SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/malgorzatap/ podsumowanie str22

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
Fakt, potrafi nieźle przekłamać.

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Tydzien 2 dzien 4


- placki owsiane z chia, skyr,dymka
Trening
- zraz wołowy, podgrzybki,ryż,fasolka szparagowa z gremolatą (oliwa,czosnek,skórka+trochę soku z cytryny,natka pietruszki,parmezan)
Reszta w pojemnikach do pracy:
- pierś z indyka duszona z cukinia i bakłażanem
- tatar,chleb




Rozgrzewka na wioślarzu 10 min przesłona 5,20s/m,2010m,moc średnia 105 watt.
Juz przy rozgrzewce okazało sie,ze zakwasy o których myślałam,ze mi przeszły jak najbardziej są i to nadal wszędzie
Trzeba sie nastawić,ze będę juz ze mną zawsze do końca konkursu
5 obwodów
Wybieracie 1 ciężar - 27,5kg
5xMC
5x przednich przysiadów
5x Push jerk
5x przysiad
800m biegu lub orbiterka bieżnia 4:18/4:27/4:33/4:40/4:52
Zastanawiałam sie jaki ciężar wybrać, kusiło 30 kg ale stwierdziłam,ze nie dałabym rady takim ciężarem tyle razy pj zrobic i chyba miałam racje - w ostatniej serii musiałam pilnować,zeby sobie ta sztanga karku nie złamać przy przejściu do przysiadu a potem ostatkiem sił juz podrzucilam do zdjęcia z pleców. Bieżnia to w zasadzie no comments - pierwsza seria w pełnym gazie, potem pomimo szczerych chęci nie dało rady juz tak szybko, wszystko bolało po poprzednich treningach, do ostatniej jak wchodziłam na bieżnię to sobie powtarzałam : to juz ostatnia i potem koniec i dzięki temu w ogóle udało mi sie zmusić nogi do ruchu
Rozciąganie to była czysta przyjemność tyle,ze potem podłogę musiałam wycierać bo kałuża potu po mnie została

Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-04-09 11:43:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
Jadąc ergometr na rozgrzewkę nie używaj przesłony "5" ( w ogóle jej nie używaj, nie ma sensu w Twoim wypadku używać większej niż "4"} ustaw trójkę .
Chcąc utrzymać moc, i tempo jakie opisałaś, lepiej się na niej rozgrzejesz. Gdy spróbujesz, zobaczysz dlaczego.

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
tydzien 2 dzien 5

Uwaga będę jęczeć
Od kilku dni mam katar, jestem po 18 h dyżurze ( wyszłam z pracy 9.30), w drodze na trening dostałam @ (wreszcie - miałam wrażenie,ze chlupie cała przy każdym ruchu, poza tym stopień irytacji sięgał zenitu, małż mi schodził z drogi a i tak mu sie oberwało a nie cierpię jak mną hormony sterują ), na trening zapomniałam wziąć rękawiczek i gumy do podciagania a ta na silce nie wiem jaki ma opór ale zgaduje,ze mniejszy niż moja
To tyle jękow



Rozgrzewka+Shoulders MOB
1. RDL 5x5
5x40kg/5x45kg/5x50kg/5x55kg/5x60kg w ostatniej serii sztanga wysuwała sie z rak ale dociagnelam do końca i dopiero potem wypuscilam
5x38kg/5x43kg/5x48 kg/5x53kg
2. podciąganie/opuszczanie 5x5 (clusters)
1x bez gumy+4xz guma/ 5xguma/4xguma+1xop./2xguma+3xop./3xop+2xspadanie
Z guma 19 lbs nachwytem 5x/4,5x/5x/5x/3x + 2x opuszczanie

totalna porażka, żadne medytacje nad lopatkami nie pomogły, na razie zwalam nieco na inna gumę i brak rękawiczek bo boleśnie poobcieralam sobie łapy o drążek ale nie ma co sie oszukiwać - marnosc

+
5x żołnierski 17kg/20kg/22,5kg/25kg
15kg/17,5kg/20kg/22,5kg
4x push press + 27,5kg/30kg
j.w.+25kg/27,5kg
3x push jerk +32,5kg/35kg/1x37,5kg
j.w.+30kg/32,5kg/35kg
Tutaj za to poszło ładnie, przy 30 kg złapałam sztange-gotowca ale porzucilam ja przy wyższym ciezarze znowu bo jakoś łatwiej mi machać olimpijka


+ aero dopełniające godzinę
Trening trwał ponad godzinę ( pewnie przez te medytacje pod drazkiem ) ale stwierdziłam,ze twardym trzeba być nie miękkim wiec z ciężkim westchnieniem poszłam na bieżnię na 10 minut- ciezko było nogami przebierać wiec prędkość 9,5 km/h, 1,53 km

Miski na razie nie wklejam, zaplanowana ale eksperymentuje w kuchni dzis wiec może jakieś zmiany

Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-04-10 12:52:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no no , fiu fiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
obliques
no no , fiu fiu


mam nadzieje,ze to wyraz akceptacji


-kanapka z serem,papryka
TRENING
-"pizza" kalafiorowa z serem,pomidorem,pieczarkami,karczochami i szynka parmenska*
-watrobka+piers z kurczaka duszone z pieczarkami i ryzem


*dzisiejszy dzien zdecydowanie nie byl moim, eksperymentujac z pizza zapomnialam zupelnie o dodaniu maki pp i po upieczeniu musialam jesc ja lyzka bo nie dalo sie wziac kawalka w reke (ale smaczna byla , no i syci dobrze ), potem robiac pasztet na jutro juz po wsadzeniu go do foremki przypomnialam sobie o jajku wiec bylo wyciaganie



jutro najpierw pracowo potem wyjazdowo, nietreningowo



Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-04-10 23:19:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Tydzien 2 dzien 6

Ciezka doba przede mna , prosto z pracy w samochod i 1400 km jazdy przede mna wiec jedzenie pojemnikowe
-tradycyjne placki owsiane, pomidor
-pasztet, salatka jajeczno-rzodkiewkowo-cebulowo-brokulowa
-kanapki z pasztetem,szynka,indykiem, warzywa do pogryzania


Z racji podrozy dzis pomiary - czuje,ze woda ze mnie zeszla wiec nie chce myslec jak wygladaly te pomiary dwa dni temu
ciecia mnie nie omina





Mam problemy w ruchach gornej polowy ciala - szczegolnie unoszenie rak do gory ciezko wiec moze i dobrze,ze jedynym ruchem przez wiele godzin bedzie krecenie kierownica

Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-04-11 12:45:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Tydzień 2 dzień 7
Niewyspana ( dojechalam o 3 a dziecko radosne wstalo o 7
Dziś w programie

- jajecznica,chleb,zielenina
- pierś z indyka,quinoa, sałata z pomidorami i awokado
- tortilla z chili con carne




Jak już pozałatwiam co mam pozałatwiać to zrobię sobie marsz - pogoda piękna to się przynajmniej dotlenie


Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-04-12 12:34:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Gosia globalnie 10g tluszczy mniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mówia ze za mało kcal - wiec ile byc powinno?

Następny temat

Konkurs / Kwoka/ podsumowanie str15

WHEY premium