostanie dni przed poniedziałkową wizytą u lekarza . Jak kolano nie wyzdrowieje , a na to się nie zanosi – to nie wiem co to będzie. W każdym razie jeszcze 3 zastrzyki przedmą .
Dieta trzymana.




Nutka na dziś :



Pozdro



Zmieniony przez - mrocznyy w dniu 2011-09-16 21:55:15

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Zdrówka Wujku!
Przyszły dzisiaj suple, i econo słodkie fchui, MA nieco mniej, a wymieszane razem jak przyzwyczaić się do słodkości to w sumie wchodzą jak ta lala, oba smaki czekoladka. Tak więc jakbyś kiedyś się nad nimi zastanawiał to rekomenduję

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domatora + Siłownia

Następny temat

Trening kolano-mięśnie w jego okolicy

WHEY premium