SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bugi24 - Lato 2013: Dieta, Trening, Trec...

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Syf i g****, jak potrzebujesz to pij zwykła zalewaną. Natomiast brak energii w tym wieku to jakieś nieporozumienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem że dużo jest mieszanek warzywnych ale jaką ty polecasz i lubisz? Wiem że to kwestia indywidualna, co kto lubi ale z ciekawości pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Nie wiem, mam restauracje to u mnie przygotowania wyglądają trochę inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533




Film za ciemny. Widać jedynie, ze ściągając drążek wyciągu nie włączasz absolutnie mięśni grzbietu. Ściągasz samymi rękami.
Tłumaczyłem jak to powinno wyglądać:
Łopatki ściągnięte, klatka wypięta, sylwetka wyprostowana. Ruch zaczynasz od maksymalnego rozciągnięcia łopatek, a przyciągając do wypchniętej klatki dążysz do jak najmocniejszego ich spięcia łokcie kierując w stronę ciała.



W "kawie" 3 w 1 masz jakieś 10% kawy, reszta to sam syf. Pij normalną.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-11-15 10:21:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5104
albo po prostu sie wysypiaj dobrze. W Twoim wieku nie miałem problemów ze snem, a kawy nie piłem wcale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Dzisiaj zrobiłem do szkoły jedzonko tak jak mówiliście ale musze powiedzieć że nie było takie smaczne, jadłem bo jadłem nic więcej. Potem dolałem sos: ketchup + jogurt naturalny ale z tym mi szło jeszcze gorzej. Niewiem musze wymyślić coś co będzie mi smakowało. A tak wgl to zjedzenie jednego pojemnika zajmuje mi straszie dużo czasu ( 15 inut) czyli nadłuższą przerwe w szkole a drugiego niemam już zabardzo kiedy zjeść...
Rozpiska z dzisiaj:

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Żeby posiłek wchodził potrzebne jest "spoiwo" np sos. Możesz zrobić sobie sałatkę z mięsa z kurczaka warzyw, makaronu i sosu na bazie oliwy lub jogurtu, możesz też zrobić sobie naleśnika z farszem mięsno-warzywnym z sosem, albo np na słodko - z twarogiem o owocami. Jak potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu - napisz.

jeszcze nauczysz się gotować, ale potrzebujesz na to czasu. Za kilka tygodni będziesz mamie mówił jak się mięso marynuje by nie było suche

No i żadnej kawy 3w1. Jak już to gorzka, rozpuszczalna lub sypana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Dzisiaj jedzenie było w miarę ok. Ładowałem dużo owoców bo mamuśka zakupiła Niestety nie mogę wrzucić zdjęć bo coś mi się stało z aparatem.. Rozpiska:









Obciążęnie:
Przysiad: 40/40/50/50/50
Martwy: 50
W przód: 9 kg
Na boki: 6 kg
W opadzie: 5 kg
Dzisiaj trening był ok. Ładnie napompowały mi się nogi i barki

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-11-16 21:49:22

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Przyda się dosypka z 30g białka do śniadania. Zalewasz musli gorącym mlekiem, czekasz 5 minut i dosypujesz białko no i merdasz.

Zmieniony przez - Bull w dniu 2012-11-17 08:59:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Ok to będe dosypywał te białko Mam jeszcze troche białka SFD ( może z 5 porcji) to skończe je i otworze wtedy te z Treca
Udało mi się zgrać fotki z aparatu także wrzucam.
Bull jak ogólnie oceniasz dietę? Poprawiło się troche ze mną czy nie?










Faftaq jakbyś mógł troche bardziej opisać jak zrobić te naleśniki z farszem i tą sałatkę to było by fajnie

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-11-17 09:22:59

Pozdro poćwicz ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CROSSFIT 5 podciagniec 10 pompek 15 przysiadow

Następny temat

Gora/Dol + CF! - Redukcji star!

WHEY premium