SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***PROJEKT MASA 2 - Michael90*** /Team Ronie220/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Jakieś pytania?Jeżeli masz,to wal śmiało.Im więcej tym lepiej.Dzisiejszy dzień poświęcam tobie()

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 165 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6150
Antos098
a moja propozycja jest taka Michale, złap sobie te 15-tki czy 18-tki i dopiero poznasz co to wykroki, bo 9kg to może zmęczyć 12-latka a nie dorosłego chłopa


15-cie czy 18-cie powiadasz? Ja póki co planowałem 12-tki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
12-tki to sobie planu dla modlitewnika, noga to noga... 9-tek nie czuć, po dobrych wykrokach na drugi dzień chodzisz okrakiem, a założe się, że Ty byś mógł jeszcze maraton pobiec, oszczędzasz się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 165 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6150
ronie220
Jakieś pytania?Jeżeli masz,to wal śmiało.Im więcej tym lepiej.Dzisiejszy dzień poświęcam tobie()


To miło! Zatem parę pytań się znajdzie.
Na początek chciałbym, żebyś mnie poprawił, jeśli źle rozumuję.

Przysiady
W takim razie na następnym treningu obcinam z 5 kg, żeby wykonać założoną liczbę powtórzeń.

Military Press
Tutaj trudno jest się skoncentrować na wszystkim.
Kiedy skupiam się na trzymaniu łokci z przodu bardzo trudno jest skupić się na wypinaniu klaty.
Tyłek w takim razie ma być minimalnie wypięty?

A teraz konkretne pytanie:

Od paru dni starałem się monitorować mniej więcej jakie ilości warzyw dziennie spożywam. Doszedłem do wniosku, że jest to około pół kilograma. Ty natomiast napisałeś mi, że powinno się spożywać nawet do kilograma dziennie. Czy przy takiej ilości warzyw w diecie nie zakwaszę sobie organizmu?

To chyba tyle na szybko. Jeśli coś jeszcze sobie przypomnę - będę pytał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 165 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6150
Antos098
12-tki to sobie planu dla modlitewnika, noga to noga... 9-tek nie czuć, po dobrych wykrokach na drugi dzień chodzisz okrakiem, a założe się, że Ty byś mógł jeszcze maraton pobiec, oszczędzasz się.


To fakt, okrakiem nie chodzę. Jednak przy 15-stkach moje wątpliwości budzi wykonanie założonej liczby powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
i tak nie wykonujesz założonej liczby ruchów, tylko jakby wyciągnąć średnią to przypada po 12 ruchów na nogę. Zwiększ obciążenie a noga Ci podziękuje, nie będzie to też obojętne dla Twoich przysiadów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 165 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6150
No dobra spróbuję - wezmę 15-tki. Będzie hardkor. Ronnie, co myślisz o tym pomyśle?

I jeszcze jedno pytanie do Ronniego.
Sugerujesz zejść nieco z ciężarem przy martwym na potrzeby dopracowania techniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Michael90
ronie220
Jakieś pytania?Jeżeli masz,to wal śmiało.Im więcej tym lepiej.Dzisiejszy dzień poświęcam tobie()


To miło! Zatem parę pytań się znajdzie.
Na początek chciałbym, żebyś mnie poprawił, jeśli źle rozumuję.

Przysiady
W takim razie na następnym treningu obcinam z 5 kg, żeby wykonać założoną liczbę powtórzeń.

Military Press
Tutaj trudno jest się skoncentrować na wszystkim.
Kiedy skupiam się na trzymaniu łokci z przodu bardzo trudno jest skupić się na wypinaniu klaty.
Tyłek w takim razie ma być minimalnie wypięty?

A teraz konkretne pytanie:

Od paru dni starałem się monitorować mniej więcej jakie ilości warzyw dziennie spożywam. Doszedłem do wniosku, że jest to około pół kilograma. Ty natomiast napisałeś mi, że powinno się spożywać nawet do kilograma dziennie. Czy przy takiej ilości warzyw w diecie nie zakwaszę sobie organizmu?

To chyba tyle na szybko. Jeśli coś jeszcze sobie przypomnę - będę pytał.


W MP ma być zachowana naturalna krzywizna kręgosłupa.Aczkolwiek nie walcz tak z tymi pośladkami jak np przy martwym ciągu.

Co do warzyw-w twoim przypadku o,5kg starczy.Ale z czasem można jeść i kg bez skutków ubocznych.Warzywa mają właściwości alkanizujące,nie zakwasisz się nimi.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
już ja bym Cię nauczył robić nogi, poznałbyś piekło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Michael90
No dobra spróbuję - wezmę 15-tki. Będzie hardkor. Ronnie, co myślisz o tym pomyśle?

I jeszcze jedno pytanie do Ronniego.
Sugerujesz zejść nieco z ciężarem przy martwym na potrzeby dopracowania techniki?


Atakuj śmiało.

W mc możesz odjąć te 5kg.U ciebie leży pierwsza faza-tj. zabieranie sztangi.To trzeba dopracować.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super serie na ramiona

Następny temat

***PROJEKT MASA 2 - Wendeta*** /Team Ronie220/

WHEY premium