SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mega bomb-》mega masa/ostre cięcie-insulinka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Kocham 1000mg Tren Ace / week, to jest to kurva ! Z testa zejdz, ale oczywiscie powoli zmiejszac co 1-2 tyg, az do docelowej dawki, lece podobnie tren ace bold i cypio, ale narazie przerabiam czy dalej leciac ace lub przejsc na tren enan, ale nie mam pewniaka wiec zobaczymy, ale u mnie leci mala daweczka trenu, 350mg ace week, w szczycie lecial wlasnie gram, wtedy byla najlepsza forma. Potem dobijalem przed treningiem tren na wodzie bez estru, to bylo dopiero god mode on ps. ciekawe info od faraha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Teraz 6-8tyg ace a potem jak będzie siano to enan do lutego. I znowu ace. Chciałbym do samych zawodów ciągnąć bolda ale to zależy od finansów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja zobacze co ten Bold wart, narazie leci 4 tydzien Alphy, dawka jak narazie 1,5ml e2d, to wychodzi jakies 1300mg tygodniowo, kazdy chwali to jestem ciekaw, jak sie rozkreci Bold. Ogolnie u mnie bardzo chwala polaczenie Bolda i Trenu, zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
To koniecznie daj znac jak odczucia bo dawka kozak i firma chwalona a wiec bedzie grubo :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Od niedzieli czyli od startu trena waga nie drgnela nawet gram a kazdy muwi ze dowalilem z 4-5kg.
Z nowości meta w dt rano 10mg, pre i post workout po 20mg, w nt po 10mg co drugi posiłek.
Moze sprobuje mety w plynie domiejscowo za jakis czas.
Dzis przyszlo exe z foxa, bardzo ladnie wyglada a dzialanie ocenie za kilka dni bo koncze ari.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Ile będziesz dawał exe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Narazie 12, 5mg ed i zobacze jak z retencja i libido, bede zwiekszal albo zmniejszal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
raczej spokojnie wystarczy :)
tylko te tabsy gryz na pol (wiem ze miekkie i kruche gowno) i potem wrzucaj do jakiegos malego opak (np po cabaserze or smth)
szkoda czasu na ciecie zyletka/gilotynka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Ja dam 12,5 e2d. Myślę że starczy przy 400 testa week (redukcja).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Kilka protokołów i rozpisek Palumbo może ktoś skorzysta

http://www.alinboard.com/showthread.php?t=30597 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból nerek a metanabol , Pomocy

Następny temat

deka,enat,oxa..dawki?

WHEY premium