SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynamy redukcję/korektor83

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
ale wiesz czasami to ja się zastanawiam po co to wszystko robię,czy nie lepiej odżywiać się zdrowo i tyle i po prostu ćwiczyć dla przyjemności i zdrowia
bo przecież żadne z nas nie przygotowuje się do żadnych zawodów,a jak widzę to i znów tacy "otyli nie jesteśmy",i muszę stwierdzić że wszystkiemu winne są pisma kulturystyczne i inne które pokazują nierzeczywisty obraz osób ćwiczących, to moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
mądra wypowiedź korektor
chociaż ja ćwiczę dla przyjemności jeśli chodzi o siłkę

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
ja też mam z tego frajdę, ale fajnie, jak jedno łączy się z drugim - rzucanie żelastwem = fajna, wysportowana sylwetka


Zmieniony przez - _maupa_ w dniu 2009-05-28 15:44:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
zgadzam się z wami dziewczyny,ja też lubię ćwiczyć,tylko jednej rzeczy w tym sporcie nie lubię "diety"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Tylko ile to jest, "dla przyjemnosci i zdrowia" ?
Jak ja widze taki "Spartan Training", na YT, to cos mnie korci zeby to sprobowac...
Wiem, ze kontuzja moze byc, ze za stary na to g... jestem, ale mimo wszystko...
I tak sie, ten biznes kreci !!!

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-05-28 16:17:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
więc dzisiaj zrobiłem sobie dzień podjadania i doładowałem do pieca i zaraz lepiej się czuję
ale za to miałem jutro nie robić aerobów bo ćwiczę nogi no ale że poszalałem dzisiaj z żarełkiem więc rano muszę to wybiegać
w sumie dzisiaj miało być więcej węgli to było

Zmieniony przez - korektor83 w dniu 2009-05-28 19:49:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
jestem już po godzinnych aerobach i porcji białka
fakt jest taki że biegać mogłem dzisiaj o wiele dłużej ale stwierdziłem 60 minut wystarczy,bo czeka mnie jeszcze trening nóg no a jak wiadomo trening tej partii ciała do najlżejszych nie należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bolek wez ty przestan z tym "za stary"
Taki trening to zjada sie na kolacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Chodzi mi o "Spartan Training with Miley Cyrus", a nie o ten przepraszam za wyrazenie p....ski "300 Spartan Workout"....
Wprowadzilem kilka elementow do treningu w tym tygodniu i padalem po 20-30 min...

Na plus jest to, ze zawsze lepiej sie po tym regeneruje i przybywa mi energii, zamiast zakwasow i zmeczenia...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-05-29 09:26:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak przestaniesz sie odchudzac to sila wzrosnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyrobienie kondycji prawie od 0, poprawa wygladu

Następny temat

blog/ jrdk/ lot na całe życie

WHEY premium