SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kruszyn24 nowe str. 130

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 481188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 398
Kurde mam taki sam wzrost, jestem suchar i gdy widzę że do mojej idealnej sylwetki brakuje mi 9 lat to się trochę dołuję ;D

No bo po co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12352
Tak jak pisałem wcześniej straciłem jakieś 5lat na niepoprawnym treningu i odżywianiu więc jeśli się sprężysz to na pewno dasz radę zrobić to w o wiele szybszym okresie

Eat Right... Sleep Well... Train Hard!

Zapraszam do mojego kanału YouTube
http://www.youtube.com/user/kruszynipati?feature=mhum 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1750
pełen szacunek, jak widziałem Mr.SFD, to na pewno bardziej podoba mi się Twoja sylwetka. tyle lat ciężkiej pracy, nie idzie na marne, powodzenia dalej. SOG.

"Nie ma op*****lania się"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
a co masz niby do MR.SFD bo nie rozumiem??? w kulturystyce chodzi o proporcje jak najbardziej widoczne, a MR.SFD takie posiada. POZDRO dla kumatych, Kruszyn ma dużą masę, a MR. dużą rzeźbę

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
O kur..de

Pogratulować tylko

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 803 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13270
Kruszyn, co ja Ci tu napisze...
Więc zacznę.
Panie Kruszynie, jest Pan moim idolem. Chce wyglądać tak jak pan ( ciekawe czy dojde do takiego wzrostu)

A teraz pytanko. Jaki masz rozmiar buta? (pytam poważnie, chodzi mi o stosunek wzrostu do rozmiaru buta)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12352
bartek_ns dziękuję za miłą opinie ale nie będziemy się oszukiwać to była sylwetka wogule nie przygotowana zawody wszystko zrobiłem z biegu

BoxeR1984 masz dużą rację właśnie jestem a tak pyzatym jestem na etapie delikatnej redukcji

Latwoo dzięki ale jeszcze nie ma za dużo gratulacji

Kajtekmkm uuuuuuuuuuuuuuu dziękuje za tego idola , troszkę będzie Ci trudno zrobić co ja ze względu wzrostu bez urazy , rozmiar buta 12

Eat Right... Sleep Well... Train Hard!

Zapraszam do mojego kanału YouTube
http://www.youtube.com/user/kruszynipati?feature=mhum 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 803 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13270
Uk, czy Us? Ale jest nadzieja z tym wzrostem... 175, to miałem jeszcze przed wakacjami, teraz troszke więcej, ale się nie mierzyłem. Wierze, że rozmiar buta jest proporcjonalny ze wzrostem (choć trochę), bo jeśli tak, to mam szanse za jakieś kilkanaście lat wyglądać jak Ty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 671
Plecy naprawdę konkretne:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
No ładnie ładnie kolego ;)

Plecki niczego sobie .. Nie da się ukryć,że je masz ^^

pozdrawiam Emci0. ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RAZ SIE CWICZYLO, RAZ SIE PILO - DLUGI STAZ

Następny temat

Sebalzk ok rok treningu;]

WHEY premium