SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/malgorzatap/ podsumowanie str22

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
niekoniecznie, nie trzeba być w ketozie by sie odwodnić, tu nić nie szkodzi, możesz spróbować, jeszcze dzisiaj jak zdązysz a i jutro obniżyć 25g białko i dodać 10g tłuszcze, kaloryczność ta sama ale będziesz bardziej głodna, za to mniej glukozy będzie produkowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
ok, zdaze, juz zmieniam miske

wywalilam wysokobialkowe,niskotluszczowe langustynki a dolozylam karkowke (na szczescie odlozylam niezamarynowana porcje tez na jutro wiec byl zapas)




Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-06-16 14:59:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Tydzien 12 dzien 4
Czyli odwadniania dzien 4
Wczoraj mialam goraczke 38,3, padlam o 21 dzis jest juz duzo lepiej (goraczka spadla w nocy, wypocilam mnostwo, w nocy tez pilam - ok 1 l patrzac na zawartosc butelki)chociaz slabiutka jestem bardzo. Nie poszlam do pracy (glos mam jak Luis Armstrong) i sie regeneruje


Promocyjny w.1-200(2x100) - serce mi tak walilo,ze nie bylam w stanie zrobic jednym ciagiem

Powinnam zrobic jakies aero ale zupelnie nie jestem w stanie sorry Iza








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
ty to odpoczywac a nie cwiczyc powinnas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Tydzien 12 dzien 5
Czyli odwadniania dzien 5 -ladowanie



Dzis pora na bonusowy w.2- - zrobie wieczorem bo sie bardzo poce przy tym to wspomoge odwodnienie





Poniewaz jak wstalam rano to w glowie mi sie kolowalo straszliwie wiec rzutem na tasme zjadlam pierwszy posilek w domu - bardziej juz mi sie nie moglo krecic. Spocilam sie bardzo po nim i to byla jedyna reakcja, druga pojawila sie w drodze do pracy ale zdazylam do toalety . W pracy mlyn ale staram sie pamietac o piciu, wypilam juz 2 litry. Wlasnie zjadlam drugi posilek i czekam co bedzie. Jak na razie jest OK (a szczescie z zezarcia michy truskawek po prostu mnie nie opuszcza, czeresnie tez pyszne byly)







Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-06-18 11:14:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to będzie wyżerka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Tak czytam sobie Twoje dzisiejsze menu i slinka mi cieknie...jak zobaczylam truskawki, czeresnie i ziemniaczki, to az sie rozmarzylam... Rozkoszuj sie Gosiu tymi smakolykami!!! Zasluzylas!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Mali - lada moment bedzie Twoj dzien dziecka,juz tylko kilka dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mówia ze za mało kcal - wiec ile byc powinno?

Następny temat

Konkurs / Kwoka/ podsumowanie str15

WHEY premium