SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bugi24 - Lato 2013: Dieta, Trening, Trec...

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bull
Piwo, ciastka, cukierki, cukier, słodycze - odpadają! Jasne?


Nie musisz tego pisać, nie piję od 4msc, słodycze czy chipsy już nie pamietam jak smakują tak dawno jadłem. Wiadomo że nic z tych rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
A te dniówki poniżej 2000kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Kurde powiem wam że jest tak że często jem owoce ale zapominam ich dodać do dziennika... Prawie codziennie opyerdole ze 3 jabłka, inne owoce też będe się starał wrzucać. Kurfa co d chleba to wiem i sam się na to wk***iam bo kupują mi tylko bułki do szkoły a w domu chleb tylko jasny. Śmieci nie jem...
Bull ja ciągle się trzymam powyżej 3000 kcal

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
Zrobię sobie nadprogramowy crossfit bo zastrzelę, idę na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzien słabości, już się nie powtórzy. teraz planuje właśnie jak będę jedzenie do szkoly robil itp. I ja nie musze kombinowac z jedzeniem, ja moge jesc codziennie jajecznice, w szkole grahamki z wodą i mi to pasuje i smakuje. Na pewno zaczne wiece gotowac, eksperymentowac itp ale to powoli, mial byc listopad na czyszczenie diety to czyśćmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
A bym zapomniał.. Planuje zrobić własne musli, jakąś większą ilość ze 2-3 kg i pytanie co do tego kupić? Wiem że podstawą będą owsiana ale co dalej? Teraz jem te musli "Fitness" ale tylko dokończe to co mam i wypyerdalam bo ma cukier w sobie...

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jedz tych fitness, są tak tylko mylnie nazwane. Nie wiem jakie masz, przykładowo Nestle mają 15g cukru w 100g

Zmieniony przez - Mareczuczek w dniu 2012-11-11 19:12:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Panowie może rozpiszcie im dietę na jeden konkretny dzień od A do Z co mają jeść i wtedy poczują
Trzeba ich utwierdzić w przekonaniu ,że kcal z śmieciowego żarcia nie równe jest kcal z dobrego

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Luk_aszz wejdz w moj profil i zobacz co jjem, znajdz tam coś śmieciowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
A to że panowie nam rozpiszą konkretną dietę od A do Z to też nie jest takie dobre rozwiązanie bo nie każdy składnik możemy mieć w domu a ja mieszkam na wsi i niemam takiego konfortu że wyskoczę na miasto na 2 minuty i kupie co chce...

Pozdro poćwicz ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CROSSFIT 5 podciagniec 10 pompek 15 przysiadow

Następny temat

Gora/Dol + CF! - Redukcji star!

WHEY premium