SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs błyskawiczny-sprawdzamy treningi mistrzów-tym razem Pudziana :)

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 3965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3705 Napisanych postów 25266 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 702070
W okresie świąt dziennikarze zachwycali się tym,że Pudzianowi,chciało się wtedy trenować.

To na pewno byli dziennikarze nie trenujący :)

Był fajny film z tego treningu wrzucony-niestety gdzieś zniknął albo nie potrafię go teraz znaleść-są dwa inne ale o wiele krótsze i nie tak ciekawe.

Na forum często bywały dyskusje nad sensem trenowania mieśni brzucha i do dziś są różne opcje-od samych skrajności po fanatyzm :)

Pudzian pewnie tego nie czytał i brzuch trenuje bardzo intensywnie i w różny sposób.

W konkursie sprawdzimy jedno ćw Pudziana-wznosy ugiętych nóg w zwisie na drążku.

Pudzian to wykonuje w sześciu seriach po 30 powtórzeń.

I tak samo to robimy w konkursie.

Technika ,jak u Pudziana,kto chce może stosować paski (cieniasy ! :) )

Nagranie ciągłe z wykonania tych 6 serii-liczy się czas w jakim wykonamy cały zestaw.

Max czas wykonnia to 20 minut-byśmy się nie zanudzili.

Tak dla przypomnienia-wrzucać także niepełne próby,bo i tak może się okazać,że to było najlepsze wykonanie .

Zobaczymy jak sobie poradzicie-to ćw jest naprawdę bardzo wartościowe ,bo oprócz mięśni brzucha bardzo dobrze ustawia kręgosłup i stawy biodrowe

Konkurs błyskawiczny-liczy sie aktualna forma -tu wrzucamy filmy, czas do 3 lutego.

PMożna wrzucać kilka prób-liczy się ta najlepsza.

Dla uczestnika,który wykona ten trening w najkrótszym czasie-nagroda w suplach firmy Iron Horse,czyli nasego sponsora.

Oprócz satysfakcji,jest też konkretna korzyść-czyli po prostu-idealnie :)

Czas start !

Zmieniony przez - masti w dniu 2019-01-26 16:59:55

Zmieniony przez - masti w dniu 2019-01-26 20:06:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 451 Napisanych postów 3389 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 250225
Zacny konkurs, nie praktykowałem 30p x 6 na ugiętych nogach, ale 30p x 4-5 na prostych, sprawdzę na następnym treningu brzucha, czy podołam.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4815 Napisanych postów 21287 Wiek 70 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1072274
LiptonS
Zacny konkurs, nie praktykowałem 30p x 6 na ugiętych nogach, ale 30p x 4-5 na prostych, sprawdzę na następnym treningu brzucha, czy podołam.
No to z pewnością dasz radę! Na ugiętych jest dużo łatwiej niż na prostych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3705 Napisanych postów 25266 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 702070
Jak tyle na prostych robiłeś to dasz radę :)

Pozostaje kwestia czasu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Widzę,że powoli zbliża się ciężka kawaleria...:)

Ale pamiętajmy też o Czarnych Koniach. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 658 Napisanych postów 1009 Wiek 52 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25305
Spróbuję to w wersji dla mnie, rekord miałem 11 razy. Pobicie tego to już będzie postęp, problem jedynie, że dzisiaj na bieżni elektrycznej robiłem mój rekord prędkości i to mnie wymęczyło, muszę odpocząć.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jeszcze jeden film z Pudzianem i z tym ćw.

Tu trochę wiecej powtórzeń mówi,że robi-ale na potrzeby konkursu-6 x 30 spokojnie wystarczy.

Dziś to ćw próbowałem w takiej ilości i już odczuwam jego skutki-trochę brzuch boli ale proste uda i napinacze powięzi -o wiele mocniej :).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4815 Napisanych postów 21287 Wiek 70 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1072274
Trochę się Pudzian spocił!
Ciekawe jak to będzie z członkami naszego działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Tu prawie 50 zrobił-ale jedna seria to nie problem,u mnie tak po 3,4 zaczęło iść cieżko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
masti
Tu prawie 50 zrobił-ale jedna seria to nie problem,u mnie tak po 3,4 zaczęło iść cieżko :)
W ubiegłym roku w naszym dziale było kilka osób, które zrobiły po 50 takich wznosów i się nie spociły - pamiętam np. Szajbę. Nawet jeden emeryt temu podołał .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 889 Napisanych postów 1476 Wiek 12 dni Na forum 318 dni Przeczytanych tematów 53347
Ja się wtedy namęczyłem ale najpierw musiałem się nauczyć tego ćwiczenia
W/w Emeryt dobrze pocisnął dlatego może wezmę udział tylko dla frekwencji
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak Hobbit czyli ... z powrotem