SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mega bomb-》mega masa/ostre cięcie-insulinka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
nidgy tak nie biłem,ale kilka osób bardzo sobie chwaliło bicie do każdego posiłku,jak się zdecyduję jeszcze kiedyś na insę to właśnie chyba po kilka j.m. do każdego posiłku bo od 12-15 łapałem straszną zamułę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
enea
mm1986
śledzę. ta meta, zaciekawilo mnie tylko dodajesz do takiej ilosc mg, jakis IA, nic wiecej. Co do posilkow, R-niakbolsz ciekawy temat kolegi Barana, tutaj, zobacz jak on je jakie ilosci, i ile leci slinu, wiec mity typu 10g ww na kazda jednostke slinu to mity, bo zaraz by kazdy po 1000g ww musial jesc. Link do tematu -> https://www.sfd.pl/barano90_/_przygotowania_PP_NAC_jesień_2013_-t927707.html

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-05-25 07:36:59


Spoko z meta, mnie dziwi to bo na zachodnich bordach jest dużo opisów, tam pierwsze podejście 16latka do saa to 60-80mg d-bol i 750mg cypio ew. Był cykl który rozpisany shadow swojemu klientowi amator który chodzi na silke żaden zawodnik
2000mg tren e ew
1000mg eq ew
2000mg enan ew
200mg Antka ed
150mg d-bol ed
Co do barano sledze, wiem już też po sobieze 1g to mit,Ale ciągle szukam odpowiedniej ilości. Może do przyszłego tyg spróbuję co posiłek. Tylko dalej nie jestem przekonany co do bicia w nt


Niezla rozpiska ,chyba czescviej zaczne czytac zachodnie bordy bo widze konkretnie tam :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
W pl też chłopaki walą nie mniej tylko się nie pucuja, pewnie nawet część tu zagląda. Getbig
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Pewnie tak,ja nadal pamietam dawki rzedu 100mg propa e2d czy enana 500mg ew i wtedy na zachodzie polecano dawki oczywiscie wieksze ale nie az tak-widac z czasem wszystko sie zmienia...tylko czym te rozpiski popieraja ci ludzie? wlasna praktyka ? badaniamia ?...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Ciężko mi uwierzyć że gift jest na 500mg enana ew. Jak dla mnie to właśnie dawki i ilość środków jakie wali topka mr.O odróżnia ich od bdb pro i elity amatorów, bo na tym poziomie każdy musi mieć gen, a jedyna zmienna jaką można sterować jest właśnie saa. To tylko moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
topka to leci na jeszcze innych środkach w ilościach na które 99% osób nie stać,Coleman sam mówił że leciał chyba 36 j.m. hormonu dziennie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w pro lecą po 36j nie dlatego że na więcej niema kasy ale więcej niema sęsu __ gh przy większych dawkach to przedawkowanie które psuje proporcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
to ja wiem,bo część pro jest stać na dawki dużo większeale i tak bez gena u góry nie zamieszasz,powiedzmy takie zaplecze finansowe,zacięcie do tego sportu mają pewnie tysiące osób na sam szczyt wchodzą jednostki,implantami się tego nie nadrobi,brak łydek,krótki biceps,czy triceps gdzieś słabo przyczepiony,mała klatka nie przeskoczysz tego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
enea
Spoko z meta, mnie dziwi to bo na zachodnich bordach jest dużo opisów, tam pierwsze podejście 16latka do saa to 60-80mg d-bol i 750mg cypio ew.

może dlatego że mają tam opieke medyczną która im pomoże jak coś zyebią u nas ciężko trafić dobrego lekarza

no genu nie kupisz - chociaż pewno już pracują nad tym

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2013-05-26 08:45:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
Cutler gdzieś mówił o kompleksowych badaniach co dwa tygodnie,ale kompleksowych nie jak u nas 4 badania na krzyż,opieke medyczną mają wliczoną w koszta tego sportu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból nerek a metanabol , Pomocy

Następny temat

deka,enat,oxa..dawki?

WHEY premium