SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bugi24 - Lato 2013: Dieta, Trening, Trec...

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wiosłuj do podbrzusza. Wtedy łokcie same pójda do tyłu.
Wyciąg - wypchnij klatke bo widac że się garbisz.

W uginaniu nawet odejmij 5 kg za tydzień a wydłuż fazę negatywna w czasie i sam ruch do pełnego wyprostu.

Młotki - łokcie bliżej ciała i ramię nieruchomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Rozpiska z dzisiaj, nie miałem czasu za bardzo zjeść w szkole dlatego w niektórych godzinach takie śmieszne ilości jedzenia le bilans wyszedł w miarę ok i do tego ta sałatka o której była mowa wczoraj dzisiaj poszła ale nie wpisałem jej do dziennika bo nie miałem jak

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Nie pisz, ze trzymasz dietę i ciężko trenujesz od 3 tygodni, bo na razie to się uczysz jeść i trenować i nie zawsze jeszcze wychodzi Ci tak jak powinno, choć pewien postęp jest.

Twój problem to nastawienie psychiczne. Powinieneś przynajmniej raz w tygodniu podejmować się z pełnym zaangażowaniem czynności, co do której wydaje Ci się że nie dasz rady, żeby stopniowo utwierdzać się w tym, że możesz przezwyciężać swoje słabości pod warunkiem, że podejmiesz odpowiednie działania.

W weekend zrobimy małe podsumowanie i zobaczymy co z Tobą zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
halo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Mam zrobić jakieś fotki sylwetki do porównania?

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Pewnie ze możesz zrobić. Tylko w takich samych warunkach jak te pierwsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Także dzisiaj przed treningiem powiem kumplowi to mi cyknie fotki, światło jest dobre na siłce także nie będzie żadnej gry cieni czy coś w tym stylu...

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Panowie, relacje z tych 4 tyg przygotowawczych. Fotki porównawcze mogą być, waga, zmiana grubości fałd itp. Ogólne wrażenia opisowo i konkretnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Więc przyszedł czas na podsumowanie pierwszego miesiąca współpracy. Na samym początku powiem że dzięki osobą które się mną zajmują całkowicie zmieniłem pogląd na temat siłowni, przełamałem bariery które dotychczas sprawiały mi problem oraz nauczyłem się dobrze jeść i trenować. Myślę że bez tych osób nie byłbym w stanie ogarnąć tego wszystkiego i dalej ćwiczył bym z kulejącą dietę oraz techniką. Także ogólnie bardzo podoba mi się współpraca. A teraz może o efektach, które są takie sobie, przechodząc do sedna to waga poszła może 1 góra 2 kg do przodu wymiary też słabiutko ale ocenicie po fotkach, może coś się poprawiło.. mogła to być wina za małej liczby kalori albo niewiem czego...I od razu mówię że nie mam o to pretensji czy coś w tym stylu bo przez ten miesiąc uczyłem się porządnie jeść i trenować a teraz gdy myślę że jest to w miare ogarnięte przezemnie będzie tylko lepiej i cały czas do przodu. To chyba tyle z mojej strony, napewno jeszcze o czymś zapomniałem Pozdro dla wszystkich modów



















Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-11-30 21:23:50

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
A jak się zmienił poziom fatu na brzuchy? I podstawowa sprawa, ten miech teoretycznie nie miał na celu wpływu na wage czy wymiary, był to czas na uporządkowanie. Teraz dopasujemy już trening o dietę na kolejne 8tyg i tu będzie progres.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CROSSFIT 5 podciagniec 10 pompek 15 przysiadow

Następny temat

Gora/Dol + CF! - Redukcji star!

WHEY premium