SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/malgorzatap/ podsumowanie str22

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Tydzien 7 dzien 3

DNT jesli tylko w najmniejszy sposob napne miesnie rak to zaczynaja mi drzec, bolu brak tyle,ze strach kubek herbaty do ust podnosic bo sie boje,ze rozleje

dzis (nie wiem czemu nie chce mi dodac plikow )
http://potreningu.pl/profil/malgorzatap#/date/2014-05-12

-placek owsiany z sosem bananowo- kokosowym
-pasztet straczkowy z warzywami(marchewka,pomidor,papryka) i jajem
- piers indycza z brokulami i cukinia
-salatka nicejska




Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-05-12 13:00:15

Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-05-12 13:01:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Gosia w dni wolne odejmij 50g ww z miski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Ok
czy mam wtedy ograniczyc sie do jednego posilku weglowego czy nadal rozkladac te reszteczke na dwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
może być jeden
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Tydzien 7 dzien 4






- placek z sosem bananowo-kokosowym i malinami
TRENING
Trec Isolate 100
-pasztet straczkowy,zupa-krem z pomidorow,papryka,rzodkiewka
w pojemnikach do pracy piers z indyka duszona w baklazanach,cukinii i groszku zielonym,sledzie marynowane,losos wedzony, papryka,ogorek zielony, rzodkiewka

Suple : BCAA


w warunkach domowych
doszla seria
1a. Wyciskanie sztangielek skos 45stopni x6 10sek
8,5kg/reke 6x/6x/6x/6x lewa strona szybciej slabnie
1b. wyciskanie sztangi skos 45 stopni x12 10sek
18,5kg 12x/12x/10+2x/7+3+1+0 przerwy tylko na zlapanie oddechu ale w ostatniej serii sztanga zostala na klacie i nie dalo rady uniesc wiecej
1c. Wyciskanie sztangielek skos 30stopni x25 2min przerwy
6 kg/reke 25x/25x/24+1x/14+5+6x
2a. Podciąganie na gumie x6 10sek
6x/6x/6x/5+1x w ostatniej serii 5-ty raz do brody, 6-ty raz do nosi i juz byl szybki opad, ale nastepnym razem bedzie slabsza guma
2b. wiosło sztangą x12 10sek
21kg 12x/12x/12x/12x ciezko ale bez przerw, sprobuje ciut wiecej nastepnym razem
2c. Przyciąganie drążka dolnego do szyi -zamienione na podciaganie sztangielek wzdluz ciala x25 2min
6kg/reke 25x/25x/25x/17+8x w ostatniej serii zaczello mi drtewiec lewe przedramie i dlon w obrebie n.lokciowego, zaczelo sie juz przy wiosle musze dopilnowac czy nie robie "zolwika" glowa bo nic innego mi do glowy nie przychodzi

generalnie ledwo dozylam konca, szczegolnie w pierwszym obwodzie. Nie sadzilam,ze dozyje czasow gdy podciaganie bedzie mi sie wydawalo latwiejsze niz wyciskanie sztangi






Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-05-13 12:19:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ha ha te nazwy potraw przyprawiają o szczękościsk

czyżby łokieć tenisisty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
czemu o szczekoscisk? Co najwyzej zalosc,ze tak malo Zapomnialam dopisac- do pasztetu bylo jablko duszone na maselku

a co do lokcia to nie wiem - raczej obstawiam kregoslup szyjny bo od czasu do czasu takie dretwienia zdarzaly sie wczesniej i to zamiennie w obu rekach, musze poobserwowac

Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-05-13 13:43:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Tydzien 7 dzien 5
Podyzurowo, zaczyna sie tez okres kiedy albo mam dyzury albo jestem w rozjazdach albo jeszcze cos innego wiec teraz bede sie mocno gimnastykowac,zeby wszystko zgrac. Pewnie treningi bede musiala robic w roznych dziwnych porach a pojemnikowe zarcie stanie sie codziennoscia (zreszta micha coraz skromniejsza wiec coraz mniej do noszenia bedzie )





