SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kruszyn24 nowe str. 130

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 481077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12352
Dzięki za opinie

honzo123 A że wcale nie pudło

Eat Right... Sleep Well... Train Hard!

Zapraszam do mojego kanału YouTube
http://www.youtube.com/user/kruszynipati?feature=mhum 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130
wez prosze Cie niesciemniaj wpiasz sobie na nasej klasie i zobaczysz:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
honzo123 ale internetowi spinacze wsadzają fotki Kruszyna na nk/fotka i tego typu śmieszne portale żeby dowartościować swoje marne osobowości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520
ja wpisalem te dane i faktycznie sa tam zdjecia kruszyna ale czy to jego konto nie wiem:D

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
no przecież napisał ze nie jego, ludzie!!, on nawet w Pl teraz chyba nie mieszka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
kruszyn ma konto na n-k ale są jeszcze inne konta utworzone przez jakiś d****i z ich własnymi nazwiskami...przecież nawet w profilu ma Ariel

jednak najlepiej jest zamazywać twarz


PS. zresztą te foty z kont "fikcyjnych" to same napinki z sfd pobrane, to można się chyba domyślić ocb

Zmieniony przez - piotrekzx w dniu 2009-05-12 19:13:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63
Troche słabo przydal by ci sie jeszcze cykl na mecie tak 500szt i wtedy bylo by git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12352
bob136 mówisz to twój sposób powiem ci że jet troszkę do DVPY

Eat Right... Sleep Well... Train Hard!

Zapraszam do mojego kanału YouTube
http://www.youtube.com/user/kruszynipati?feature=mhum 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
kruszyn jest prze***anie za***iscie !!! mam nadzieje ze w 2012 zawitasz do PL na euro zeby skopac dupsko paru niemcom heh 3maj sie i zdrowia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
Dobrze Kruszyn że śą tacy ludzie jak ty .Mam 186 Cm wzrostu w wieku 16 lat niecalych i sie martwiłem że jak jeszcze urosne to nic zemnie niebedzie .Dzieki tobie dalej wieże że moge dobrze wyglądać .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RAZ SIE CWICZYLO, RAZ SIE PILO - DLUGI STAZ

Następny temat

Sebalzk ok rok treningu;]

WHEY premium