SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MYLA / BLOG / MASA, chudy bękart nadal walczy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 779
BLOG… Ku#!@ myślałem, że to dla tępych dup z grzywką na oczach i w różowych trampkach z czaszeczkami #! A teraz mnie to dopadło, człowiek na starość głupieje.

Mówią na mnie Myla… na siłownie chodzę od gimnazjum… a ćwiczę jakieś 2 lata. Od chodzenia na siłownię mam zje$%^ną klatkę, niektórzy mówią, że to genetyka, ja twierdze że to moja głupota, ogólnie to co ćwiczyłem chodząc na siłownie mam mniejsze od tego co nie ćwiczyłem więc nie wiem o co chodzi.

Obecnie studiuję na kierunku wychowanie fizyczne, mieszkam w akademiku i tak się składa, że mój upośledzony umysł nie pozwala mi ćwiczyć jeśli nie zaspokoję potrzeby konkretnego żarcia, więc jak coś to pójdę i coś tam się pobujam, ale ogólnie rzecz biorąc to nie wpływa na nic.

Lato… wakacje… najbardziej zje$%^ny czas na robienie masy, ale ja mam czas tylko wtedy i szczerze mówiąc gów%^&o mnie to obchodzi. 3,5 miesiąca musze to jakoś zagospodarować…

Obecnie jestem na cyklu od poniedziałku, ale o suplach później…

# trening

Zdecydowałem się na push pull … trochę zmodyfikowałem go pod mnie… ciekawe co z tego wyjdzie…
3+1 co to znaczy… push pull 3 dniowy + 1 obwodowy trening w tygodniu poświęcony takim partiom jak kaptur, przedramię, łydki itp…
PUSH PULL - nie mam ściśle ułożonych ćwiczeń nie przewalam ciągle tego samego co sesje bo to głupota (wg mnie). Ćwiczenia zaczynam dobierać już po zakończeniu treningu tak żeby pasowały do mojej koncepcji, czyli jeden trening ciężki (sztangi, 0 wyciągów, reżim ekscentryczno - koncentryczny) drugi lekki (hantle, wyciągi, reżim koncentryczny).
Push: klatka 7s , barki 6s , triceps 4s
Pull: nogi 7s, prostowniki 3s, najszerszy 6s, biceps 4s
OBWODOWY - to będzie mój eksperyment… zobaczymy czy zmarnuję czas poświęcony na te treningi czy też nie. Będę ćwiczył wg metody Urbanika… twierdzi on iż przerwa między ćwiczeniami powinna wynosić 10-15 minut i powinna być czynna, zobaczymy czy ma racje…

# dieta

10:00
WPC 80 30g
Płatki owsiane 100g
Słonecznik, nasiona 15g
B:39 T:15 W:67 Kcal:569

12:00
Chleb żytni razowy z soją i słonecznikiem 150g
Jabłko 100g
Polędwica sopocka 100g
B:32 T:15 W:77 Kcal:577

14:00
Ryż brązowy 100g
Oliwa z oliwek 25g
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 100g
B:29 T:28 W:68 Kcal:642

15:30
GAINER 70g
B:9 T:0 W:53 Kcal:252

16:00-17:30 trening

17:30
GAINER 70g
B:9 T:0 W:53 Kcal:252

18:00
Makaron bezjajeczny z semoliny 100g
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 100g
Jabłko 100g
B:33 T:3 W:87 Kcal:511

20:00
Chleb żytni razowy z soją i słonecznikiem 100g
Serek twarogowy ziarnisty 200g
Słonecznik, nasiona 20g
B:37 T:21 W:54 Kcal:558

22:00
WPC 80 30g
Oliwa z oliwek 20g
B:23 T:21 W:2 Kcal:295

Łącznie: B:211 T:105 W:460 Kcal:3656

W DNT wyrzucam ginera. Oliwa z oliwek to ścierwo!

