SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mrocznyy-dziennik treningowy Lafay'a + gymnast

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Jak ćwiczysz nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
nijak ? ^^ Bo tego , że czasem robię po kilkanaście przysiadów nie liczę.

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
2.05.2012

Środa , dziś zrobiłem lajtowy , krótki trening . Trochę zalatany jestem dlatego nie polazłem na salę. Może jutro wypali. W każdym razie wyjeżdżam jutro w nocy , także może przed uda się ten trening zrobić. A będzie to już czwarty z rzędu więc odpoczynek się przyda. Dziś było tylko stanie na rękach. Element ten katuję i pewnie za jakieś dwa miesiace będę mógł powiedzieć , że potrafię " ustać na rękach" ehhehe. Trening trwał 1 h łacznie z rozgrzewkami.

Stanie na rękach / poręczach 40 min- z szczególna uwaga na swobodne stanie.

Dieta trzymana .

Nutka na dziś :



Pozdro

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
7.05.2012

Poniedziałek , dzień treningowy. Po nie wykonaniu dwóch treningów w tamtym tygodniu , wracamy do normalności. Wyjechałem w czwartek w nocy a wróciłem dziś rankiem , po czym na 9 miałem już zajęcia. A wiadomo w pociągu to nie spanie także ciężki dzień. Jednak wymyślono takie coś jak kawa , która znakomicie na mnie działa ;) Wycieczka super , czas aktywnie spędzony , dużo chodzenia , pływania i balety. Co do diety , to wiadomo nie było najlepiej , a i jakieś alko wpadło . Dziś już normalnie, wszytko jak w zegarku :) Wracając do treningu , zrobiłem go w domu i wyglądał następująco :

Statyki :
Planche 4x10 sek
Stanie na RR/poręczach 10x30 sek - uwaga na stanie wolne
L-sit 4x10 sek

Dynamiki :
Pompki na RR 3x6
Scyzoryki 3x20
Pompki planche ( różne warianty) 15/20/15
Unoszenie nóg w staniu na głowie 3x8

Do tego na początku 10 min rozgrzewki i 10 min na koniec. Trening elegancki , wracamy do rutyny . Jutro w planach zajęcia na sali gimanstycznej.

Nutka na dziś :



Pozdro

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
8.05.2012
Dziś trening na sali gimanstycznej . Po sporym zawirowaniu w zajęciach z rana na salę trafiłem przed godziną 13 . Od rana na nogach zajęcia praktyczny i teoretyczne. Na szczęście teraz już cały dzień wolny , także odpoczywam. Trening wyglądał następująco :

Stanie na RR na poręczach - 6x
Ćwiczenia na sprzęcie : Poręcze i koła
Tutaj nie chcę się rozpisywać ale było dużo : swingów , wejść , bujania, ćwiczeń siłowych , stania na RR itd.

Na koniec z dynamiki:
1x wspinanie na linie
1x scyzoryki na drabinkach
1x pompki na kołach
Na koniec lekkie rozciągnięcie.

Trening zajął mi ok. 90 min. Jestem w miarę zadowolony. Jutro trening na siłowni także trzeba się regenerować.

Nutka na dziś :



Pozdro

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
9.05.2012

Dziś następny dzień treningowy na siłowni. Musiałem się ze wszystkim uwijać szybko bo spieszyłem się na ważne spotkanie. Także trening nie zrobiony w całości. Zajęło mi to niecałe 60 min. Dieta trzymana. Jutro zasłużony dzień odpoczynku. A trening wyglądał następująco:

Podciąganie nachwyt
1x5xcc
1x5x10kg
1x5x20kg
1x5x10kg
1x6xcc - bardzo szeroko i bardzo wolno
1x powtórzenia front lever + kilka podciągnięć wąsko

Pompki poręcze
1x8xcc
1x6x10kg
1x6x25kg
1x8x15kg
1x8xcc - wolno

Wznosy tułowia 4x
3x10x10kg - z przytrzymaniem
1x10x15kg

Pompki 30

Wyciskanie sztangi wąsko
3x6x60kg

Uginanie na biceps młotkowe
2x 10-15 ruchów

Wznos prostych nóg na drążku
2x10

Na tyle czasu wystarczyło , musiałem uciąć ostanie dwa ćwiczenia. Do tego na koniec szybko trochę rozciągania. Trening udany. Między ostatnim treningiem na siłowni a tym dzisiejszym było 9 dni przerwy. Także z ciężarem to sobie nie poszaleję przy jednym , tego typu treningu w tygodniu. Ale teraz nie jest to najważniejsze. Co do ćwiczeń to w tych "głównych" ćwiczeniach jest jeszcze zapas. Może w następnym tygodniu zrobię mniejszy zakres powtórzeń - ze 3 serie właściwe i dwie serie lżejsze ale z większą ilością powt. Dobra tak to dzisiaj wyglądało.

