SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/malgorzatap/ podsumowanie str22

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Tydzien 7 dzien 6
Dzis dzien wariacki w pracy, po pracy podroz 800 km do soboty bez mozliwosci treningu wiec dzien zaczelam wczesnie i zjawilam sie na silce o 6.25. (na czczo ale za to wziawszy SAW i BCAA), o dziwo troszke ludzi bylo ale nie byli to snujacy sie sezonowcy tylko konkretnie cwiczacy i problemu ze sprzetem nie bylo




Barki i ręce
Rozgrzewka : wioslarz+shoulders MOB wg Mawashiego
1a. Wyciskanie sztangielek siedząc x6
8kgx6x4 pierwsza seria lekko, w ostatniej bardzo ciezko ale sprobuje dolozyc
3x8kgledwo
1b. wznosy bokiem x12
3kgx12x4 musialam sie pilnowac pod koniec zeby barkow do uszu nie ciagnac
3x3kgniby malo a lapy odpadaly, szczegolnie w ostatniej serii
1c. Wznosy w pochyleniu x25
2kgx25x4 lewa reka pod koniec slabla
3x2kgOK
2a. Wyciskanie wąsko x6
22,5kgx6x4 ladnie poszlo
3x22,5kgciezko ale OK
2b. uginanie ramion leząc czachołamacz x12
10kgx12x4 OK, w ostatniej serii trudno bylo zapanowac nad lokciami pod koniec
3x10kgciezko ale lepiej niz ostatnio
2b. prostowanie ramion na wyciągu x25
7,5kgx25x4 bolalo
3x7,5kg25 powtorzen to jednak duuuzo
3a. Uginanie ramion młotkowe x6
8kgx6x4 w pierwszej serii wydawalo mi sie,ze wzielam za malo ale potem po zmasakrowaniu lap w nastepnych cwiczeniach ledwo-ledwo w ostatniej serii
3x8kgokazalo sie,ze mam zyle na bicepsie
3b. uginanie sztangi łamanej x12
14,5kg x12x4 czulam,ze cos jest nie tak sztanga wazy 12kg nic dziwnego,ze tak walczylam - dzis tez, ostatnie powtorzenia gibajac cialem
3x11,5kgbylam za pozno na silce i wage schowali a powzielam podejrzenie,ze sztanga wazy wiecej niz 9kg musze dopytac dokladniej albo zwazyc przy najblizszej okazji
3c. Uginanie ramion na wyciągu x25
7,5kgx25x4 bice umarly
3x7,5kgdretwialo mi wszystko po tym cwiczeniu






Dzisiejsze zarcie pojemnikowe
TRENING
-koktajl
-indyk duszony w cukinii,baklazanie,pieczarkach i czosnku z mleczkiem kokosowym,mango
-sledz marynowany,whey na deser
-piers z indyka,salata,rzodkiewki,papryka

Nie bede sie meldowac do soboty wieczor ale miske bede skrupulatnie trzymac (na znikomej ilosci wegli, czesc zarcia mam naszykowane w pojemnikach ale nie uciekam od cywilizacji wiec problemu chyba nie bedzie. Nie wiem czy wroce tak,zeby trening zrobic w sobote wieczorem,raczej obstawiam,ze bedzie znowu skoro swit rano w niedziele (bo potem znowu praca,praca,praca)









Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-05-15 13:28:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Iza - jaki piekny awek

Tydzien 7 dzien 7
oraz
Tydzien 8 dzien 1


wyjazdowo, beztreningowo wiec na niskich ww - pierwszego dnia nawet tego nie odczulam zbytnio bo caly czas w ruchu to czasu nie mialam na myslenie. Nie wiem ile km przeszlam, duzo
wczoraj w drodze juz trudniej bylo, glod mnie dopadal ale sie nie dalam, wstapilismy po drodze do rybnej knajpy i sie troche zapchalam krewetkami i sledziami, pozarlam wielka miche salaty...i potem w drodze chrupalam papryke kiedy glod dociskal zjadlam 4 , w domu po zjedzeniu ryby i popiciu wheyem bylo OK ale na trening czasu nie starczylo bo musialam sie skupic na szykowaniu kolejnych pojemnikow z zarciem







aha...
placek owsiany, gdy nie jest na swiezo upieczony jest suchym wiorem ( a szczegolnie gdy ma dwa dni) jednak zapycha dobrze



pomiary stanely w miejscu - poza tym,ze lapy mi urosly , mam tez wrazenie,ze mnie wiecej w plecach ale na miare tego nie widac
ale nie sadze,ze mi przybylo 1 kg miesnia w ciagu tygodnia wiec to chyba woda jest po calym dniu za kolkiem (mam taka cicha nadzieje)







Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-05-18 11:53:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Male podsumowanie tygodnia 7

