SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kruszyn24 nowe str. 130

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 481550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12352
Zaczynłem z wagą 75 po paru miesiącacz tyrawy na siłowni dobiłem do całych 80 kg i się zatrzymało poczym wziołem pierwszy mini cykl i się ruszyło i po dwuch miesiącach dobiłem do 90 kg i dalej poszło samo :)

Eat Right... Sleep Well... Train Hard!

Zapraszam do mojego kanału YouTube
http://www.youtube.com/user/kruszynipati?feature=mhum 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Czyli nie miałeś cykli na suplach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
kruszyn szacunek u mnie wlasnie na odwrot na poczatku szlo szybko z 75 kg do 100 bez zadnych supli/itd sama dieta . Teraz z dieta i suplami nastapil okres stagnacji juz dosc długotrwaly i waga sie utrzymuje na poziomie 93-96 przy lepszej jakosci ale ebz wiekszych wzrostow:( sory za off top. sog juz nie wchodzi

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12352
Jasne że była creatyna jakieś odrzywki ale mój organizm wszystko palił w zimę mogłem chodzić w koszulce po dwożu bo było mi ciepło

Eat Right... Sleep Well... Train Hard!

Zapraszam do mojego kanału YouTube
http://www.youtube.com/user/kruszynipati?feature=mhum 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
zazdroszcze wzrostu i budowy ciala.
pozdrawiam :)

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2888
hmm na twoim miejscu zaczął bym trenować jakieś sztuki walki masz dobre tendencje do bycia zabijaką na ringu albo w klatce, a jeśli jesteś w Anglii potrenuj trochę a Cage Rage napewno podpisze z tobą kontrakt :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1701
grabie masz jak armaty:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no co tam kruszyn?daj nowe foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1698
przypadkiem wpadłem na ten temat ... powiem tak szacunek dla Ciebie człowieku pracy włozyłeś full , ja tylko moge pomarzyć o takiej sylwetce choć chciałbym bardzo tak wyglądać

Zmieniony przez - JedrekZDW w dniu 2009-10-20 23:39:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
JedrekZDW nie marz tylko pracuj... dla chcącego nic trudnego
A do autora, szacunek za sylwetkę i standardowo SOG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RAZ SIE CWICZYLO, RAZ SIE PILO - DLUGI STAZ

Następny temat

Sebalzk ok rok treningu;]

WHEY premium