SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mega bomb-》mega masa/ostre cięcie-insulinka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Podsumowanie prawie tygodnia na bombie B-). Zacząłem we wtorek 21 mają z wagą 93.1kg dziś 26 maj blat wskazał 100.1 kg byłem po 3 posiłkach i właśnie skończyłem 60 min cardio. Jakie zmiany zauważyłem? Mega nabicie i pompa cały czas, nie wspomnę już o treningu, rano brzuch płaski i cały w kablach wyciągu dnia wraz z ilością pochłoniętychyba posiłków jest wydety z krata. Ogólnie wydaje mi się ze wody dużo nie ma PiS skóra bo kable są wszędzie.
Dziś bilem po 10 iu do każdego posiłku oprócz ostatniego czyli 6x10iu żadnej hipki, nic trochę śpiący z rana. Wczoraj np po treningu wbilem 16iu wypilem 100g vitargo i po 20 min zjadłem 100g owsa z białkiem to po 60 min mnie już złapalo. Frugo i przeszło, zostanę narazie przy biciu do każdego posiłku.


zapomniałem dodać, jako że jestem tydzień po zawodach i diecie trwającej 20 tygodni, poszło trochę cheatów. Głównie lody ze Starowiślnej i Galerii Krakowskiej, kto z Krk wie ocb. ogólnie nie było dnia bez dodatków :]

Zmieniony przez - enea w dniu 2013-05-26 20:16:59

Zmieniony przez - enea w dniu 2013-05-26 20:56:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
Z opcją 6x ile czasu przed treningiem bijesz i jak wtedy wyglądają makroskładniki posiłku?

A jak wtedy jest dawką po treningu? Standardowo jak w np. 3xED, jak najszybciej slin, węgle proste, wpi itd, czy może normalny posiłek ze średnim IG ?

Zmieniony przez - 4fit w dniu 2013-05-26 23:36:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
4fit
Z opcją 6x ile czasu przed treningiem bijesz i jak wtedy wyglądają makroskładniki posiłku?

A jak wtedy jest dawką po treningu? Standardowo jak w np. 3xED, jak najszybciej slin, węgle proste, wpi itd, czy może normalny posiłek ze średnim IG ?

Zmieniony przez - 4fit w dniu 2013-05-26 23:36:30


Około 2h po iniekcji zaczynam trening, przed zjadłam jeszcze jabłko. Makro w posiłku ptzrdtreningowym to 60g białka z wpc, i 76g ww z ryżu. Narazie używam wpc, we wtorek będzie wpi.

Po siłowym jak najszybciej 16iu i po 10 min 100g gitary lub 50/50 z Carbo i 10-15g mono, 20g bcaa, po 20-30 min jak poczuje że już żołądek jest gotowy jem 100g owsa, 9 białek jaj 40g wpc po 2h znowu 10iu i ryż z cycem
Po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
Przyjąłem, dzięki
Czyli dobrze zrozumiałem, że przed treningiem 2h dajesz białko wyłącznie z prochu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Tak było dziś bo czułem że żołądek jeszcze nie do końca jest gotowy na kolejną porcję mięsa, a proch lepiej i szybciej wchodzi, tzn nie czuje się po nim taki pełny jak po cycach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
Rozumiem. Ja kiedyś trenując po śniadaniu testowałem WPC/WPI + owies/ryż, ale u mnie kompletnie coś takiego się nie sprawdza, dlatego się dziwię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Dlaczego się nie sprawdza??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
Jedząc coś w ten deseń jeszcze przed wyjściem z domu jestem w cholerę głodny, a co dopiero zrobić po tym ciężki trening+cardio. Co innego, gdyby tam kilka jajek dorzucić, to już prędzej. Ale generalnie uwielbiam mięso i jak dla mnie to jedyna opcja okołotreningowych posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Po około 8 h postu jesz relatywnie szybkie źródła ww i białka. Owies który jest rozliczony i miękki jest szybciej trawiony niż nawet biały ryż, a wpc też będzie szybciej opuszczalo układ trawienne niż mięso. U mnie jest to przynajmniej 2-3 posiłek z rzędu. Pozatym wolę mieć w miarę pusty żołądek na treningu, chyba nie muszę mówić dlaczego?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
4fit
Rozumiem. Ja kiedyś trenując po śniadaniu testowałem WPC/WPI + owies/ryż, ale u mnie kompletnie coś takiego się nie sprawdza, dlatego się dziwię


jeśli nie bijesz slinu dodaj oliwy,jeśli bijesz daj przedtreningówkę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból nerek a metanabol , Pomocy

Następny temat

deka,enat,oxa..dawki?

WHEY premium