# uzupełnienie diety

SuperPump250… - po pierwszej dawce doszedłem do jednego wniosku - polskie suple to szajs. Sprzęcik daje porządnego kopa w instalacje, do tego stopnia, że bynajmniej ja mam problem z prowadzeniem samochodu, pompa na siłowni jest ostra pomimo obciętej liczby serii

Storm - porządny staczek potreningowy

Mono z fitmax’a - jakieś mono z tauryną, chyba lipne bo normalnie po mono ciągnąłem przez pierwszy tydzień z 4l wody a teraz nic…

Dawkowanie:

@DT
9:30 - 5g mono,
15:20 - 30g SP250,
16:00 - 17:30 trening
ok. 17:15 (zanim skończę robić boiler) 11g Storma

@DNT
9:30 - 5g mono,
17:15 - 6g Storma


Następny cykl BSN NOX, niedługo dojdzie Gee ZMA.

#Info

wiek: 21
m: 78
h: 178
bic: ~40
klatka: ~115
udo: ~60
łydka: 35 %)
pas: 87

komentarz… ścierwo?!

Dorzucam foto supli, foto padliny na dniach…
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 779


Moje laboratorium...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 779


zapas białka, szajs pieni się niesamowicie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 779


stara fotka, massacre już wciągnąłem, zostało mi tcm z poprzedniego cyklu, puchy na górze napełnione ostrowią, drugi rząd też białko :) trzeci rząd gainer, dół kreatyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 779
Dziś pierwszy trening obwodowy… a’la obwodowy, generalnie to było takie tam bujanie i dokończenie prostowników i zajęcie się partiami na które szkoda czasu podczas normalnych treningów… prostowniki nie poszły mi w środowym pull’u więc będę robił dodatkowa sesje martwego ciągu właśnie podczas tego dodanego treningu.

# dzisiejszy trening

Obwodzik:

*Wspięcia na palce tyle ile da rade w dobrym stylu + pompka do ognia

*Ściąganie łopatek na motorze, tyle ile da rade w dobrym stylu zacząłem od 20kg potem dołożyłem jeszcze 20 i wydawało się, że ciężar już był dobry, wychodziło po jakieś 20p.

*Szrugsy sztangą z przodu… od kilku dni męczy mnie ból karku (uraz po upadku na głowę podczas robienie fiflaka :/ tak się już z tym męczę półtora roku) trochę przeszkadzało to w ćwiczeniu ale z czasem się rozruszał. Zacząłem od 60kg co seria zwiększałem o 10kg aż doszedłem do 100 i 15p, za tydzień zacznę od 80 i będę zwiększał o 5kg

To wszystko x 5

*Rumuński martwy ciąg (rekonesans) chciałem zobaczyć jakimi w ogóle ciężarami mogę operować… rozgrzewka 50kg x nie wiem ile, później 80, 100, 110, 140, ostatnia seria poszła w 8p więc za tydzień zaczynam od 120 i kończę 150-160, problem ciągle ten sam otwierające się ręce $%^&*, po skończeniu MC poszedł storm.

*Ławeczka rzymska i skrętoskłony 3x30, mam jakieś długotrwałe mikrouszkodzenia bo napier^& i rwie ten brzuch jak nie wiem co.

ogólnie jakoś tam poszło trochę za wczesna pora jak dla mnie na ćwiczenie (10:30 start), za tydzień wplatam przedramię (może macie jakieś ciekawe ćwiczenia?), po treningu 100g ryżu i kurczaczek.

@jutrzejszy trening (koncepcja)

Z założenia ma to być Pull lżejszy więc jakiś relaksacyjne ćwiczenia %)

przysiad na skrzynie x 4
wykroki x 3
ściąganie drążka do karku x3
wiosłowanie hantlem x3
uginanie ramienia w oparciu o kolano x4
brzuch 4x20

@dieta

Macie jakiś inny olej do polecenia niż oliwa z oliwek, nie mogę już jej pić!

potreningowy:





Zmieniony przez - Myla w dniu 2009-07-12 15:09:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50468
wrzucaj jeszcze swoje fotki;p

olej lniany chyba też pasuje ale ekspertem z działu odżywiania to ja nie jestem

oliwe zapijaj jakims dobrym napojem łycha oliwy w gębe zapoja i pojechał

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 779
gdzieś tam mam jeszcze z pestek winogron ale nie wiem czy się nadaje, nie mogę pić tego ścierwa jeszcze raz poczuje tego smak i zespawam się ;/

moje fotki będą jak będzie co pokazać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 779
No to co dziś robiliśmy… dziś się robiły nogi plecy i biceps. no to tak…

