SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mrocznyy-dziennik treningowy Lafay'a + gymnast

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
zewnętrzna część i trudno opisać kiedy boli, powiedzmy ,że jak się położe na zew stronę kolana na łóżku to napiernicza , chodzić się da , w spoczynku nie boli nic . To jest specyficzny ból nie związany z częścią mechaniczną a podobno ze ścięgnami . W każdym razie ból promienuje na cały staw kolanowy także za ciekawie to nie jest ;/ ****a ja chce na sale !!!!

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Wtorek 6.09.2011

Dziś znów nie robiłem nic. Po wczorajszym zastrzyku prawie cały dzień w łóżku. Kolano dalej boli , a do tego jeszcze ledwo co na tyłek mogę usiąść. Czuję się po tym leku jak 50 letni facet... Leże i odpoczywam i jak mam być szczery to : czarno to widzę ;/ Perspektywa leżenia w łóżka dobija mnie już psychicznie , zwłaszcza , że od zawsze byłem osobą bardzo aktywną i tryskającą energią. Jest to chyba najgorszy okres treningowy w moim życiu. Takiego czegoś to ja jeszcze nie miałem. I z checi wrocil bym do odczucia gigantycznych po treningowych zakwasow :((((
Po za tym jem normalnie.




Pozdro.

Zmieniony przez - mrocznyy w dniu 2011-09-06 20:30:11

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Nicnierobienie to mordęga
Życzę zdrowia!
(i polecam czytanie książek, zawsze to jakieś urozmaicenie i odskocznia )

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-06 21:39:14

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Środa 7.09.2011

Dziś juz z tej nie mocy i żalu wybrałem się poćwiczyć na drażku trochę. Zrobiłem kilka serii i to chyba na dziś tyle . Wypiski krótkie bo i nie ma o czym pisać ;(. Dieta trzymana.

Pozdro

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Czwartek 8.09.2011

Dziś dzień typowo jesienny. Zamuła jak cholera ... Do tego jeszcze ten deszcz. Cały *** tego lata było , a tu zima za pasem. Humor mam zryty i ciągle latam zdenerwowany. "Źle się dzieje w państwie polskim "/ Dziś poszedłem sobie pośmigać na drażku w futrynie. Lepsze to niż nic. Będę sobie tak ćwiczył dopóki nie wyzdrowieję..
Dieta trzymana ,chociaż jak widać nie ma za dużo kalorii , a bo i nie potrzeba przy takim trybie życia. Noo i ciągle wiatr w oczy ...





Nutka:



Pozdro

Zmieniony przez - mrocznyy w dniu 2011-09-08 20:55:57

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Co Waść myślisz o uzupełnianiu mocy po treningu bjj gainerem ? Warto czy nie warto, czy może masz jakiś lepszy sposób na rozwiązanie tego ? Dodam, że od normalnego, ciepłego posiłku dzieli mnie 45 minut, i dlatego nic zimne z pojemnika szamać nie chcę, a tylko coś "doraźnego" by się przydało.

Zdrówka!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
mass activator 1 porcja odrazu po treningu w tym przypadku pasuje jak ulał ;d

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Podziękował - teraz już tylko trzeba wybrać smak

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
ja mam banana i słodki jak cholera - ale ja lubie słodkie :D , teraz jak będę to zamawiał to będzie wanilia chyba ;]- tylko ****a kiedy ja to zjem zzzzzz

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Mnie czekolada najbardziej kusi, do tego pójdzie bcaa sfd orange na test smaku, i wymyślny shaker Olimpu z wbudowanym pudełkiem na proch i kapsułki tylko poczekam do jutra, bo nóż widelec jakaś weekendowa promocja się jeszcze trafi

Edit:
Zjesz zjesz, cierpliwości - jest już choć trochę lepiej ?

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-09 12:18:31

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domatora + Siłownia

Następny temat

Trening kolano-mięśnie w jego okolicy

WHEY premium