SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bugi24 - Lato 2013: Dieta, Trening, Trec...

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
No elegancko jedziesz teraz, czekac tylko do lata.

Zmieniony przez - TechAvi w dniu 2012-11-12 21:18:42

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
curara
Jak Ci kurzy cyc suchy to weź sobie papier do pieczenia, posmaruj go nieco oliwą dosyp przypraw i wlóż w środek kawalek rozbitej piersi i "usmaż" na suchej patelni. Albo w rękaw do pieczenia z warzywami i po krzyku

jakas firma wypuscila teraz kurczaka w papirusie czy czyms takim.. a tu prosze jaki ladny patencik, musze wyprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zdaje się, ze nadal leżysz płasko na ławce. Następnym razem włóż koszulkę do spodni i poproś operatora, żeby nagrał wyciskanie na poziomej z boku i niżej, żeby było widać ułożenie ciała na ławce.

W wycisku wąskim łokcie powinny rozchodzić sie na boki.

Jeżeli chodzi o wyciąg to nie prostujesz ramion, pochyl się bardziej aby umożliwić sobie pełny zakres ruchu w łokciach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Hubert na płaskiej nie leże jak placek, troche mostkuje zawsze ale teraz nagram filmik tak żeby było to widać. Tych wąskich nie mogę jakoś ogarnąć... Co do wyciągu to ustawiałem się różnie i nie mogłem prostować do końca bo już mi się drążrk na nodze zatrzymywał ale następnym razem spróbuje inaczej...

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4488
Jak robisz na wyciągu i masz nogi prostopadle do podłogi, tułów pochylony 30-45* i łapy prostopadle do podłogi, to nie ma szans żebyś blokował się na nogach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
bugi24, Huberta pewnie nie interesuje to co Tobie się wydaje jak wyciskasz, chce to zobaczyć na filmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Dzisiaj jedzenie było w miarę ok. Do szkoły wziąłem pierś z ryżem ale nie zjadłem do końca bo jakoś mi nie szło, następnym razem będą tam jeszcze warzywa i myśle że wtedy będzie to o wiele smaczniejsze. Dzisiaj jest straszny odstęp od posiłków gdyż spóźniłem się na autobus i późno wróciłem do domu ale starałem się dorzucić kalori w kolejnych posiłkach i bilans wyszedł ok. Rozpiska:

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1516 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50502
Zaczyna to całkiem fajnie wyglądać :) Gorzej z drugim zawodnikiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
drugi ma do końca miesiąca czas na poprawę i wyjście na prostą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
ostatnie dni listopada mają już być profii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CROSSFIT 5 podciagniec 10 pompek 15 przysiadow

Następny temat

Gora/Dol + CF! - Redukcji star!

WHEY premium