SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kruszyn24 nowe str. 130

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 481505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
Kruszyn24 wiem wiem ja akurat naleze do osob wlasnie ktore nie robia przedramienia :) heh no nie mozesz zaprzeczyc ze nie pracuje przedramie skoro po treningu biceps/triceps na wyprostowanym twarde jak kamien ale zaczne robic bo wieksze nie zaszkodzi i poprawi sile na prostym gryfie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12352
Nie zamieżam zaprzeczać że nie pracują , ale one poprostu nie będą się rozwijać jak inne partie ciała jak biceps czy triceps który z takim uporem wszyscy katują.
Przezco powiększa się dysproporcja : /

Eat Right... Sleep Well... Train Hard!

Zapraszam do mojego kanału YouTube
http://www.youtube.com/user/kruszynipati?feature=mhum 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12352
Dziękuję za głosy złożone na mnie w Mr SFD

Żałuje tylko że nie byłem lepiej przygotowany , może następnym razem

Eat Right... Sleep Well... Train Hard!

Zapraszam do mojego kanału YouTube
http://www.youtube.com/user/kruszynipati?feature=mhum 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Za***ista sylwetka ogólnie. Odrazu widać lata konkretnych treningów..

Los Vatos Locos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12352
Dziękuję za opinie , trening dobry zaczołem dopiero około 5-6 lat temu :)
Wcześnie było to tylko przenoszenie ciężaru z punktu A do B

Eat Right... Sleep Well... Train Hard!

Zapraszam do mojego kanału YouTube
http://www.youtube.com/user/kruszynipati?feature=mhum 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 928
o qrwa koleś, sory, że nie wniosę nic konstruktywnego do dyskusji ale gratulacje za efekty tych kilku lat zapierdzielania, no i trochę współczucia za zapewne problemy z zakresem ruchów. Ale mimo to - trzymaj formę jak najdłużej, bo widzę, że mimo wszystko warto.

Cały czas do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
hehe prawie się załapałeś na 3 miejsce MR.SFD, tylko nie wszyscy pisali uzasadnienie... miałeś chyba 54 głosy o ile pamiętam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dziękuję za opinie , trening dobry zaczołem dopiero około 5-6 lat temu :)
Wcześnie było to tylko przenoszenie ciężaru z punktu A do B


No to gratuluję wyników, aż dziw bierze, że w takim czasie takie efekty. Pozdrawiam i życzę zdrowia (zwłaszcza ze stawami).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12352
Ozborn- dlaczego odrazu że nic nie wnosisz do tematu dziękuję za za wypowiedz ,a stawy bolą i nawed czasami na******lają ale są na to sposobu suple maści itd.

Laciu1992 szczeże nie byłem wogule przygotowany miałem tylko nadzieje że ocena i opis w finałach będzie dotyczył wszystkich a nie tylko pierwszej trójki )) dokładnie chodziło mi na czym mam się skupić najbardziej czy szerokość albo środkowa część klatki itd. Ale za to jesztem teraz na małej redukcji i powoli palę tłuszczyk :)

Pilek - dziękuję w ramach ścisłości to to ćwiczę około 10-11 lat :( więc nie jest tak rewelacyjnie

Eat Right... Sleep Well... Train Hard!

Zapraszam do mojego kanału YouTube
http://www.youtube.com/user/kruszynipati?feature=mhum 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RAZ SIE CWICZYLO, RAZ SIE PILO - DLUGI STAZ

Następny temat

Sebalzk ok rok treningu;]

WHEY premium