SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mrocznyy-dziennik treningowy Lafay'a + gymnast

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Jasne, lepiej dokurować i powoli wrócić do pełnej sprawności, niż trochę zaleczyć, i niedługo znowu być kulawym
Tak więc cierpliwości Uncle Dark

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
http://demotywatory.pl/3422698/Pasja

Co prawda to prawa. I każdy ma tam jakąś pasję, moją jest sport :)

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Sobota 3.09.2011

Dziś nic ciekawego się nie działo . Pośmigałem na rowerze i przy okazji zajecheałem na drążki poćwiczyć. Zmęczony wróciłem do domu i pyknołem 30 min drzemkę. Teraz robię sobie dwu dniowy weekend :D Trzeba się trochę zregenrować . Jutro w planach basen i cotygodniowe zakupy :) Trzeba porobić zapasy bo już końcówka. Dieta trzymana , do bilansu nie wiliczałem tylko warzyw, a poszło trochę pomidorków i ogórków :D Tyle na dziś.




Nutka :



Pozdro

Zmieniony przez - mrocznyy w dniu 2011-09-03 19:39:36

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Niedziela 4.09.2011

Dziś dzień nie treningowy. Nic specjalnego się nie działo . Jutro wybieram się do lekarza zobaczymy co to będzie . Po za tym popichciłem dziś trochę i zrobiłem sobie bardzo smaczne gofry.





Pozdro

Zmieniony przez - mrocznyy w dniu 2011-09-04 20:34:48

Zmieniony przez - mrocznyy w dniu 2011-09-04 20:35:02

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975


dzisiejsze gofry ;]

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Teraz to nabrałem wielkiej ochoty na gofry...

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Poniedziałek 5.09.2011

Dziś znów dzień nie treningowy. Z rana byłem u lekarza , dostałem znów ten sam anytbiotyk i zasztrzyk hehe . Od rana do tej pory jeszcze mnie tyłek boli hehe . Teraz czekać tydzień jak nie pomoże to będzie ostra kuracja codziennymi zastrzykami. Kurde myślałem , że trochę szybciej to minie ( o ile w ogóle minie ;/) , no nic trzeba czekać , mimo siadającej na tym punkcie psychy. Jutro powinien być dzień treningowy, ale zobaczę czy się wyrobię - płakał nie będę jak ominę , przynajmniej troche sie podkuruje.
A czas ****a mija ......
Dieta trzymana jak należy.





Nutka na dziś :



Pozdro


Zmieniony przez - mrocznyy w dniu 2011-09-05 17:54:38

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Kierwa kierwa, nie strasz pan, bo i mnie kolanko się od wczoraj odzywa jak się objawia/objawiała Twoja kontuzja ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
od lekkiego bólu z którym mogłem ćwiczyć, widocznie zlekceważyłem objawy i mówiłem sobie , że przejdzie . No w końcu przeszło , tylko , że w stan zaawansowany ehehe. A tak to w sumie z dnia na dzień, chodziłem i się cieszyłem , że nic mnie nie boli , ąż tu nagle ...

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
****a, nie strasz!
A kiedy odczuwałeś ból, i w której części kolana ? Przy chodzeniu, ćwiczeniu, zginaniu, w stanie spoczynku ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domatora + Siłownia

Następny temat

Trening kolano-mięśnie w jego okolicy

WHEY premium