SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kruszyn24 nowe str. 130

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 480913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
bardzo ładna sylwetka ,tylko ten nick nie bardzo pasuje
sog obowiązkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26970
No najwidoczniej sie ktos pod niego podszywa jeszcze pisze ze 20 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Gratulacje wysokiego miejsca na zawodach, na pewno to musiało być ciekawe przeżycie. Szacunek że się zdecydowałeś na starty , ja nie miałbym tyle odwagi Ekstra forma ogólnie, posuszyłeś się na wióry , powodzenia w kolejnych zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedy kolejne zawody kruszyn ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69
ladnie ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3566
Wielkie gratulacje !

Damy rade.
ciachokoks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2864
genialnie;) dlaszych sukcesów

"Dum Spiro Spero"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12352
seb28 powodzenia ma nadzieje że pójdzie Ci dobrze :)
Defaker burneika bylby z Ciebie dumny - nie wiem najważniejsze że żonka jest ze mnie dumna i zadowolona :)

napO nie posiadam tam konta , pewnie znowu się ktoś podszywa po de mnie buractwo się szerzy i trzeba je tępić ))))))))))))))))))))))))))

dextr nick sobie tak do końca nie wybrałem został mi on nadany i czuje się z nim bardzo dobrze

LucasPower w końcu nadszedł czas startowania , mam tylko nadzieje niebawem znaleźć sponsora bo sport strasznie kosztowny :)
MCKOKS
NABBA Britain Finals
2011 Saturday
28th May 2011 1000 1900 Southport Theatre and Convention Centre. Contact NABBA HQ for entry forms and further details on



Bardzo dziękuję za miłe słowa mam nadzieje że na nadchodzących zawodach też pójdzie mi dobrze :)

Serdecznie zapraszam na zawody Polonię mieszkającą w UK

Pozdrawiam.

Eat Right... Sleep Well... Train Hard!

Zapraszam do mojego kanału YouTube
http://www.youtube.com/user/kruszynipati?feature=mhum 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3883
rośnij dalej! :)

"Przyznaj SOG'a"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RAZ SIE CWICZYLO, RAZ SIE PILO - DLUGI STAZ

Następny temat

Sebalzk ok rok treningu;]

WHEY premium