SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/malgorzatap/ podsumowanie str22

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Po takiej ilości wody.... . Właśnie kończę dwunasty literek..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206876
wow jest pięknie,wielkie gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Bardzo dziękuje wszystkim za słowa uznania

leah




wygladasz w tej kiecce BOSSSSSSSSSSSSSSSSKO ( a co malzonek na te metamorfoze)




Kiecka wyciągnięta na szybko z najgłębszych zakamarków bo ta, która w której myślałam,ze sie fotografuje zawisła na mnie smetnie ( co oznacza,ze sie nie spodziewałam takich rezultatów ). A co do malza to odetchnął,ze juz jem normalnie bo te 5 dni odwadniania przysporzyły mu stresów - cały czas przepowiadał mi straszne konsekwencje ( on tez z branży ) i prosil,ze skoro chora jestem to żebym sobie darowała



Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-06-20 07:31:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Kochana Gosiu

Gratuluję dotrwania do końca konkursu i osiągnięcia postawionych sobie celów!

Bardzo ładnie wyglądasz, pięknie plecki rozbudowane, ramiona umięśnione - bardzo ładnie się prezentują, pupa jest śliczna i brzuszek też. Cała sylwetka jest piękna, proporcjonalna, umięśniona!

Raz jeszcze gratuluję!!
Odpoczywaj, regeneruj się i jedz same pyszności i smakołyki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Sylwetka marzenie Widać ogrom włożonej pracy. A te zdjęcie w sukience... brak słów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Gratuluję zakończenia konkursu :) I sylwetki jaka się wyłoniła

Elegancko! :-]

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
co ja mogę powiedzieć/napisać?

obsługa fotoszopa na poziomie pro






a na poważnie, jak mawiają starzy górale
"cienczka praca sie opłaca" !!!


aaaa i może jakieś zdjęcie w kiecce - ale takiej o słusznej długości, żeby te boskie nuki wyeksponować ( a nie Ty je chowasz pod kiecą nie wiedzieć czemu )



teraz odpoczywaj, regeneruj się i eksponuj wszem i wobec
i przygotuj psychicznie na zazdrosne spojrzenia
a ja do tychże zawistnie zazdrosnych z przyjemnością dołączam :)

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Ale ci brzuch wypłaszczyło a jakie cudne masz łapy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Ale jędrnie, tyłek coraz bardziej 3D Gratuluję! Jeszcze więcej mocy życzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 661 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53963
Ja jak zwykle opóźniona jestem Gosiu, wielkie graty! Ciało jędrne, wygląda apetycznie Widać, że ciężko pracowałaś. Całość naprawdę zwala z nóg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mówia ze za mało kcal - wiec ile byc powinno?

Następny temat

Konkurs / Kwoka/ podsumowanie str15

WHEY premium