SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mrocznyy-dziennik treningowy Lafay'a + gymnast

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
15.05.2012 Wtorek - tutaj był trening ns sali , ćwiczenia na kółkach i ofc stanie na RR , nic ciekawego , praktycznei sama technika

16.05.2012 Środa - dziś trening na sali też . Jutro robię wolne i w piątek na siłownię. Dzisiaj było głównie stanie na RR i ćwiczenia na poręczach . Dynamików można powiedzić , że nie było. W piątek muszę nadrobić na siłowni , a w sobotę zrobię stanie na RR i dynamiki. Ogólnie całkiem nieźle mi wychodzi te stanie na RR tylko , że nie jestem prosty jak struna i to mnie martwi. Ale błędów których sam nie widziałem do dzisiaj będzie ciężko się pozbyć ;/ No nic ale bedziemy próbować. Po za tym łapy mam pozdzierany do mięsa i ciężko mi się przez to ćwiczy . Niby ni jestem zmęczony strasznie , ale dłonei okorpnie bolą i nie mogę wykonać to, co bym chcaił w 100% Po za tym było jeszcze troche akroabtyki , długo nie robiłem nic , ale trgedi nei ma. Chociaż to teraz ni jest ważne. Dieta trzymana ale czasami wpadają jakieś dobroci. Aktualny poziom BF to 11%. Zmian w sylwetce chyba brak ;p

Nutka na dziś :



Pozdro

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od jakiego czasu trenujesz gimnastyke?

Zmieniony przez - Diego87 w dniu 2012-05-17 16:01:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Nie wiem dokładnie , ale jakieś 1,5 roku. Czyli w tym sporcie tyle, co nic.

18.05.2012

Dziś trening na siłowni. Zrobiłem go po śniadaniu ponieważ wstałem dziś przed godziną 13 >< Tak to jest jak się idzie spać bez budzika;p No ale trening był całkiem , całkiem jak na to , że ćwiczę na siłowni raz w tygodniu . Przyjadę do Polski , to zmienię trochę plan . Już mam w głowie co i jak , może uda się zrealizować. Dieta tez ciężko dziś , nei wcisnę tyle i powinieniem a i na balety się wybieram . Także pewnie w nocy wpadnie jakiś kebab;/ Dobra wracając do treningu :

Podciąganie ( nachwyt --->podchwyt---> ..)
5xcc
5x10kg
5x10kg
5x20kg
5x20kg

Pompki na poręczach:
20 zwykłych + 5 cc
5x10kg
5x20kg
5x20kg
4x25kg

Unoszenie tułowia + back/front lever ( takie super serie)
1x10x10kg + back x5
1x10x10kg + front x5
1x10x10kg + back x5
1x10x10kg + front x5

Military press:
1x10x20kg
1x10x40kg
1x6x50kg - tu dopiero było coś czuć

Unoszenie na biceps : 2x 30 kg + ( nie pamiętam ilości pwt.)

Unoszenie nóg na drążku ( +5kg) 4x12

Do tego przed treningiem spora rozgrzewka , to jest jakieś 25 min , w tym bieganie , rozciągania i ćwiczenia z gumami. Po treningu 10 min uspokojenia. Wszytko zajęło ok . 90 min. W następnym planie priorytetem będzie : back/ front lever i stanie na RR oraz ze sprzętu to będą kółka.

Nutka na dziś :



Pozdro

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
aha i jeszcze tam do drążka trzeba dodać na koniec 2x3 podciąganie na jednej ręce z ręcznikiem .

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
19.05.2012

Sobota, dziś trening gimnastyczny w domu. Było całkiem nieźle jak na to , że wróciłem o 6 rano do domu i spałem może jakieś 4-5 h. Zostały ostatnie dwa tygodnie za granicą . Postaram się to jakoś wykorzystać. Przyjadę na początku czerwca i zmieniam plan , już mam w głowie pomysł. I tak pociągnę aż do czasu operacji , później zobaczymy . Trening wyglądał następująco :

Rozgrzewka 15 min

Pompki 3x20

Statyki :
plnache 5x8-10s
Stanie na RR / poręcze 12x 20-30 sek - uwaga na swobodne stanie
L-sit 5x10 s

2x5 przejścia : tuck L-sit ---> planche

Dynamiki :
Pompki na RR 2x6
Dragon flag + brzuchy 2x10 + 2x10
Unoszenie nóg w staniu na głowie 2x10
Pompki planche ze stołkiem 2x10

Rozgrzewka

Tak to dziś wyglądało . Znalaazłem fajne filmiki w necie , niżej wstawiam jeden z nich . Może za rok się uda ;p

Filmik:



Pozdro

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajny plac do cwiczen, az chce sie czlowiekowi wyjsc i pogibac na takich przyrzadach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4958
Szkoda, że nie ma czegoś takiego w Polsce. Niestety nawet zwykłe poręcze czy drążek to rzadkość. Mrocznyy ładnie ciśniesz i się nie opierdzielasz. Życzę dużo zdrówka i tego, żeby operacja się udała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Żyje , żyje żeby nie było . Nie pisałem na bieżąco bo przez jakiś czas nie miałem neta , było troche imprez i nie chciało mi się. W każdym razie ćwiczyłem.A co do placów to wielka szkoda , budują jakieś place zabaw dla dzieciaków , a drążków czy poręczy to chyba w mojej mieścinie ciężko się doszukać.