#trening (lżejszy)

*przysiady na skrzynie, pierwsza seria rozgrzewkowa 50kg więc praktycznie rzecz biorąc nic, zrobiłem sobie 20 ruchów i przeszedłem do następnej, więc następnie poszło 80x20, 100x15, 110x10, 120x5, ostatnią spier%^&łem, krzywo złapałem sztangę i przeważało mnie na jedną stronę ;/

*wykroki w tył nad tym nie ma się chyba co rozpisywać takie tam rekreacyjne ćwiczenie, 0x20, 11x20, 15x15, fajne ćwiczenie

*ściąganie drążka do karku, fajne ćwiczenie, trochę chyba źle to robiłem bo biceps się za bardzo pompował, z ciężarami wyglądało tak; 32,5x20, 45x18, 60x12, fajna pompa na plecach

*wiosłowanie hantlem, jedno z moich ulubionych ćwiczeń, 25x20, 30x18, 40x15

*uginanie ramienia w podporze o kolano, też jedno z moich ulubionych ćwiczeń, 11x15, 13x12, 15x11, 15x9, żyła mi wyszła :D

*brzuch 3x35
Ogólnie rzecz biorąc ciężary w takim treningu idą duuuuuużo w dóóóóół, bolące prostowniki po wczorajszej sesji trochę przeszkadzały, ale ogólnie było ok. :)

#PYTANIE
Dziś taki stary wyjadacz na siłowni powiedział mi że bez sensu jest trenować jeden trening ciężki drugi lekki ( tak jak teraz robie push ciężki, pull ciężki, push lekki, pull lekki, push ciężki…) wg niego lepiej by było zrobić tak: push ciężki, pull ciężki, push ciężki, pull cieżki, push lekki, pull lekki, push ciężki itd… CO O TYM SĄDICIE :)?

# dieta
W diecie zmieniłem trochę posiłek potreningowy, zmniejszyłem go o polowe i po jakiejś godzinie dokańczam pozostałą część, co to dało… nie mam srania na potęgę po treningu :)
CO O TYM SĄDZICIE?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 779
Dzisiejszy trening

*wyciskanie na płasko ( nie lubię ) rozgrzewka 2 serie, potem:
- 70x15 ;/
- 75x12 ;/
- 80x8 ;/
- 85x6 ;/
Generalnie zauważyłem w końcu poważny błąd który robię przy tym ćwiczeniu, wypycham za bardzo barki do przodu, wiec żeby wyeliminować ten błąd zamienię płaską na skos -, przynajmniej na jakiś czas

*wyciskanie hantli skos –, (ciężar jednego hantla)
- 25x15
- 30x12
- 30x12
Lubię robić hantlami klatkę, lepszy ruch, lepsze rozciągnięcie, lepsze napięcie…

*wyciskanie zza głowy
- 50x12
- 50x6
Zje^&łem zupełnie te ćwiczenie, nie chciałem ciągnąć dalej tych serii, chyba po klatce to ćwiczenie nie wchodzi w grę.

*podciąganie sztangi do brody, nie wiem ile ważyła sztanga (wydaje mi się, że 10kg), więc pisze sam ciężar.
- 20x18
- 30x15
- 35x12
- 37,5x11
Fajne ćwiczenie, szkoda tylko, że barki jakoś ciężko się pompują

*pompki na poręczach 4 x max
Była pompa :)

Brzuch 3x35

Ogólnie trening lipa strasznie dużo ludzi i strasznie długo schodził

Dziś waga pokazała 82kg na czczo. (4kg plus ale i tak nic nie widać)

Musze sobie podzielić ten posiłek potreningowy z głową, dziś zrobiłem tak jak zawsze, czyli dużo na raz i znów było sranie na potęgę, zmniejszam porcje i jem częściej, tak żeby wyszło na to samo.

Widzę chłopaki i dziewczyny nie odwiedzacie mojego bloga :) może jakiś wieczorek zapoznawczy :P żeby przełamać pierwsze lody, może macie jakieś sugestie i pomysły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
wrzuc zdjecia to sie moze jakiś ruch zrobi...

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 779
to już wtedy będzie photoblog ;/ jezu nie chce zostać kredką
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do ocenyy

Następny temat

Trening - pomoc

WHEY premium