SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak Hobbit czyli ... z powrotem

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
O, czas dla tych co nie wiedza to moge swoje dorzucic. Co do ustawiania sie, akurat zgadzam sie z przedmowca, bo juz dawno te poradniki z kijem przylozonym do plecow ignoruje. Na moje oko, Kebulisk startuje z dupskiem bardzo daleko zanim sie mierzy z ciezarem tylko i wylacznie dlatego, ze nie ciagnie na siebie. Taki tescik proponuje, zlap za to sofe na ktorej sie psina wyleguje, za rant od spodu i
- unies do gory z 5cm
- pociagnij na siebie az sie uniesie z 5cm
powtorzyc obydwie czynnosci ze zwroceniem uwagi, w ktorej wersji to czworki sie napinaja i w ktorym miejscu jest dupsko jak sofa jest te 5cm nad podloga
Taki ze mnie domorosly (nie)znawca .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
czy Ty wiesz co grozi z przestawianie mebli w domu ?
ale popróbuje na siłce
dziś TYLKO siad z pauza to może dam rade ,
a jeszcze jakiś high pull jest ..... luuzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
wg planu wszystko
105



to box vs box



no i ten nieszczęsny martwy
140


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2196 Napisanych postów 6177 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311200
kabo9
KEBUL74
wg planu wszystko


nuuda


Nie podpuszczaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
taka ta rozpiska ma;o atrakcyjna na dziś była
wl
wlw
ohp
drążek
brzuszek
nuuuda , był plan dodać co nieco , to był tylko plan
zrobiłem brzuszek , spakowałem się i do domu , nie miałem ochoty na nic więcej ( czytać siłki )


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kebul nie słuchaj nas wszystkich my się nie znamy, ciągi pierwsza klasa.

Paatik, ale ten z deficytu był lepszy od normalnego.
Ajazy, kucanie rolowanie parskanie itd są w porządku ale zanim ciężar oderwę się od ziemi, a do dwuboju bym nie porównywał, tam ruch zaczyna się ślamazarnie ja u Tuwima, taki ruch jednostajnie przyspieszony. A maxy w rrójboju to raczej ruch jednostajnie zwolniony.
Albo jakoś tak.

A cha te ostanie ciągi dużo lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
nuuda
siad
odejście
kucek po bułgarsku
dzień dobry
plank
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
Paatik
A gdzie foto bachorka? To kardio to temat zamknięty czy otwarty?

na razie pada
nigdy nie mów nigdy , wiec się nie będę zarzekał ze jakiejś polówki nie popełnię
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mawashi - 40 lat minęło

Następny temat

Konkurs błyskawiczny-sprawdzamy treningi mistrzów-tym razem Pudziana :)

WHEY premium