SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/malgorzatap/ podsumowanie str22

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Dziś dopiero mam chwilkę, żeby coś szkrobnąć i powiem, że jestem naprawdę pod wrażeniem. Kawał dobrej roboty i super sportowa sylwetka.

Ach, ile ja bym dała, żeby moja mama też miała w sobie tyle wytrwałości i samozaparcia, a nie tylko jakieś Dukany-srukany.

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Żeby jakoś zacząć wypowiedź... za długa sukienka

Jestem pod dużym wrażeniem Twojej przemiany. Ten konkurs to taka wisienka na torcie - już na starcie było bardzo dobrze a teraz jest jeszcze lepiej.

Duże GRATULACJE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Wooow rewelacyjnie wyglądasz

I ta jakość ciała
Gratuluję bardzo, jest super!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
Ty mi się już podobałaś przed konkursem a teraz to już w ogóle czad.
Btw sukienka za długa, nie myślałaś o skróceniu jej o metr?

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Amadi ma rację. Sukienka zdecydowanie do wymiany na krótszą ogromne gratulacje i chapeau bas za wykonaną robotę i jej efekty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Gratki. Ładnie zeszłaś z tkanki tłuszczowej , podoba mi się i pokazały się mięśnie, efekt super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
dzieki dziewczyny
sukienka,ktora pierwotnie miala byc na podsumowanie (mini) okazala sie byc za duza ( w ogole mam 90% garderoby do wymiany ) stad zalozylam jedyna,ktora pasowala (sprzed wiekow)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Małgosiu, motywujesz niesamowicie. Miniówa na tyłek i nastki pękną z zazdrości. Wyglądasz świetnie gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Małgosia, gratuluje, jest bosko, młodo i jędrno szacun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607822
Wyglądasz super, gratulacje
Przydałoby się jeszcze jakieś zdjęcie w krótkiej sukience
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mówia ze za mało kcal - wiec ile byc powinno?

Następny temat

Konkurs / Kwoka/ podsumowanie str15

WHEY premium