SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koles08/Attack on mase-Czyli chudy w Akcji...%-) !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14839

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
32 dzień:

nuda...

Micha:
1.owies,wpc,słonecznik,dynia,kokos,rodzyny,morele
2.makaron durum,schab,warzywa,oliwa
3.ryż,schab,warzywa,oliwa
4.ryż,schab,warzywa,oliwa
5.sernik low carb,warzywa,orzeszki
6.sernik low carb,warzywa,oliwa









Suple:
mono rano

Trening:
30min aero na rowerku

psonic
moze i micha dobra ale efekty nie są adekwatne do włożonej pracy jak masa stoi to stoi jak idzie to fatem podlewa,niestety mam tak zyebana genetyke że hooja osiągne,a ciężary jak gimnazjalista...

pzdr.

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2010-10-17 22:10:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz wziąć bombę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
student
*******e to

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
a moze blad jest gdzies w treningu? nie myslales o czyms innym niz split?

narazie sobie skoncz ten cykl, a potem po przerwie pomysl o programie silowym rippetoe na przyklad

zdobedziesz na nim duzo sily w podstawowych cwiczeniach, a potem na nastepnym cyklu na kretce powinno to zaprocentowac

ja bym tak to widzial, bo sam tak kombinuje

i abstrac***ac od tego, jakies filmiki bys zapodal to sie oceni technike

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2010-10-18 10:48:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J/w, Rippetoe wal. Wpieprzasz dużo, ale też na tym treningu bardzo bardzo dużo kalorii spalasz, może problem w tym, że za dużo kcal idzie Ci na takie treningi, 4x w tyg + aero, za dużo kcal palisz i z czego ma urosnąć ?

Na rippetoe 3x w tyg i trzech podstawowych ćwiczeniach, na ilości powtórzeń 5, spalisz bardzo mało kcal, co może zaowocować wzrostem wagi.

Zmieniony przez - studensky w dniu 2010-10-18 13:31:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rippetoe, 5x5, 5/3/1. warto walnac - a nuz sie sposoba.

co do ciezarow to wcale nie jak przedszkolak, spojrz na sylwetke - potem na wage i ciezary wydaja sie wiecej niz proporcjonalne. wiadomo - bez szalenstw ale chyba nie mozesz na nie jakos specjalnei narzekac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
moze faktycznie za mało kalorii i nie idzie masa, jak nie dasz rady wiecej jesc to zrezygnuj z aero i moze wtedy ruszy
u mnie idzie masa ale raczej ta tłuszczowa
a ty tez bys dał jakies foto do wglądu jak sie to obecnie prezentuje

widze ze jestes nałogowcem w ogladaniu meczy, mi by sie to chyba szybko znudziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Imo przyczyna leży w złym treningu, za dużo popierdółek, izolacji, itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
cwiczyłem tamtej zimy fbw 15-10-5 siła szła,wrociłem do splita gdyż lepiej mi się nim ćwiczy,ćw.wykonuje w miare dobrze co do ilosci kcal jem ok.2800 a w nietreningowe 2600kcal,nie moge walic po 5-6g wegli bo sprawdzone to u mnie że odkłada się tam gdzie nie trzeba
co do treningu wczesniej robiłem mniej cw.seri... ale nie byłem zadowolony więc postanowiłem zwiększyc ilosc lepeij się wtedy czuje po takim treningu izolacji mam naprawde mało w większosci opieram się na ciężkich wielostawowych cw.
zobacze będe dalej obserwowal,wole tyć wolniej ale nabierać masy lepszej jakosci,co do siły to jakis tam progres robie,chodz wkorwia mnie moja bezradność co do klaty gdyz nie mam pojęcia jak ja ruszyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2800 ?




Ja jem 4 posiłki + gainer i mam ponad 3000


chyba źle liczysz, albo porcje jak dla gimnazjalisty
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan na masę do oceny.

Następny temat

Pomoc w zmianie treningu??na mase

WHEY premium