Tydzien ciezki treningowo - poczulam to o czym obli mowila o granicy wytrzymalosci.No i troche mnie zaskoczyl brak znaczacego progresu (ale sobie tlumacze,ze dodanie serii to tez progres . Poczatek dla mnie brania wspomagaczy - Kwoka pisala o dziwnych snach po nich - tez miewalam takowe ale zwalalam na pelnie - musze poobserwowac czy tendencja sie utrzyma . No ale uznalam,ze konkurs to tez dobra okazja to wyprobowania tego czy owego - niedlugo bede jak rasowy koksu - tu dwie tablety,tu piec, tu szejk taki,tu smaki
Dietowo OK - juz troche mi latwiej z ukladaniem miski, wszystko jest sprawa przyzwyczajenia jak to Iza pisala. Nie mialam na razie okazji zobaczyc jak funkcjonuje na b.niskich weglach bo dopiero jeden dzien mialam na takowych (DNT - reszte sprytnie mialam z treningie, to tez dobra motywacja,zeby sobie przerw w treningach nie robic),no ale okazalo sie,ze jak sie ma wystarczajaco zajecia to 1300 kcal mozna spokojnie przezyc . Jedyne czego mi brakuje to tej odrobiny mleczka do espresso macchiato . Na arzie ciesze sie,ze moge jesc owoce i staram sie to wykorzystac poki znowu bedzie na to szlaban

Tydzien 8 dzien 2


Zaczety skoro swit bo musialam zmiescic trening przed praca,nie wzielam SAW-a bo po prostu wstalam i zabralam sie za rozgrzewke i trening, bylo baaardzo ciezko

1a. Wyciskanie sztangielek skos 45stopni x6 10sek
8,5kg/reke6x/6x/6x/6x nadal lewa reka slabsza ale mam wrazenie,ze jakby lepiej niz ostatnio
8,5kg/reke 6x/6x/6x/6x lewa strona szybciej slabnie
1b. wyciskanie sztangi skos 45 stopni x12 10sek
18,5kg 12x/12x/8+4x/9+2+1xzawalczylam,zgrzytnelam zebami i sie udalo dobic do 12
18,5kg 12x/12x/10+2x/7+3+1+0 przerwy tylko na zlapanie oddechu ale w ostatniej serii sztanga zostala na klacie i nie dalo rady uniesc wiecej
1c. Wyciskanie sztangielek skos 30stopni x25 2min przerwy
6kg/reke 25x/25x/25x/18+3+4xto juz na dobicie klaty
6 kg/reke 25x/25x/24+1x/14+5+6x
2a. Podciąganie na gumie x6 10sek
6x/6x/5+1x/3+2+1x slabsza guma, bardzo ciezko ale coraz lepiej czuje jak mnie plecy unosza, ostatnia seria ze spadaniem raczej niz opuszczaniem i juz niedociagane ostatnie powtorzenia
6x/6x/6x/5+1x w ostatniej serii 5-ty raz do brody, 6-ty raz do nosi i juz byl szybki opad, ale nastepnym razem bedzie slabsza guma
2b. wiosło sztangą x12 10sek
22,5 kg 12x/12x/10+2x/8+4x
21kg 12x/12x/12x/12x ciezko ale bez przerw, sprobuje ciut wiecej nastepnym razem
2c. Przyciąganie drążka dolnego do szyi -zamienione na podciaganie sztangielek wzdluz ciala x25 2min
6kg/reke 25x/25x/25x/20+5x pilnowalam glowy i nie bylo dretwienia lapy, nadal b.ciezko
6kg/reke 25x/25x/25x/17+8x

Generalnie bez wielkiego progresu ale teraz jak porownuje z zapiskami z poprzedniego treningu to nie jest tak zle (bo po treningu to mialam wrazenie ze jest totalnie do (_._) )
Gumy mam takie : http://rubberbanditz.com/product/best-sellers/medium-heavy-resistance-band-combo/, teraz zmienilam z czarnej na czerwona



doba w robocie,jutro tez ciezko bo mam mnostwo w programie az do 18 ale trening bedzie - tym razem poznym wieczorem.



Dzis miska w pojemnikach
TRENING
-platki owsiane zalane koktajlem jajeczno-bialkowo-owocowym
-pasztet straczkowy+mieso z kraba+salata
-kaczka pieczona z jablkiem,kapusta mloda (na buraczki juz miejsca w misce nie bylo )
-frykadelki rybne,salata,papryka,whey

bez supli





Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-05-18 14:15:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Tydzien 8 dzien 3


zabralam sobie tyle rzeczy w pojemnikach, ze wystarczyloby na dwie pelne doby w pracy
-owsiane z koktajlem wheyowo-truskawkowym
-frykadelki, papryka,salata
-kaczka pieczona z jablkami,
-ryba pieczona,brokuly
TRENING
-piers z kurczaka z ryzem i marchewka z zielonym groszkiem


Suple : BCAA (i jesli trening bede mogla zrobic wczesniej niz o 20 to tez SAW)




Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-05-19 02:20:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Małgosiu, Kwoka nie jest taka"super" i już dawno przestała śnić
ale faktycznie dziwne stany miewam i to ostatnio bardzo często, ale bez wspomagaczy , no cóż, układ hormonalny to też jakiś wspomagacz, albo jakoś tak


damy radę ,już prawie widać metę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Kwoczko - wczoraj weszlam w spam i okazuje sie,ze to super_agniecha miala takie sny,sorry miesza mnie sie
pewnie,ze wytrwamy bo czemu nie?
duzo zdrowka dla Ciebie
ja kontynuuje dzien zaczety wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
GOsia jaka masz rotację?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Gosia obetnij białko do 125g i dodaj 10g tłuszczu w to miejsce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mówia ze za mało kcal - wiec ile byc powinno?

Następny temat

Konkurs / Kwoka/ podsumowanie str15

WHEY premium