SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bugi24 - Lato 2013: Dieta, Trening, Trec...

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
@ Skerx szczerze mówiąc to nie próbowałem nigdy robić tego ćwiczenia na stojąco
@ rutkow jakoś tak się przyzwyczaiłem że przy prawie każdym ćwiczeniu patrze się w glebe ale teraz już staram się tego unikać...

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Rozpiska z dzisiaj, dopiero teraz zauważyłem że mało kalori mi dzisiaj wyszło także będe się ratował orzechami żeby podbić








Oraz wrzucam filmik z dzisiejszego treningu:




Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-11-10 18:10:03

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
No i już jest lepiej o wiele, w porównaniu do tego, co bylo Ale wciąz są rzeczy do poprawy, jedziesz dalej

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Dzięki Skerx za miłe słowa. Jest motywacja do dalszego zapyerdalania

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23094
Przeczytałem temat ( no prawie cały :) , trzymam kciuki za ciebie !

co do twojego nastawienia psychicznego co do opinii innych - też przez to przechodziłem. Mi pomógł ten artykuł Tu wprowadź tekst linku...

Wystarczy się przełamać a, za miesiąc będziesz się zastanawiał
Czemu wcześniej tak nie jadłem?

Powodzenia !

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Jeśli chodzi o jedzonko to jest już mały postęp



Zakupiłem pojemniki


Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-11-10 18:43:27

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Rozpiska z dzisiaj. Dzisiaj był taki luźniejszy dzień goście i wgl także jadłem nie regularnie i może nie tak dobrze... Dodatkowo musze powiedzieć że wpadły ze 2 ciastka i ze 2 cukierki... Reszta ok. Nie wiedziałem jak doliczyć ten rosół do dziennika ale znalazłem w necie ile ma kalori no i tak wpisałem

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Ogólnie to obaj macie 90% takiego luźnego podejścia do diety. Skończy się to tak, że w te 6-8 miechów osiągnięcie 1/5 z tego co było realne. Ale to Wasz wybór, bardzo głupi i niedojrzały. Niestety jeden i drugi z Was to ignorant, nie szanujecie naszego czasu. Jestem zawiedziony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jprd.. aż się wierzyć nie chce.. dałabym dużo, żeby ktoś tak doświadczony okazał mi tyle zainteresowania i chciał ze mną współpracować za darmo i robiłabym wszystko, żeby nie odwalić takiej chałtury. macie zayebistą sytuację, super ludzi do 'dyspozycji', a lejecie na sprawę ciepłym moczem. po kiego wy się w ogóle zgłaszaliście do takiego czegoś, skoro macie takie lekkie podejście do sprawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Bull nie prawda że nie szanujemy waszego czasu cały czas się staramy poprawiać technikę ćwiczeń, nakurfiamy an treningach, poprawiamy dietę no i teraz mi się zdażył taki dzień co zjadłem te 2 ciastka i 2 cukierki no i posiłki nieregularnie bo a to do kościoła a to goście i tak wyszło... Kurde naprawde człowiek nie maszyna i musi czasem zluzować, chociaż na chwilę...

Pozdro poćwicz ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CROSSFIT 5 podciagniec 10 pompek 15 przysiadow

Następny temat

Gora/Dol + CF! - Redukcji star!

WHEY premium