SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bugi24 - Lato 2013: Dieta, Trening, Trec...

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jak nie jak tak. Głaskanie po główce jeszcze nigdy nie przyniosło rezultatu, a jak opyerdoli się raz drugi trzeci to zaraz jest porządek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Kij się sprawdza najczęściej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Dzisiaj dietka była w miarę ok. Rozpiska:








Filmik z dzisiejszego treningu. Wyciskanie na płaskiej robiłem bez koszulki bo Hubert chciał zobaczyć czy nie leże jak placek na ławce także myślę że teraz to widać.

Obciążenie w poszczególnych ćwiczeniach:
Płaska: 60 kg
Skos: 50 kg
Wąskie: 40 kg
Wyciąg: 20 kg

Dzisiaj poszedł nowy rekord na klatę 80 kg Wiem że mało ale dla mnie to i tak jakiś sukces

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-11-19 19:42:57

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
warzywa na patelnie mają 30g tłuszczu?? Chyba błąd tam jest

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Dopiero teraz zauważyłem... jakiś błąd muszą mieć w tym dzienniku. I spójrzcie na te białko, wyskakuje że w 30 g jest tylko 7 g białka..

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
w dziennikach jest opcja dodaj własny produkt

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Leżysz za płasko. W ogóle nie widać, żebyś spinał łopatki a to gwarantuje prawidłowe wykonanie ćwiczenia. Inaczej pracujesz głównie barkami i tricepsami.
Skos może być, wąski też ok. Jeżeli chodzi o wyciąg to nadal boisz sie doprostować ramion. Ruch musi odbywac się w pełnym zakresie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
CO do płaskiej to zawsze jak się kłade spinam łopatki, niewiem może tego nie widać... A na wyciągu znów nie mogłem się ustawić tak żeby udało mi się prostować do końca....

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Dzisiaj są bardzo duże odstępy czasowe w posiłkach ponieważ miałem taki zapyerdol w szkole że nawet nie miałem czasu zjeść tego co przygotowałem. Zjadłem tylko 3/4 jednego pojemnika Ale w domu nadrobiłem i bilans wyszedł tak jak powinien także chyba nie jest źle




I teraz kilka pytań do różnych osób:
Hubert mówiłeś w dzienniku kolegi o tej progresji ciężaru, mógłbyś mi po krótce to opisać?
Faftaq było by fajnie jakbyś podesłał jakieś przepisy bo w mojim menu wieje nudą Coś wspominałeś o naleśnikach z farszem i sałatce z kurczakiem także był bym tym zainteresowany bo ładował bym to do szkoły gdyż ryż, kura i warzywa już mi ciężko wchodzą....

I ogólnie jak ktoś ma fajne przepisy na żarcie to piszcie, bardzo interesują mnie takie które mógłbym zabrać do szkoły...

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-11-20 19:36:04

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Z mojej strony, najlepszy przepis to wymiana Ryżu białego na ryż brązowy i wyrzucenie ziemniaków z diety.

Poza tym Progresja ma raczej prostą i jedną definicję, dodawać coś do ciężaru z którym się poprzednio ćwiczyło.
Np. co tydzień dokładasz np. po 4 kg (2kg z każdej strony), i "musisz być sam dla siebie doktorem" wyczuć swoje możliwości, ale stanie w miejscu mija się z celem;)

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CROSSFIT 5 podciagniec 10 pompek 15 przysiadow

Następny temat

Gora/Dol + CF! - Redukcji star!

WHEY premium