Odnośnie tego tygodnia. Trochę źle się poukładało , miałem dużo imprez na których nie raz trochu wypiłem , dieta średnio trzymana i brak kasy który w sumie uniemożliwia mi odpowiednie jedzenie . A jest to niezbędne do utrzymania formy i progresu. To wszytko przełożyło się na to , że następny tydzień będzie roztrenowanie , lekkie odpoczynek , będzie trochę imprez a i kasy brak , także będzie spokojnie i przygotowuję się psychicznie na nowy plan. Na sali gimanstycznej czuję już zmęczenie , sałba dynamika , mało siły i brak skupienia. A qwszytko to odzwierciedliło się w "malutkich" zawodach , które były w tym tygodniu . Nie powychodziło to co zaplanowałem , dopadło mnie lekkie przetrenwoanie na koniec planu. Akurat się tak złożyło , że w sumie w ważnym tygodniu. Trudno się mówi. Jestem w stanie zrobić 90% tego co miało być , ale potrzebna jest mi przerwa. Zrobię tydzień skakania i akroabtyki , wszytko bez ciśnienia. Po przerwie zamierzam się poważnie zabrać za kółka i dalej stanie na RR, do tego wracam do siłowni dwa razy w tygodniu. Potrzebna mi jest lekka pomoc w ułożeniu planu . Mam w zamiarach skupić się głównie na sile.Szkielet wygląda następująco:
TRENING SIŁA : 4X DNI
PONIEDZIAŁEK : SALA
1. Rozgrzewka 20-25min
2. Stanie na RR/ poręcze/ koła - 30 min + L-sit i planche( po 3 razy)
3. Ćwiczenia na kółkach 60min
4. Dynamiki 20 min
2 X pompki na RR
2x dragon flag / unoszenie na drbinkach
2x unosznie tułowia
4. Rozciąganie + uspokojenie 20-25 min


WTOREK: SIŁOWNIA
1.Podciąganie nachwyt 5x5 ( lekko)
2.Pompki na poręczach 5x5 ( ciężko)
3.Unoszenie tułoiwa w opadzie 4x5 ( lekko)
4.Military press 4x5
5.Uginanie sztangi biceps 4x5

ŚRODA : WOLNE

CZWARTEK: SALA
1. Rozgrzewka 20-25min
2. Stanie na RR/ poręcze/ koła - 30 min + L-sit i planche( po 3 razy)
3. Ćwiczenia na kółkach 60min
4. Dynamiki 20 min
4. Rozciąganie + uspokojenie 20-25 min



PIĄTEK: SIŁOWNIA
1.Podciąganie podchwyt 5x5 ( ciężko)
2.Wyciskanie sztangi na klatkę 5x5 ( lekko)
3.Martwy ciąg 5x5 ( ciężko)
4.Przysiady z talerzem 4x20
5.Podciąganei nóg ( + kg)

SOBOTA: STANIE NA RR / PORĘCZE + ROZCIĄGANIE 20+20 MIN / WOLNE

Tutaj liczba powtórzeń różnie , ale na bank nie po 5 pwt w każdej serii . Skupiam się na sile i będę dochodził do nawet 2 pwt w głównej serii.
Więc jak ktoś ogarnięty mógł by na to spojrzeć , to był bym wdzięczny.
Jakieś rady / zmiany ?

A tak po za tym dziś była siłownia .Tutaj jest siła , ale dziś nei szarżowałem.

Trening:

Podciaganie nachwyt :
5xcc
2x5x10kg
2x5x20kg

Pompki porecze :
5xcc
3x5x10kg
1x10xcc

Unoszenie tulowia + powtórzenia front i back lever (5)
3x10x10kg

Przysiady z talerzem 10 kg
2x20

Military Press:
1x10x20kg
1x8x40kg
2x6x50kg

Unoszenie na biceps:
2x8x30kg
2x5x40kg

Kierownica 1x15x5kg

Unoszenie nóg na drazku:
6x12 ( +5kg)

Tak to wygladalo. Sylwetka slaba bo ciagle szamie bialy ryz.

Nutka na dzis :



Pozdro




Zmieniony przez - mrocznyy w dniu 2012-05-25 20:03:01

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja rada co do planu - zalozylbym nowy temat z tym planem do oceny, bo do dziennikow sporo osob nie zaglada, a tak bylaby wieksza szansa na uwagi kogos doswiadczonego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
good advice :)

W pogoni za lepszej jakości życiem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domatora + Siłownia

Następny temat

Trening kolano-mięśnie w jego okolicy

WHEY premium