SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mega bomb-》mega masa/ostre cięcie-insulinka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10960 Napisanych postów 50309 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
enea a jak porownasz diete 1000kcal do diety zbilansowaniej typowo redukcyjnej? wiadomo samopoczucie leb na szyje (sam wcinam 1200kcal na probe) ale chodzi mi czy jest skuteczniejsza, szybszy lepszy efekt przec co na deficycie jest sie krocej? dzieki za odpowiedz.

gardenia-- ja obecnie mam ok 40g fatu i reszta samo bialko ~~1100kcal. masakra jednym slowem jesli chodzi o samopoczucie.

wczoraj podbilem odrobine bialka ok 20g (nieswiadomie) i 50g fatu wskoczylo jakos ~1300-1400kcal troche soli morskiej i samopoczucie sie podreperowalo znacznie. Ciekawe co enea wlasnie napisze na ten temat

Zmieniony przez - rk24 w dniu 2013-08-31 12:07:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10960 Napisanych postów 50309 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie co to za diety dla modelek na wybieg czy co 1000kcal kobiecie bym nie rozpisał jak ostro trenuje a co dopiero dużym chłopą co biorą saa, redukcja redukcja ale bez przesady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5371
rk24
enea a jak porownasz diete 1000kcal do diety zbilansowaniej typowo redukcyjnej? wiadomo samopoczucie leb na szyje (sam wcinam 1200kcal na probe) ale chodzi mi czy jest skuteczniejsza, szybszy lepszy efekt przec co na deficycie jest sie krocej? dzieki za odpowiedz.]

na 1000kcal mega zmęczenie, brak chęci do życia na zbilansowanej 2500-2700kcal mega głód. to podstawowa róznica jak dla mnie, co do skuteczności to na każdej da radę się dociąć bo testowałem IF i też dało radę. kwestia własnej drogi jaką chcesz iść, dieta powinna być dla Ciebie a nie ty dla mniej. Czyli jeśli pracujesz po te 8-10h to fajnie sprawdza się IF gdzie możesz zrobić post w czasie pracy i trening naczczo, a sama robota sprawi że głowa będzie zajęta i nie myślisz o jedzeniu przez co nie jesteś głodny.
zbiansowana dieta może być rozwiązanie dla kogoś kto ma poukładane życie i może jeść kiedy chce itp.
każda działa, musisz obrać włsną drogę

rk24
gardenia-- ja obecnie mam ok 40g fatu i reszta samo bialko ~~1100kcal. masakra jednym slowem jesli chodzi o samopoczucie.

wczoraj podbilem odrobine bialka ok 20g (nieswiadomie) i 50g fatu wskoczylo jakos ~1300-1400kcal troche soli morskiej i samopoczucie sie podreperowalo znacznie. Ciekawe co enea wlasnie napisze na ten temat

Zmieniony przez - rk24 w dniu 2013-08-31 12:07:25

\
samopoczucie prawdopodobnie lepsze przez sód który jest odpowiedzialny za przekazywanie sygnałów w mózgu, po prostu Cię odmuliło i mózg lepiej reagował. Dla potwierdzenia zrób test, zejdz spowrotem do 1000kcal, ale daj sporo soli i berdziesz wiedział co jest grane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
barano90
panowie co to za diety dla modelek na wybieg czy co 1000kcal kobiecie bym nie rozpisał jak ostro trenuje a co dopiero dużym chłopą co biorą saa, redukcja redukcja ale bez przesady

to jest tylko jedna w wielu opcji, Lee Haney sam kiedyś powiedział ze jadł raz dziennie...
mój znajomy 75kg na scenie robi redukcje do samego wyjścia na rotacji 480-580g ww nie produktu ale czystych ww.

Zmieniony przez - enea w dniu 2013-08-31 12:25:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
No wlasnie ten sod moze zrobil robote..jakby tak bylo to nawet niezle i wytrzymalbym dluzje na tej diecie. mnius ze brak tej pelnosci,wyzylenia jak na weglach...chociaz jak podbilem bialko i sod to wrocila pelnosc zdecydowanie. Wstalem do WC o 2 to kable na brzuchu nogach wszedzie...i wagowo tez spadlo tak jakby wode wyrzucil. U mnie pierwsza redu ciagla kombinacja z makrosami powdowala ze ciagle cos zmienialem a to spory blad i dlatego wskoczylem na te 1000- 1300kcal. bialko i troche fatu i warzywa..jeszcze mysle nad pozniejszym podbijaniem kcal wlasnie z ww albo fatu.

No i zrobie rowniez to co piszesz 1000kcal i dodam sod..ale bardziej stawiam ze wpadlo i te kcal wiecej z bialka i z tluszczy + sod i dlatego polepszylo sie samopoczucie bo sol wczesniej tez dawalem

Co do systemu z postem trening na czczo tez jest ok..kawa mocna i jazda..mysle jedynie nad opcja trening na czczo a reszta posilkow jak w standardowej...bo moge jesc i systemem if i standardowym

dzieki enea za informacje/wypowiedz.

Zmieniony przez - rk24 w dniu 2013-08-31 12:51:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
z czystej ciekawosci sam juz 5 dzien na 1000-1200kcal
soli morskiej daje sporo i wszystko jest ok, samopoczucie dobre, ale wody trzymam duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
wchodząc w ketoze to 3,4,5 dzień jest ''ciężki'' teraz jagdyby org. się ''przełączył' i jest laytowo, wczoraj na siłce nawet przypływ mocy i energi zauważyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 60256 Napisanych postów 319091 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1526028
shitman_xD
z czystej ciekawosci sam juz 5 dzien na 1000-1200kcal
soli morskiej daje sporo i wszystko jest ok, samopoczucie dobre, ale wody trzymam duzo

jak leci duzo soli to będziesz wodę trzymał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
wlasnie myslalem ze jak ww nie ma to nie bd tragedii ale z dnia na dzien jakby grubsza twardsza skora dlatego obcinam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zaczynam trzeci tydzień na 1g trena. Wydaje mi się jakbym był bardziej czuły na insę, tzn nie zmieniłem dawki insy ani ilości ww, a jak by mnie łapała delikatna hipka na 2h po każdym posiłku czego wcześniej nie było.
Nie biorę t3 bo mi się skończyło ponad tydzień temu ale jakoś mnie nie podlewa, zacznę zmów brać jak przyjdzie. cardio robię 2x w tyg i to też nie zawsze.
Wymiary poszły dość ciekawie moje dwie pięty Achillesa czyli biceps z 46 do 48,7 cm i udo na 72 cm co mnie cieszy. Wagi raczej planowanej nie uzyskam ale teraz jest około 114-115kg. Insa leci jeszcze 2 tyg potem standardowo przerwa na 4 tyg z metforminą i wracam spowrotem, może do tego czasu ogarnę jakiś inny sposób. Czytam arty Chrisa Aceto dawnego dietetyka Cutlera. Jay miał pić po treningu 250g ww, większość prostych dlatego uważam że musiał lecieć slin szczególnie że w ciągu dnia zjadał w sumie 1000g ww. Na razie nic nie znalazłem o insie ale to kwestia czasu. A reszta jego "normalnych" artów tez warta przeczytania, ale pewnie większość z was już je zna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

deka,enat,oxa..dawki?

nutloveb