- koktajl (coby szybko po dyzurze i na zoladku nie lezal)
TRENING
-pasztet,pieczarki duszone z odrobina mleczka kokosowego i dymka,pomidory,salata
ROWER
-whey creamy coctail TREC (dostalam dwie saszetki w gratisie wiec trzeba wyprobowac), suszone owoce
-piers z indyka duszona z baklazanem i cukinia
-salata z lososiem wedzonym, papryka,dymka,ogorkiem


Suple BCAA, S.A.W. Trec,



NOGI

Rozgrzewka: orbi, przysiady 10x20kg,10x25kg, wypady cc2x 10x/nogę
1a przysiady x6
45kg 6x/6x/6x/6x ciezko ale technicznie ladnie, po ostatniej serii niemal wpadlam w euforie,ze jestem w stanie do konca takie gleboki przysiady robic, doleze nastepnym razem
45kgx3ciezko ale mam wrazenie,ze lepiej niz ostatnio
1b. wypady x12
10kg 12x/12x/12x/12x ciezko ale bez przerw,mniej mna gibalo niz ostatnio, sprobuje dolozyc
10kg/rękęx3 ok
1c. Prostowanie nóg x25
20kg25x/25x/25x/25x z zaciesnietymi zebami ale bez przerw
20kgx3 bardzo ciezko, w drugiej serii walka od 20-tego powtorzenia, w 3 od 15 z krociutkimi przerwami
2a. Uginania nóg x6
25kg 6x/6x/6x/6x ciezko ale poszlo ladnie, do dolozenia
25kgx3 b.ciezko
2b.RDL x12
45kg 12x/12x/12x/12x ciezko ale do konca OK, mysle,ze do dolozenia nastepnym razem
45kgx3bardzo ciezko pod koniec
2c. Wznosy z opadu x25
25x/25x/25x/25x
25x/25x25x

Generalnie zaskoczona jestem,ze tak dobrze poszlo - czyzby SAW tak dzialal?Szczerze mowiac bardzo sceptycznie bylam nastawiona do tego, po wzieciu nie odczuwalam kompletnie nic, po pierwszej serii mokra bylam jak mysz ale stopniowo jak robilam kolejne serie i szlo jak po masle to moje watpliwosci sie rozwiewaly i chyba zaprzyjaznimy sie na dluzej
Ale latwo nie bylo, koktajl cofnal mi sie kilka razy pomimo,ze minelo ponad godzine od jego wypicia do rozpoczecia treningu, raz nawet rozgladalam sie gdzie jest najblizszy kubel ale udalo sie utrzymac
Teraz z racji pieknej pogody robie sobie rowerowa przejazdzke, obstawiam,ze ok 20 km pojdzie ale zobaczymy bo nogi moga mnie zaskoczyc, najwyzej wroce w zolwim tempie








Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-05-14 12:50:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743


Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Ciocia
bylam blisko

wrocilam z roweru,dogorywam ale zaskakujaco dobrze poszlo chociaz w pewnym momencie myslalam,ze nie dam rady krecic wiecej szczegolnie,ze okazalo sie,ze wieje mocniej niz rano (proporce na masztach staly poziomo) i akurat najtrudniejsza czesc trasy mam pod wiatr (nawet z gory, w miejscu gdzie normalnie udawalo mi sie jechac do 70 km/h dzis bylo tylko 40 km/h) ale uznalam,ze twardym trzeba byc nie miętkim i nie zmienilam zaplanowanej trasy




odebralam moj czujnik tetna z naprawy i bede mogla sledzic postepy w wytrzymalosci - juz na tym wykresie widze,ze zle nie jest




Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-05-14 14:40:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mówia ze za mało kcal - wiec ile byc powinno?

Następny temat

Konkurs / Kwoka/ podsumowanie str15

WHEY premium