SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***PROJEKT MASA 2 - Michael90*** /Team Ronie220/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56324
ronnie zawsze myślałem, że dopiero po minięciu kolana sztanga ma wjeżdżać na udo i tak też mi pisał Pandarek, jak wstawiałem filmiki do oceny, ale ok spróbuję na następnym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Bo to prawda Ale nie możesz na początku ruchu mieć tak oddalonej sztangi od piszczeli(poza obrysem stopy).Sztanga ma być w jednej linii z barkiem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Aha,i nie dopisałem-dla Michaela ten ciężar nie jest wymagający więc mocno schodzi nogami w dól.Wtedy sztanga automatycznie się cofa.Na większym ciężarze już nie zapracujesz nogą z takiej pozycji

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20169
z ciekawości spytam czy w poniedziałek trening góra czy dół? ćwiczyć lepiej na zmiane góra/ dół czy dół jak w pierwszym tygodniu tylko w środę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 165 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6150
Dół tylko w środę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 165 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6150
Dzień trzydziesty czwarty - dieta:



Dzień trzydziesty piąty - obwody:

WAGA CIAŁA: 77,9 cm - 76 kg/ - 1,9 kg
OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 29 cm - 29 cm/ + 0 cm
OBWÓD BICEPSU: 35,2 cm - 35,4 cm/ + 0,2 cm
OBWÓD ŁYDKI: 37,9 cm - 38 cm/ + 0,1 cm
OBWÓD UDA: 60,2 cm - 60,5 cm/ + 0,3 cm
OBWÓD BIODER: 97,5 cm - 99,4 cm/ + 1,9 cm(?)
OBWÓD WOKÓŁ PĘPKA: 85 cm - 84 cm/ - 1 cm
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 95,2 cm - 93,8 cm/ - 1,4 cm
OBWÓD BARKÓW: 111,7 cm - 112 cm/ + 0,3 cm
OBWÓD NADGARSTKA: 17 cm
OBWÓD KOSTKI U NOGI: 26 cm

Niestety mam kłopot z mierzeniem bioder. Te wartości z tygodnia na tydzień widzę, że są bardzo różne, choć pozornie mierzone są w tym samym miejscu. Na dodatek są one względnie duże, ponieważ mam dość wysoko pośladki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
musisz dowalić na patyk i radykalnie zwiększyć ilość węgla. Nie inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 165 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6150
Jak na razie zreflektowałem się, że dodałem zbyt mało białka w porównaniu do tego, co Ronnie zalecił mi kilka dni temu. Jakoś kompletnie o tym zapomniałem.
Od dzisiaj będzie już właściwie. Dodam 50g piersi z kurczaka dziennie więcej.

Po zmianach rozkład BTW przedstawia się mniej więcej tak:

Dzień treningowy:
B - 2,9 / W - 4,3 / T - 1,6 /

Dzień nietreningowy:
B - 2,6 / W - 3,6 / T - 1,5 /

Co do węgli, gdy miałem ponad 5g/kg masy ciała to już lekko się spasłem. Ta rotacja węglami to trudna sprawa.

A tak przy okazji. Jak to jest z tą ilością kalorii pozabiałkowych w stosunku do białka?
Czytałem, ze aby przyswoić 1 g białka, potrzeba 24 kcal z innych źródeł.
U mnie dla przykładu w dzień treningowy jest jakieś 220g białka = 880 kcal, a całkowita podaż kaloryczna około 3356 kcal. Jest to więc jakieś 2476 kcal ze źródeł poza białkowych, gdzie aby stosować się do owej zasady, że 1g białka ma pociągać za sobą 24kcal z innych źródeł musiałbym dostarczać ponad 2 razy więcej kcal z innych źródeł.
Jest więc sens dostarczać tyle białka?

Ponawiam pytania do Ronniego:

1. Co myślisz na temat czarnej herbaty? Czy uważasz, że przy tak dużym spożyciu produktów zakwaszających organizm mogę sobie na nią pozwolić, czy dać spokój?
2. Sól. Jak wiemy zatrzymuje ona wodę w organizmie. Obecnie jej nie używam - jednak odczuwam jej spory brak. Czy użycie jej od czasu do czasu, jest sporym grzechem?

Zmieniony przez - Michael90 w dniu 2013-03-24 12:28:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
powtarzam dołożyć na patyk, bo stoisz w miejscu. A bacznie obserwuję temat.
2g proteiny, 4-4,5g węgla, 1,5g tłuszczu byłoby bardzo właściwe dla wyjścia. To projekt masa, jak dołożysz 40-50kg na sztangę a w pasie przyjdzie 2-3cm to co Ci się stanie? od czego jest redukcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Atnek-czy ty na serio nie widzisz że wychodzi z tego recomp? Spokojnie,treningi już zaczynają być wymagające.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super serie na ramiona

Następny temat

***PROJEKT MASA 2 - Wendeta*** /Team Ronie220/

WHEY premium