Nutka :



Pozdro

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
11.05.2012

Piątek , dzień na sali gimnastycznej. Szkoda , że ćwiczę praktycznie sam i nie ma komu pomóc. Dlatego cienko z asekuracją itp ;/ No nic ale nie ma opeirdalania się i trzeba zasuwać. Siły było średnio , ale to dlatego , że z rana zalatany i przed treningowy posiłek najlepszy nie był ;) Dużo spraw do załatiwenia i na szybko polazłem na trening. Ćwiczyłem 2 h. Z czego jakieś 70 min to były same kółka. Jestem zajechany , a jutro jeszcze trzeba podszkolić stanie na RR . Do tego mam w h** nauki , także trzeba brać się do roboty. Dieta trzymana ale wpadło kilka smakołyków . Trening wyglądał następująco :

15 min rozgrzewka

Statyki:

Stanie na RR/ poręcze 10x30 sek - uwaga na wolne
Planche 3x10 - tu nei było dziś siły , także odpuściłem
L-sit 3x10 - j/w

Ćwiczenia na kółkach gimanstycznych : dynamiki , siłowe, wejścia , pompki , back levery , kombinacje , jakieś tam przygotowanai do krzyża itp- bardzo ciężko i bardzo dobry trening

Dynamiki: tu już byłem zajechany ,także nie chciałem dawać na maxa

Unoszenie nóg w staniu na głowie 1x10
Podciąganie na linie 1x
Podciąganie na drążku przechwytem 2x5

Rozgrzewka 15 min

Nutka na dziś :



Pozdro

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
jak wyglada przechwyt na drazku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Jedna rękach nachwyt , druga ręka podchwyt ;]

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
14.05.2012

Dziś początek tygodnia , a to oznacza kolejne 7 dni walki :) W sobotę robiłem jakieś 30-40 min stania na RR ale już wypiski nie dawałem bo nic szczególnego się nie działo. Po za tym mam bóle tricepsa , co dziwne nie barków , które to w moim mniemaniu w h** przeciążam. Nie jest to najlpesza nowinka dla mnie , ale trzeba jakoś sobie radzić. Widocznie wszystko to nakłada się an siebie , a akurat ten mięsień nie daje rady ów obciążeniu. W każdym radzie dziś , po dniu przerwy jest lepiej i tego tak nie odczuwam. 5 ciężkich treningów daje znać o sobie , a do tego jeszcze inne zajęcia praktyczne i robi się tego trochu przydużo. Rano miałem zajęcia piłki nożnej prawie 90 min : dziśbyło zaliczenia i poszło mi elegancko. Następnie 1 h przerwy i polazłem już na grubszy egzamin , który trwał 2 h . Także lekki stres ale poszło chyba też ok , jutro wyniki ;p Po za tym dziś wybrałem się na trening na salę gimnastyczną. Niestety właściwa sala była zamknięta więc musiałem zadowolić się salą typową dla akrobatyki . Mimo to sprzętu tam trochę było , a trening wyglądał następująco:

Rozgrzewka 15 min

Stanie na RR - ok. 8-10 razy
Dziś poćwiczyłem wejścia itp na poręczach - swobodnie oraz ćwiczenia na koniu - tu już trochę dłużej

Na koniec dynamiki:

Pompki na RR 2x6
Dragon Flag 2x10
Podciąganie na kółkach wolne /z przytrzymaniem 2x5
Unoszenie nóg w staniu na głowie 2x10
Pompki na poręczach 2x8 - co któreś powtórzenie L-sit

Tak to wyglądało , nie chciałem za bardzo katować ponieważ jutro następny trening na sali , a do tego na 7 rano mam jeszcze zajęcia praktyczne. Także trzeba odpoczywać , jak tuż za drzwiami impreza . Także mykam strzele sobie jedno małe piwko i lece spać.

Nutka na dziś :



Pozdro

W pogoni za lepszej jakości życiem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domatora + Siłownia

Następny temat

Trening kolano-mięśnie w jego okolicy

WHEY premium