SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mega bomb-》mega masa/ostre cięcie-insulinka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5371
U mnie na LC dobrze sprawdzało się masło orzechowe ew orzechy. A preworkouty przy niskim już cukrze mega mnie niszczyly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 61490 Napisanych postów 321057 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1532332
gdzies ostatnio czytałem że to masło to syf straszny jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Robię swoje, dużo taniej i możesz dac orzechy jakie chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 61490 Napisanych postów 321057 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1532332
daj przepis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Żadna filozofia najprościej:
2 opakowania orzechów z biedronki tych bez soli po 450g, mielisz w maszynce do mięsa z przystawką do mielenia maku( najmniejsze otwory) musisz sypać powoli a jeśli masz regulacje prędkości to ustaw na środek, orzechy lubią się przypalić. Wychodzi dość suchą masa. Teraz 2 opcję: 1 dodajesz oleju lnianego i mieszasz mikserem do uzyskania pożądanej konsystencji 2 rozpuszczamy słodzik w gorącej wodzie z np kakao i dodajemy takie ilości żeby znowu konsystencja była ok.
Czasem robię z włoskich ale tu jest roboty więcej bo trzeba je obrać z tych skórek co by nie było goszkie. A obrać 1kg to już wyzwanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
dzięki,muszę przetestować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
polecam, szczególnie ze biofuturo już nie będzie albo już nie produkuje masła, primavika dość droga, sante i felix to syf straszny dużo utwardzonych tłuszczy. Chociaż w tesco wczoraj widziałem ze zrobili z kawałkami orzechów i z dodatkiem gorzkiej czekolady. Bardzo dobre jest tez masło karobowoe, ma o połowę mniej kcal a smakuje super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
masło karabowowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tak z mąki chleba świętojańskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
aż poszukam w necie,pierwsze słyszę ale fajnie wiedzieć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

deka,enat,oxa..dawki?

nutloveb