SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kruszyn24 nowe str. 130

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 481021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19213
O kurde ;) Naprawdę porównanie 1:03 jest masakryczne.

P.S. 2:46
Komentarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Podnosisz żenujący poziom galerii zdjęć SFD :P. Gratuluję wytrwałości i osiągów !

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9310
Widze że mono sie wkręca ,a tak serio jest mega pozdro;) sog poszedl of course

Zmieniony przez - marian91xx w dniu 2011-01-10 11:08:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Świetnie, świetnie!! Po redukcji znacznie lepiej. Troszke musiałbyś pozowanie podszkolić by lepiej zaprezentować to co masz.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12352
xBoratx – dzięki ale brakuje na nich detali ale powoli popracuję je

Marcin269 – nawet nie zauważyłem tego momętu jak składałem ten filmik dzięki

tomason2 - ale żenada nie wiem jak mogłem takiego babola walnąć

Spompowany – dlaczego żenujący , tylko dla mnie żenujące są tematy typu trenuję 6 8 12 miesięcy i co sądzicie to jest troszkę żenujące przepraszam jeżeli kogokolwiek obrażam ale uważam że mam rację i wielu ludzi się zemną zgodzi

marian91xx – no kreatyna tribulum l-glutamina baca vitargo i białeczko wkręca , dziękuję za soga

P0KI – jestem właśnie na etapie trenowania pozowania ale szczerze bardziej się męczę na pozowaniu niż na treningu

Eat Right... Sleep Well... Train Hard!

Zapraszam do mojego kanału YouTube
http://www.youtube.com/user/kruszynipati?feature=mhum 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Dobry cykl pozowania wyciska poty, dusi łapaniem powietrza i strasznie osłabia. Wiem, że jest ciężko, ale wiemy że cel szczytny. Wczoraj na siłce (miejsce olśnienia) skapowałem, że wstawiłeś swoje foty po redukcji 31 grudnia. Czy przez okres świąt byłeś na redukcji czy może redukcje skończyłeś prędzej, ale foty dopiero w sylwestra wrzuciłeś??

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8243
Kruszyn co u Ciebie. Jak treningi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Co Wy tam 1:03 widzicie, że tak się jaracie? Nic nie mogę zauważyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Bo Ci Kruszyn zasłania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
No to co tam jest o_O
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RAZ SIE CWICZYLO, RAZ SIE PILO - DLUGI STAZ

Następny temat

Sebalzk ok rok treningu;]

WHEY premium