SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bugi24 - Lato 2013: Dieta, Trening, Trec...

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Martwy masakra nic nie widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Mówiłem że jakość nie powala gdyż niemam flesha w telefoniea jak jest kumpel to nagrywa mnie swoim tele i wtedy wszystko ładnie widać....

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1613
Tak patrząc z tego nagrania, to trochę za mało pracujesz nogami, tzn. za mało je jakby uginasz i wtedy robisz koci grzbiet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Załamka. Przysiad od przodu ale co z tego, nie można ocenić zachowania kolan przez luźne spodnie dresowe. Warstwy ubrania ukrywaja mankamenty w wykonaniu ćwiczenia.

Mc- tu pomimo grubego ubioru i beznadziejnej jakości widać wielkiego garba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Kurva było już lepiej z techniką a teraz znów jest gorzej... Od jutra będe się bardziej starał

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jaka masz tam temperaturę? Przydałoby się, żebyś te najważniejsze serie, które filmujesz wykonywał w spodenkach i koszulce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Znaczy jak tam wejedę to mam coś około 0 Ale potem załączm piecyk i po jakiś 15 minutach jest już cieplej.. zobacze jak będzie jutro bo jak mrozy to i tam też mogę mieć nie zaciekawie ale jak będzie ciepło to będe starał się nagrywać tylko w koszulce i spodenkach...

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
a więc dzisiaj zrobiłem sobie taki luźniejszy dzień, jedzonko bez żadnej spiny ale też wartościowe... Pozwoliłem sobie na jedno piwko i małe chipsy i to chyba by było na tyle. Z nudów zrobiłem sobie pizzę oczywiście nie ma nic w niej czego jeść nie mogę, może podam skład żebyście mieli pewność. Skład
Mąka pełne ziarno
Sos ( zrobiłem sam z pomidorów z puszki)
Mozarella
Ser Żółty
Pierś z kurczaka
Kukurydza
Ogólnie potrzebny był mi taki luźniejszy dzień a już dawno go nie miałem, zrelaksowałem się, odpocząłem troche psychicznie, humor się poprawił. Od jutra znów dieta i trening pełną parą... Dodaje fotki pizzy:









Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-12-09 16:37:11

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Dzisiaj żarcie było w miarę ok. Rozpiska:



Niestety niemam filmiku z dziejszego treningu gdyż jeden kumpel ciągle choruje a drugi miał wywiadówkę no i narazie nie może do mnie przyjeżdżać Ale myślę że w środe już da rade nagrać filmik.

Obciążenie:
Płaska: 55/60/65
Skos: 40/50/55
Wąskie 35/45/50
Wyciąg 20/25/30

A i tłumacze się z tego musli od razu Wyjadam już resztki co żarcia które mam i w szafce znalazłem te 50 g musli to zjadłem..

I pytanie bo dzisiaj mi mamuśka kupiła płatki żytnie, nadaje się to?

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-12-10 18:17:53

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
skład przeczytaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CROSSFIT 5 podciagniec 10 pompek 15 przysiadow

Następny temat

Gora/Dol + CF! - Redukcji star!

WHEY premium